PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810189}

Już nie żyjesz

Dead to Me
7,3 25 848
ocen
7,3 10 1 25848
6,3 3
oceny krytyków
Już nie żyjesz
powrót do forum serialu Już nie żyjesz

II sezon?

ocenił(a) serial na 8

wiadomo coś? po takim zakończeniu spodziewam się kontynuacji! :)

ocenił(a) serial na 8
dreamselllers

Na razie nic, trzeba czekać na info :D osobiście mam ogromne nadzieje ale też trochę obawy bo netflix ostatnio lubi kasować ciekawe seriale.

ocenił(a) serial na 8
dreamselllers

Mam nadzieję, że powstanie 2 sezon, ale trochę się boję, że będzie przokombinowany lub naciągany, jak to często bywa.

dreamselllers

Netflix potwierdził że będzie 2 sezon

ocenił(a) serial na 8
stefan_bialas

woow! ciekawe kiedy :D

ocenił(a) serial na 10
dreamselllers

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/juz-nie-zyjesz-sezon-2-netflix-zapowiada-kon tynuacje-serialu-z-christina-applegate-72832.html

;)

ocenił(a) serial na 8
kasiunia1599

super! nie mogę sie doczekać :)

ocenił(a) serial na 6
dreamselllers

pierwsze odcinki spoko, ale potem zaczęło mnie to nużyć :(

ocenił(a) serial na 7
dreamselllers

Podobno za 6 dni

ocenił(a) serial na 9
dreamselllers

No i jest. Jest. Jest.
Wątek homo. Z dupy się pojawia.
Brawo Netflix

ocenił(a) serial na 7
wdsieniemiesci

Nawet dwa wątki homo jak policzysz też geja sąsiada... Twoja heteroseksualna męskość musiała bardzo ucierpieć oglądając to skoro musiałeś sie podzielić tą ważną informacją

ocenił(a) serial na 7
wdsieniemiesci

Ale jak dałeś 9/10 to może jednak nie hejtujesz wtedy wybaczone

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Nie hejtuje. Tylko nie mogę zrozumieć tej tendencji wkładania tego wątku już w prawie każdą produkcję.
Każdy bohater serialu Netflix nieoczekiwanie może stać się homo. Im więcej sezonów tym wątek bardziej rozbudowany.

ocenił(a) serial na 8
wdsieniemiesci

zgadzam się, rzygać mi się już tym chce..w każdym serialu HOMO.

dreamselllers

Wkładanie wątku par homoseksualnych do produkcji ma na celu pokazanie, że takie pary żyją wśród nas na co dzień, żeby wzrosła świadomość wśród społeczeństwa, żeby zwiększyła się tolerancja. Zdecydowanie nie rozumiem komentarza Pani powyżej. Dlaczego aż tak to razi? W każdym filmie jest wątek par heteroseksualnych i nikt z tego powodu burzy nie robi.

dzasta_97

To czemu nie wrzucą tam liliputów, daunów i wielu innych mniejszości tylko zawsze homo. Na serio jest to tak samo wartościowe jak oglądanie produkcji katolickich gdzie wiadomo kto na końcu zwycięża.

Wątków większościowych nikt nie porusza bo są normalnością społeczną i nikt nie będzie ci burzy robił jak coś jest społecznie zasadne.

ChubakaCieLubi

Jak dla mnie mogą wrzucać także karły i osoby z zespołem downa, jednak Twoja argumentacja jak dla mnie jest pozbawiona logiki. W poprzedniej wypowiedzi chodziło mi własnie o to, że te wątki mają na celu pokazanie, że związki jednopłciowe nie są odstępstwem od jak to nazwałeś/aś "normalności społecznej", jak połowa osób w naszym kraju uważa, co wynika z niedoedukowania społeczeństwa, bo związki jednopłciowe są, zawsze były i zawsze będą w naszym otoczeniu i jest to zupełnie naturalne, więc i pokazanie miłości dwóch osób tej samej płci w serialu powinno być odebrane bez większych emocji, ot tak po prostu jako wątek w filmie a nie coś co nagle się pojawiło i chce przejąć świat.

ocenił(a) serial na 8
dreamselllers

Niom ja też rzygam, bo wszędzie w każdym filmie te HETERO. Jeszcze najgorzej jak mają dzieci. W prawie każdym filmie jakieś bachory. Nie wiem po co to chulera jasna massacra przecież mogłoby ich nie być jak nie jest to istotne dla fabuły cnie?

dreamselllers

Skończyłem 1 sezon, ale nie rozumiem jak jest z u nich z prawem. Jen przekroczyła obronę konieczną zastrzelając Steve'a czy jak?

ocenił(a) serial na 8
JacQu

tylko, że ona zaatakowała go pierwsza..więc to nie była obrona konieczna- tak mi się wydaje

dreamselllers

Tak. W kolejnych odcinkach się wyjaśniło. Po prostu w drugim sezonie się role odwróciły.

ocenił(a) serial na 8
JacQu

a widziałeś już ostatni odcinek?
to dopiero jest zamiana ról i wyrównanie rachunków .. :D

dreamselllers

Nie. Chyba dzisiaj skończę.

dreamselllers

W sumie nic takiego się nie stało. Trzeci sezon też możę być ciekawy.

ocenił(a) serial na 8
JacQu

czekam z niecierpliwośćią!

dreamselllers

Nie no on po prostu wytrącił ją psychicznie z równowagi jej cisnąć ale to nie uzasadniało tego że go zabiła no bo on już szedł w swoją stronę.

Tak czy inaczej weszła w mrok i przez to np nie mogła już mieć normalnych realicji z pozostałymi postaciami.

Serial jest fajny ale coraz bardziej robi się mdlisty i nie wiadomo o co w nim do końca chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones