Californication (2007-2014)
Californication: Sezon 6 Californication Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Californication (2007-2014)

Martwe gwiazdy rocka

Dead Rock Stars 28m
8,0 1 242
oceny
8,0 10 1 1242
Californication
powrót do forum s6e3

Odcinek 06x03

ocenił(a) serial na 6

Porażka, pojazd po Rodzinie Soprano sobie zrobili ;p

ocenił(a) serial na 9
Jurigag

Nie zapominajmy o świetnej scenie przy basenie, gdzie mogliśmy podziwiać Maggie Grace w całej swojej pięknej okazałości ; )

s3nior

Maggie wymiata :) Szkoda mi tylko Runkle`a myślałem że to co zrobili z tą postacią w 5 sezonie było przegięciem, a tu surprise !!!
Szkoda mi Charliego ;(

ocenił(a) serial na 9
s3nior

Zaiste tylna elewacja Magiie jest niezwykle pociagająca. Szkoda że aktorka nie daje z siebie za wiele w tym serialu, jedzie cały czas na jednej mince, biednej, dotkniętej przez los, eterycznej nimfy...
Ogólnie odcinek jekko poniżej poziomu poprzedniego, ale całkiem do obejrzenia. Akcja z krzyżykiem na pogrzebie bez szału, w Sprzedawcach lepiej to było wymyślone :)

ocenił(a) serial na 9
Jurigag

Odcinek świetny było co oglądać hehe :D

ocenił(a) serial na 9
Jurigag

Spodziewałem się, że Charlie w toalecie będzie gwiazdą odcinka :D Ogólnie oceniam go dobrze. Szkoda tylko, że twórcy cały czas rzucają Hankowi kłody pod nogi. Chciałbym żeby kiedyś wyszedł na prostą.

Jurigag

Nie no, pogrzeb pierwsza klasa :D Odcinek świetny, Maggie w formie, ciekawe czy będzie jeszcze ciąg dalszy z jej postacią. Runkle jako 'gay'ent' się wkopał po uszy a Hank sypie tekstami najwyższej klasy. Generalnie beka nieustanna

ocenił(a) serial na 7
theostr

Taa, Charlie będzie biedny w tym sezonie xD

truvneeck

Pewien poseł na pytanie dlaczego jest przeciwnikiem związków partnerskich i zagłosował przeciwko odpowiedział:
(...)Rozmawiam z młodymi ludźmi i niektóre kobiety mają problem ze znalezieniem partnera, bo większość potencjalnych kandydatów, nawet jak nie jest gejami, to udaje gejów.(...)
Jest fan Californication w Sejmie hahaha

ocenił(a) serial na 10
Jurigag

Sebastian Bach grał nieboszczyka :)

ocenił(a) serial na 7
kewl_filmweb

Wiedziałam, że skądś kojarzę te uroczą gębę!

ocenił(a) serial na 9
Jurigag

Mi się odcinek podobał. Hank rzucał fajne teksty.

ocenił(a) serial na 6
wlascicielek

Tzn odcinek jako całość całkiem spoko, jedynie straszną porażką była początkowa scena z tym grubasem i pojazdem że ma ataki paniki itp co można powiązać z rozdziną soprano :D

Jurigag

Wg mnie nieudany pojazd. Nawiazania owszem sa, ale do Tony'ego temu cepowi z poczatku odcinka wiele brakuje. Jakbym mial wybierac Sopranos a Calif. to bym wybral Sopranos, nieziemski serial. Calif. oczywiscie rowniez mega!

ocenił(a) serial na 10
sltn

ktos kto nie oglada Rodzine Soprano w ogole wie wie o co chodzi wiec juz tak nie narzekajcie...

ocenił(a) serial na 7
bulka29

Ja nie oglądałem Sopranos i w życiu bym nie skojarzył/wyłapał, czy to było takie oczywiste nawiązanie? Rozumiem, że grubasek miał parodiować Gandolfiniego. Cóż, wypada jedynie nadrobić zaległości...

truvneeck

Sebastian Bach! \m/ ;D

ocenił(a) serial na 10
Jurigag

A Steve Jones z Sex Pistols grał tego menedżera koncertowego, Krulla czy jakoś tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones