PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 124
oceny
4,4 10 1 1124
Elif
powrót do forum serialu Elif

Pierwsze odc na plus co mnie najbardziej wkurza ta Tuce bo za wredny rozwydrzony bachor i ta jej matka tak samo okropna. Obydwie chyba bym udusiła. Co jet zawsze najlepsze biedne dziecko nie powie, że to tamta Tuce zepchnęła ją z huśtawki i pomalowała. Poza tym matka Elif jest w takim stanie, że na miejscu Aysze powiedziałabym całą prawdę swojemu pracodawcy.

maja9128

A czy ktoś Wie co się później stało z Goncą ?

ocenił(a) serial na 3
Michal_Frackiewicz

Wyjdzie za mąż za ojca arzu

maja9128

https://www.youtube.com/watch?v=4wIWCtmBpfI A w tym odcinku to co jej się stało ?

ocenił(a) serial na 3
Michal_Frackiewicz

Ja stanelam na odcinku 362i dalszych odcinków nie ogladalam. Bo dla mnie serial bez kenana i tugce nie ma sensu..

maja9128

W Polsce wyemitowali dopiero 42 odcinek a Ty stanęłaś na 362.Znasz turecki ?

ocenił(a) serial na 3
Michal_Frackiewicz

Nie bardzo znam.wiele słów się domyslam. Albo sprawdzam w tłumaczu Google.nie które słowa znam i wiem co oznaczają

maja9128

Podziwiam moim zdaniem to dość trudny język

ocenił(a) serial na 3
Michal_Frackiewicz

Nie ma co podziwiać. Kilka seriali tureckich się oglądało i się poznalo slowa oglądajac go

ocenił(a) serial na 3
maja9128

A ja podziwiam tych, którzy nadal oglądają Elif. To nie do zniesienia. Natomiast po tylu tureckich serialach ja ledwie znam na pamięć około 50 słówek i jestem pełna podziwu dla Ciebie i dla tych, którzy nauczyli się tureckiego i teraz tłumaczą seriale. To trudny język.

ocenił(a) serial na 3
AnkaJ_3

Bardzo trudny.ja znam może koło 10-20slow. Które często uzywaja..i nazwy członków rodziny.trzeba wiedzieć kiedy używać Liter "S" A kiedy używać Liter "Ş"co w naszym języku oznacza literę "sz ",

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Po 362odcinkach miałam dość.obejrzalam śmierć kenana i tugce i zastanawiam się jakim cudem on umarł z tugce a elif z melek uratowali sie..przeciez cala 4byla uwięziona razem w szopie..dla mnie na tym powinni skończyć watek.powinmi wsadzić arzu na resztę życia do wiezienia żeby nia tam pomiatali.po tych 362odcinkach więcej razy łzy mi leciały za to jak to dziecko traktowali jak nigdy dotąd.nie wiem co Turcy widzą w takich dramatach.:/ chyba tylko 3 seriale tureckie widzialam.ktorych fabuła była zabawna ale i dramatyczna poplatane było.to.ale dało się oglądać

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Jak tam dajecie radę oglądać Elif?

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Ja dowiedziałem się o tym sierialu 3 dni temu :)) Akurat mam urlop i jestem w domu o tej godzinie. Dosyć ciekawy. Pewnie obejrzę jeszcze kilka odcinków ten i następny tydzień i się urwie oglądanie :)
Kiedyś lubiłem oglądać seriale np."Paulinę". Ale na szczęście porzuciłem ten nałóg xD

ocenił(a) serial na 3
Brian_FF78

powodzenia jest na razie 560odcinkow tureckich..i to sie sezon 3skonczyl elif w turcji na 560odcinku...ja stanelam na 362odcinku tureckim i mam dosc..

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Córka zaproponowała, że będzie nagrywać mi odcinki po szkole. Będę musiał teraz oglądać ;(

:)

ocenił(a) serial na 3
Brian_FF78

No to powodzenia :)...jak wytrzymasz do tego odcinka jak ja i dalej będziesz miała oglądal..to życzę wytrwałości i mocnych nerwow :)

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Nie wiem nad czym się tu rozpisywać. To najsłabszy turecki serial, jaki do tej pory emitowano w polskiej tv. Poza widokiem Altuga Seckinera, który obecnie gra Kenana nie ma w nim nic godnego uwagi. Serial jest słaby, mam wrażenie, że w każdym odcinku dzieje się to samo. Każdy kolejny odcinek, powiela ten sam schemat.

ocenił(a) serial na 3
HotChocolate90

Wiem o tym przez 362 odcinki w kółko tylko porwania i odnajdywanie elif bylo..najdluzsze zaginięcie elif trwało koło 100!!!odcinków i dwa 2x usmiercali elif...

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Żartujesz?

ocenił(a) serial na 3
HotChocolate90

Nie zartuje..jak elif zaginęła koło 230odcinka to ja odnaleźli dopiero w 318odcinku!!

maja9128

O matko pewnie przez Arzu.

maja9128

zgadzam się z toba.w 3sezon bez tucze i kenana same badziewie.dziwi mnie tylko zmiana aktorow.ten serial powinien zakonczyc się w 2sezonach.

ocenił(a) serial na 3
jadwiga_reszcz

on powinien sie zakonczyc slubem kenana i melek i arzu w wiezieniu razem z tym bylym mezem melek.obejrzalam kilka odcinkow z 3sezonu i po prostu ten film nudny sie zrobil bez kenana i tuce,melek kolejnego adoratora pozna z ktorym ponoc tez wezmie slub ale nie jestem pewna,ale nie wiem jak tak losy arzu i ojca zeynep sie beda bo nie interesowalo mnie to,ale na pewno arzu bedzie sie probowla zemscic na selimie i jego rodzinie.

maja9128

Za ojca Arzu? A chyba nie pokazywali rodziców Arzu? Na pewno?

Cherry21

Podziwiam osoby które oglądają ten serial :D
Dawno tak nudnego serialu nie było nic nie się nie dzieje akcja zamiast iść naprzód to stoi w miejscu aktorzy również nijacy. I pomyśleć ,że w Turcji to już 500 któryś tam odcinek leci.To chyba taka turecka wersja "klanu"
Dziwne ,że w Polsce w ogóle to puścili. Jest tyle naprawdę świetnych Tureckich seriali ,że w Polsce na pewno podbiłyby serca.
Zauważyłam ,że u nas jeśli chodzi o tureckie produkcje to puszczają historyczne i obyczajowe.
Jedynie Plus emitował komedie romantyczne.

ocenił(a) serial na 3
Kinomaniaczka_95

Na pulsie to oglądałam sezon na miłość na którym się uśmiałam tak samo jak kontrakt na miłość świetne i zabawne seriale.i krótkie koło 60-80odcinkow po 1,5h.milosc na wynajem oglądałam i też ciekawie było.
A elif jest tak naprawdę nudny,w kółko tylko będzie arzu robić wszystko by elif pozbyć się z domu ciągle tylko porwania i odnajdywanie elif.w Turcji skończył się 3sezon tego serialu na 560odcinku z tego co widzialam..moglby się już skończyć ten serial...na ślubie melek z kenanem.a nie ciągle to samo przez tyle odcinkow.monotonia a scenarzyści się nie wysilaja z fabula.mogliby co innego wymyslec.co chwilę lądują w szpitalu jak nie porwania to intrygi.rozumiem że turcy lubia dramaty.ale i komedie potrafią fajne zrobić.

Kinomaniaczka_95

Zoom tv powtarza Ezela a to nie jest zwykła telenowela.

ocenił(a) serial na 3
Kinomaniaczka_95

tego seriali nie da sie ogladac,ma tyle odcinkow a w kolko to samo pokazuja scenarzysci bol,placz,porwania i nic sie nie zmienia,w kolko sie wszystko toczy wobec elif ktora po tylu porwaniach i krzywdach niczego nie nie nauzczyla i nadal jest naiwna..

użytkownik usunięty
Cherry21

Tugce zmieni się na lepsze. c:
Mnie najbardziej wkurza ta choIerna Arzu. Chętnie bym ją spoliczkowała.
Podejrzewa biedną Elif i nazywa ją diablicą, choć to ona taka jest, i Tugce.
Ale Tugce staram się zrozumieć - matka nie ma dla niej czasu.

ocenił(a) serial na 6
Cherry21

Ktos tu pytal w ktorym odcinku umrze Ayse, zdradze tylko ze na polska numeracje odcinkow to bedzie juz niedlugo (dokladnie za 5- 6 odcinkow) zginie ratujac zycie Elif.

ocenił(a) serial na 6
telemundo_novelera

Mialam sobie odpuscic ogladanie ale po namysle dalam ostatnia szanse by jako tako przetrwac i wciagnac sie w serial... Pozyje zobacze chwilowo utknelam na odcinku 190
Tak krotko reasumujac patrzac jak inne kraje emituja Elif az ich podziwiam ze decyduja sie emitowac w calosci np Rumunia juz emituje 3 sezon, a w Polsce dopiero 1 sezon i nawet nie ma pewnosci czy dokupia chociazby 2 sezon... A tu nowina ze powstanie kolejny sezonik Elif czy to juz potwierdzone?? Czy tylko plotki?

ocenił(a) serial na 3
telemundo_novelera

Ja widziałam na yt że 560odcinek turecki elif był końcem sezonu a nie serialu mam nadzieję że skończą jednak na tym odcinku

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

Tugce jest fajna. Ja ją uwielbiam. Może i chwilę była zazdrosna, ale z czasem zmieniła swoje nastawienie do Elif i była jej przyjazna. Poza tym, to tylko dziecko i nie wie co robi. To, co ona robi to jakieś głupie pierdoły

Ale Arzu.... ona jest po prostu podła. Jak ona mogła:
- kazać jakiemuś mężczyźnie zabić Melek
- zrzucił małą Elif z urwiska
- podrzucić Melek narkotyki i tak wtrącić ją do więzienia
- podjąć dwukrotną próbę zabójstwa Selima - brata własnego męża
- celować w Meliha pistoletem, bo ten jej dał szansę spłaty długu, jak nie miała pieniędzy(udziały w firmie)
- zabić własne dziecko

anonim300

Na tym etapie (odcinek 137) wolę Tugce od Elif. Tugce jest bystra, rezolutna i pomysłowa a Elif takie lelum-polelum z wydętymi usteczkami i tępym wyrazem twarzy. Irytuje mnie, ale może faktycznie to wina kiepskiej gry.

Cherry21

xD zgadzam sie ta arzu i tugce sa nie z tego swiata xD

ocenił(a) serial na 5
Cherry21

W pierwszym sezonie
Elif była barbarzyńsko
traktowana w rezydencji Emigrolu
Alie z początku też miała w nosie
co wyrabiają z Elif
nawet była za tym
żeby Elif oddać do domu dziecka
na drugim miejscu była Gondża
służąca która lizała tyłek Arzu
najpierw stłukła słoik z dżemem
i kazała Elif ścierać z podłogi
później poluzowała półkę
gdzie Elif miała iść sprzątać
Elif o mało nie złamała rękę
a wydawało się że służąca
która jest z biednej rodziny
powinna zrozumieć taką dziewczynkę.
Arzu to od początku
czuła nienawiść do Elif
nigdy jej nie lubiła
nawet trochę
na dożynkach posunęła się
do zabójstwa dziewczynki
rzucając ją ze skarpy
jeszcze też była Tucze
która znęcała się na Elif
a mamusia ją po główce za to klepała,
Kolejnym takim oprawcą Elif
był też łajdak Erkut
który też porwał parę razy Elif.
Arzu jako matka
tak naprawdę zrobiła
krzywdę swojej córce Tucze
bo biologicznym ojcem Tucze
był Serdar
który kiedyś pracował jako stajenny
u jej ojca
Arzu po pijaku uprawiała z nim sex
później wcisnęła się do rezydencji Emigrolu
i powiedziała, że Kenan jest ojcem Tucze
życie w rezydencji wśród wyższych swer
i bogactwa idealnie Arzu pasowało
bo tu mogła mieć manię wyższości
nad innymi.
Kolejny tyran Elif
co uwziął się na małą dziewczynkę,
był Necdet ojciec Arzu
człowiek zły i podły,
były kryminalista
z dobrą przykrywką,
bo grał sympatycznego dziadka Tucze
i wpłacał na cele charytatywne,
więc nikt by nawet nie mógł podejrzewać,
że może komuś coś złego zrobić.
Winna też jest jej matka Melek
bo za dużo rzeczy ukrywała
albo nie mówiła prawdy
Tak może by nie doszło do tych zdarzeń.


ocenił(a) serial na 5
Cherry21

No bo w Turcji
korupcja jest straszna
policja nie istnieje
albo zamyka w więzieniach
tych, co nie powinni
jeszcze ci przekupieni świadkowie
kiedy ktoś ma wyjść na wolność
to wpadają z buta jak do obory
normalnie sąd nie powinien
ich puścić
na dobre leczenie
w Turcji tylko bogaci
mogą sobie pozwolić
kobiety z slumsów
rodzą w domach
Bo szpital nie chce ich przyjąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones