PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534418}

Columbo

7,8 18 969
ocen
7,8 10 1 18969
7,2 12
ocen krytyków
Columbo
powrót do forum serialu Columbo

Scenarzyści wymyślili tyle majstersztyków fabuły z niesamowitymi detalami, że można tylko ich wyobraźnię i fachowość podziwiać!

direct39

Coś mi się pomyliło na 13 ulicy leciały odcinki z lat 90.

Ruben_fw

Tak. I żeby było śmieszniej - w zwiastunach na 13 Ulicy używali również fragmentów z lat 70., których to odcinków nigdy nie emitowali :).

ocenił(a) serial na 10
direct39

O, ciekawe, nigdy tego nie zauważyłem.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Teraz emitują tylko w kółko odcinki z 1,2,3 sezonu i to z tłumaczeniem z TV Puls, rok temu pokazali wszystkie odcinki z swoim tłumaczeniem. Ale mam złą wiadomość. Od poniedziałku nie będzie już w ogóle Columbo w TVS. Ale TVN 7 dalej będzie pokazywał serial.

M_COL

Tylko, że TVS nie miał swojego tłumaczenia, to była wersja z polskiego wydania DVD, w którym 67 odcinków przeczytał Jacek Brzostyński, a 2 Maciej Gudowski.

ocenił(a) serial na 10
direct39

Tak, masz rację. :)
Jacek Brzostyński świetnie pasował do tego serialu. Maciej Gudowski też jest niezły, ale to już nie to samo, tak jak też z Pawłem Straszewskim, który jest lektorem w TVN.

M_COL

Ja lubię Straszewskiego, pasuje mi do "Columbo" najbardziej.
Dla uzupełnienia dodam, że z kolei na 13 Ulicy lektor był jeszcze inny - Tomasz Knapik.

ocenił(a) serial na 10
direct39

Tomasz Knapik? Może kiedyś, ale w 2016 i 2017 roku był z innym lektorem, chyba z Krzysztofem Dumałą.

M_COL

Na pewno w 2011. Później już za bardzo na 13 Ulicy nie oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
Van_der_van

Zgadzając sie z tym postem, może kogoś zaalarmuję i ucieszę, że TV6 zaczyna emisję serialu, sprawdziłem, że zawsze w soboty ok.13:55 i w niedziele o g.18 mają być emitowane kolejne odcinki, tylko na razie nie wiem, czy w niedzielę powtarzają ten z soboty, bo tak wynika z programu w Onecie, ale już w notce na Filmwebie - pojawiającej się, gdy jakaś TV emituje dany film - są to dwa różne odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Wydmin

Tak! Dzięki! Właśnie ostatnio przypadkiem trafiłem na odc "Fałszywy alarm". a zawsze co ekran telewizora to nie laptop:) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Van_der_van

Dodatkowo serial jest teraz w HD i w formacie 16:9 czyli bez tych czarnych pasów, a i jeszcze ma dodatkową czołówkę. ;)

ocenił(a) serial na 9
M_COL

16:9 to straszna wada, znaczy że obcięto boki. Nie znoszę oglądać niekompletnego obrazu, niestety dystrybutorzy często nam serwują takie śmieci.

ocenił(a) serial na 10
GodAs

Ale właśnie głowy i inne elementy nie są poucinane bo zostało to profesjonalnie zrobione, a nie tak sztucznie. ;)

ocenił(a) serial na 9
M_COL

Aż z ciekawości porównam i zobaczę co wyszło :)

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
M_COL

Super!

ocenił(a) serial na 10
Van_der_van

Rzeczywiście, twórcy serialu musieli mieć niesamowitą wyobraźnię, by ciągle wymyślać te dosyć zawiłe morderstwa, a jednocześnie ich rozwiązania. Niesamowite.

ocenił(a) serial na 10
wojteczek

Tak jest, czasem takie maleńkie szczególiki, pętelka sznurowadła, zaproszenie na zapisie video etc, itp... mistrzostwo

Van_der_van

Obecnie serial został dodany do bazy polskiego Skyshowtime. Korzystam :)

ocenił(a) serial na 9
wott

Szkoda że niekompletny, ale dobre i to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones