PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693021}
2,6 463
oceny
2,6 10 1 463
Czyja wina
powrót do forum serialu Czyja wina?

dlaczego to nie jest już emitowane ? fajne to było

kinomanka_13

Zdjęli z anteny ze względu na małą oglądalność. Nie wyemitowali nawet wszystkich odcinków.

dansty

to ile miało być odcinków ?

kinomanka_13

44, a wyemitowano 40. Uprzedzając pytanie: informację mam z artykułu usuniętego z Wikipedii, ale na potwierdzenie mam fakt, że członek rodziny zagrał w jednym z niepuszczonych w telewizji odcinków.

ocenił(a) serial na 5
dansty

Haha, czyli jednak oglądający zorientowali się, że coś tam nie gra :D. Jednak szkoda trochę, że zostało to zdjęte. Wielu chętnie by to pooglądało ze względu na walory komediowe.

vasyl_3

Komedia przednia, nie zasługuje chyba na 1 :) Żadne arcydzieło, ale przynajmniej zrobione z poczuciem humoru, w przeciwieństwie do dni, co zmieniły moje życie, sekretów sąsiadów i pamiętników z wakacji - celowo nie na poważnie.
1 to adekwatna ocena dla tych arcydzieł kinematografii, które wymieniłam. To to zasługuje na nieco więcej. W zasadzie, gdyby zostawić "Czyją winę" i ewentualnie ze dwie produkcje TVN to nasz rodzimy rynek paradokumentów byłby całkiem znośny.

kinomanka_13

Leci obecnie na TV4. Szkoda, że nie kręcą dalszych odcinków, bo zawsze można było się nieźle pośmiać. Pamiętniki z Wakacji się nie umywają nawet. Za to dają jakieś denne ,,Dzień, który zmienił moje życie" i inne badziewia.

marry222

Nie wiem, kiedy leciało na TV4, ale obecnie leci codziennie o 15:00 i 19:00 na ATM Rozrywka.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ten serial jest bardzo debilno idiotyczny .Ale pośmiać się można było z inteligencji osób które tam były na rozprawach :) Rzeczywiście bardzo polewkowy serial i dawno nie oglądałem takiego śmiesznego badziewia ;) A ten serial to jest jakaś parodia to jest bez sesensowne żeby coś takiego nagrywać .Oglądałem kilka odcinków i myślałem że padnę że śmiechu naprawdę ktoś miał dobre poczucie humoru jak nagrywał taki serial głupi .To jest dla mnie przechodzące ludzkie pojęcie dawno takiej komedii dobrej nie widziałem w TVP ;) Serial dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones