PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796061}
8,0 13 853
oceny
8,0 10 1 13853
7,7 6
ocen krytyków
Cobra Kai
powrót do forum serialu Cobra Kai

Łezka w oku się kręci

ocenił(a) serial na 8

Kto sie urodził w latach 80stych musi to po prostu zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
matozd

Ja się urodziłem w 90-tych i też łeska mi się zakręciła. Poza tym świetny serial. Naprawdę cudo.

ocenił(a) serial na 6
matozd

Bardzo udana kontynuacja, tak do połowy s01 - wtedy faktycznie dobrze trafiająca do wychowanych na KK. Później ilość klisz i banałów narasta lawinowo, a świeżości już brak. Zostaje teen drama z wyraźną nutą 80s. Skoro s03 robi N to będzie niemal na pewno jeszcze gorzej .

ocenił(a) serial na 9
Cerbin

Sezon 3. jest już dawno nakręcony, a był robiony jeszcze pod Youtube.

robert2207

Czy na pewno jest to prawda? Jak czytałem o zapowiedziach trzeciego sezonu, to wszędzie pisało, ze Netflix przejął produkcję, bowiem Youtube skończyło z fabularnymi produkcjami?

ocenił(a) serial na 9
drenz

Myślę, że tak. https://naekranie.pl/aktualnosci/cobra-kai-data-premiery-pierwszych-sezonow-w-ne tflixie-1595402538 - "YouTube Premium zrezygnował z seriali fabularnych i sprzedał Cobra Kai Netflixowi. To właśnie w tej platformie premierowo pojawi się 3. sezon, który został nakręcony przed pandemią koronawirusa, ale jeszcze nie ma daty premiery."

robert2207

Dobra, znalazłem takie info, że Youtube zatwierdził produkcję na trzeci sezon, ale potem Google wycofał się z biznesu telewizyjnego i przejął je Netflix https://www.androidauthority.com/cobra-kai-season-3-release-date-1152281/
W sumie jeśli Macchio, Zabka i reszta producentów będzie taka sama to o jakiś poziom można być spokojny. Niemniej Netflix ma dużą tendencję do psucia seriali oraz niedokańczania historii. Niemniej trzeba będzie samemu przekonać się jaki kierunek obierze Cobra Kai.

ocenił(a) serial na 8
matozd

Dla tych co urodzili się w latach osiemdziesiątych... Coś pięknego. Powrót do lat dzieciństwa. Człowiek ma zaraz 40 lat a czuję się oglądając ten serial jakby znowu miał 8 lat... POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI. super się to ogląda, aż łezka w oku się kręci. Naprawdę polecam.

ocenił(a) serial na 8
Anialukasz2012forever

Szkoda że Pat Morita nie dożył kręcenia tego serialu, ale niestety wiadomo że on już był w podeszłym wieku kiedu kręcono karate kid.

Serial jest obowiązkowy wręcz dla fanów tego filmu, no i mamy sytuacje dwóch szkół które są jak jing i jang, rywalizację wiele fajnych wątków w tym miłosnych. Dużo utkano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones