Agenci NCIS
powrót do forum 10 sezonu

Jak WASZE wrażenia po premierowym odcinku 10. sezonu NCIS??? Pozdrawiam WSZYSTKICH FANÓW:)

fleur_de_lies

chyba spodziewałam się czegoś lepszego . ale czekam na napisy bo częsci nie zrozumiałam :)

mikaa176

pierwsze odcinki napisy powinny mieć po 5h od wstawienia hahaha ;D

mikaa176

Gdzie mozna obejrzec ten odcinek ?

ocenił(a) serial na 9
Majka321

na i i t v tam znajdziesz i to z napisami już dziś enjoy watching!!!:)

fleur_de_lies

SPOILER!!!
Kurczę, WRESZCIE miało coś być pomiędzy Zivą a Tonym i jak zwykle NIC się nie wydarzyło... Byli w tej windzie jakieś 3 minuty... :(

ocenił(a) serial na 8
Gbrysiaa

całkowicie się zgodzę, zapowiadali wielkie katharsis, a tu nic zero dramaturgi, ale za to sytuacja Ducky'm była świetnie napisana przez scenarzystów.

ocenił(a) serial na 9
Gbrysiaa

wydarzyć się wydarzyło, ale na pewno nie jest to coś tak "wspaniałego" jak zapowiadano...podoba mi się scena jak Tony odchyla włosy Zivie i jak Abby stwierdza, że na pewno chcieli się pozabijać... a oni na siebie spojrzeli :) to ok...zresztą cała scena jest spoko, ale.... to nie to czego się spodziewałam...

fleur_de_lies

Średni, ale były gorsze...:) Czekamy na dalsze:) ps. a co do Duckyego, pierwsza klasa:D

ocenił(a) serial na 10
fleur_de_lies

Również jak nie którzy tutaj, oczekiwałam jakiejś "większej rozróby" i katastrofy, myślałam że ten odcinek jakoś mocniej mnie zaskoczy. :) Zdecydowanie dla mnie najlepszy moment tego odcinka to jak Gibbs zobaczył kawałek szkła wbitego w brzuch McG. :o

ocenił(a) serial na 9
paciax

tak to : o!oł... McG było świetne, co za minka:) Winda się nie spisała... a ta dwójka niby tam siedziała kilka godzin, a nawet się nie pokłócili:( Ale za to telefon tam im działał, czy może tylko Mossad miał taki dobry zasięg??? Mogli zadzwonić po pomoc wcześniej, no nie?:) Eli dzwonił do Zivy, też pomysł, jaki śię opiekuńczy zrobił nagle... Biedny Ducky, za to cieszy mnie niezmiernie, że mr. Palmer jest w czołówce:)

ocenił(a) serial na 10
fleur_de_lies

Tak się zastanawiam, ale to był chyba najdłuższy wątek w całym serialu, co najmniej 5 odcinków, może więcej jeśli doliczyć te w których pojawia się Watcher Fleet i Phantom Eight - i coś mi się wydaje, że jeszcze z tym tematem nie skończyli.:)
Sezon 10 zapowiada się całkiem nieźle, jak dla mnie - brak "rozróby" jest na plus, bo co za dużo tych wybuchów, to niezdrowo;).
A czego oczekujecie po 10 sezonie? Ja kilku rzeczy: najważniejsza(!!!) - Tony i Ziva, to MUSI się rozwinąć w COŚ ;), McGee'emu mogliby znaleźć stateczną dziewczynę - AutopsyGremlin znalazł swoją piękniejszą połówkę, to czemu nie McGee?
Ciekawi mnie także, czy wróci dr. Ryan, świetnie do siebie z Gibbsem pasowali:). I na jaki projekt Gibbs potrzebuje większej piwnicy? :D
Wie ktoś może, czy jest podana jakaś ostateczna lista sezonów "Agentów NCIS"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones