Cobra Kai
powrót do forum 3 sezonu

3 Sezon na Odpi erdol

ocenił(a) serial na 3

dla mnie 3 sezon głupiutki... Miguel uszkodzone kręgi wstaje po 5 odcinkach..? wywala pokazowo wózek, jak wiadomo że się oddaje dla potrzebujących, 2... ten irokez łamie kumplowi rękę a za kila odcinków juz ta ręka działa i znów się kochają. 3.. Chris zawsze bije się aby zabić, łapie szkło, noże... zgłosić na policje, ale nie , oszczędźmy psychola i poczekajmy na turniej.... 4. Samantha widać że to dorosła kobieta ale amerykańce próbują wmówić że to 17nastka, 5. Robbie, koleś bez mimiki , jest tam bo jest taki ładny badboy z niego... Uff Riverdale z karate po prostu, Pierwszy sezon Cobry wciągał bo coś świeżego i powrót do dzieciństwa, drugi jeszcze nie wariował , poza bójką w szkole. A to..? blehhhh

SWoland

Również jestem trochę zawiedziony 3 sezonem. Po bardzo dobrym pierwszym sezonie i trochę słabszym drugim 3 sezon bardzo obniżył loty. Absurd goni absurd. Zaczynając od magicznego wyleczenia Manuela kończąc na żadnych krwii i brutalności nastolatkach. Za niedługo zmienia nazwę serialu na "dzieci kukurydzy 8"... Ja rozumiem przemiany zachodzące w okresie dojrzewania ale tutaj w takim tempie to w 4 sezonie będziemy mieli wyszkolonych morderców. Strach pomyśleć co będzie w 4 sezonie. Jedyna dla mnie pozytywna postacią tego wszystkiego jest Johny

majki092

Sorry Miguela zamiast Manuela

ocenił(a) serial na 3
majki092

teksty Johnn'ego najlepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones