Już nie żyjesz
powrót do forum 2 sezonu

Zakończenie

ocenił(a) serial na 9

Pierwsza połowa sezonu była lekko mówiąc nudnawa, ale za to 10 odcinek to złoto. Ciekawe czy będzie kolejny sezon

Vami12

no, jak moze nie byc - koncowa scena to zaproszenie na kolejny sezon, bez gadania. Ale to pewnie za rok znajac zycie.

ocenił(a) serial na 9
qzka

tylko ze netflix potrafi skasować serial nawet jak ma taką końcówke, a nie inną

Vami12

a tak, paradoksalnie dzis rozmawialam o tym temacie w przypadku serialu Santa Clarita Diet (dziwadło ;) ). Czytalam co reżyserka opowiadala o koncowce sezonu drugiego JNŻ - nie sadze, ze zostanei on jakos gwaltownie przerwany, zobaczymy - na pewno przezyjemy tak czy siak - cokolwiek by sie nie stalo z tym serialem: beda inne :-) CHOC TAK! SA seriale ktore męczą mnie, ze sie juz skonczyly ahhaha.

ocenił(a) serial na 3
qzka

Nie rozumiem zachwytów jeszcze pierwszy sezon był fajny ale drugi to już nagromadzenie głupot jakich dawno nie widziałem. Do tego mam wrażenie że ostatnio większość seriali zatraciło jakąkolwiek moralność na rzecz "lekkości" produkcji. Nie ma chyba wątpliwości że główną bohaterką to morderczyni a wszystkie jej decyzję drugiego sezonu prowadzą głównie do krzywdy innych bohaterów. Rozumiem że jest to komedia ale chyba za bardzo złagodzony tutaj jest temat morderstwa. Takie moje odczucie

ocenił(a) serial na 7
Vami12

Netflix oficjalnie potwierdza ze powstaje sezon 3. :)

ocenił(a) serial na 8
DawidSobania

I będzie to sezon ostatni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones