Agenci NCIS
powrót do forum 9 sezonu

Ktoś już wie, kiedy w Stanach pojawi się kolejny sezon? Bo ja już się nie mogę doczekać.

ocenił(a) serial na 10
Amica100

Bedzie jak zawsze od 21 wrzesnia.

ocenił(a) serial na 10
house90

Konkretnie 20. :)

ocenił(a) serial na 10
Zee_vah

Dzięki za poprawkę.

house90

A tak powracając do finału 8 sezonu, to co myślicie kogo Tony ma śledzić??? sądząc po jego minie to może być agent CIA chłopak Zivy i możliwe że się powtórzy historia z końca 6 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
kinga45

Ja obstawiam Vanca ale pewnie to zły traf.

house90

Jak vens daje mu akta by go szpiegował??????

ocenił(a) serial na 10
kinga45

Akta Tonemu dał nowy dyrektor.

house90

Jaki nowy dyrektor??? NCIS?? Kurdę musze chyba ten finał jeszcze raz zobaczyć

ocenił(a) serial na 10
kinga45

W ostatnim odcinku pojawił się ówczesny sektetarz który miał związek z programem "Frankenstain" w którym brał udział Cobb- zabójca Port-to-Port Killer. Po zabiciu Cobba sekretarz rzekł się swojego stanowiska i pojawił się nowy, który przekazał Tonemu tajne akta, kogo ma inwigilować.

ocenił(a) serial na 7
kinga45

Jak ja odrazu pomyślałem o jego " dziewczynie" która wyciągała coś z kolegi, dlatego Vance chciał wtrącić 2 słowa bo Tony i ona coś razem

Amica100

Jak ja bym pisała scenariusz do jakiegoś odcinka to...fajnie by był jakby agenci szukali mordercy jakiegoś oficera. Mordercą byłby ktoś kto uczestniczy w nie legalnych wyścigach samochodowych( szybcy i wściekli) i agenci aby znaleźć morderce musieli by jakiegoś agenta dać pod przykrywkę.Oczywiście Zive która by pokazała swoje umiejętności kierowcy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones