Cobra Kai
powrót do forum 4 sezonu

Skończyłem 4 sezon w jeden dzień i nie mogę się doczekać 5 sezonu. Bardzo chciałbym w nim zobaczyć walkę Silvera z Chosenem, a także współpracę Chrisa z Danielem i Johnym. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

ocenił(a) serial na 10
pawelWloszek

I to jest bardzo możliwe

ocenił(a) serial na 9
pawelWloszek

Nie wykluczone że Mike Barnes też się pojawi. W ostatnim odcinku Silver mówił, że znajdzie kogoś do pomocy przy prowadzeniu Cobra Kai. Wybór Mike'a wydaje się oczywisty.

ocenił(a) serial na 8
knocun1

Ej czy tylko mi się zdaje bo wydaje mi się że Miguel strasznie się roztył. W pierwszych sezonach był bardzo fit i wręcz emanował energią a tutaj jakby inna postać.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

No w sumie też zauważyłem. No i chyba Sam lekko schudła, a w trzecim sezonie była z niej już grubaska.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

Dojrzewanie ;-)

ChubakaCieLubi

Siedząc na wózku, nie trzymał diety widocznie. A na turniej nie zdążył się wycieniować ;)

ocenił(a) serial na 8
lukaszpoliszkiewicz

Nie no po prostu się gość roztył wraz z wiekiem, latynosom trudno utrzymać sylwetkę genetyka.

ChubakaCieLubi

Lockdown go dopadł :D

ocenił(a) serial na 8
lia_13

Raczej dieta Meksykańska, Jalapenio z dodatkami. W serialu też inni jakoś nie brylują więc nie on jeden.

ocenił(a) serial na 8
lia_13

Dopadł go Jalapenio w sosie pomidorowym.

knocun1

Na 99% Barnes się pojawi w miejsce Kresa w cobra Kai. Ciekawe tylko jak poprowadzą johnego który niby ma ruszyć za Miguelem i czy kean dalej będzie w cobra Kai?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones