Agenci NCIS
powrót do forum 10 sezonu

sezon 10 :)

ocenił(a) serial na 9

jak wam się podoba pierwszy sneak peak?:)

ocenił(a) serial na 10
cappy

Jest mega ! A jeszcze ta scena Tivy w windzie ....♥♥♥ Się już normalnie doczekać nie mogę <3

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

"jak wam się podoba pierwszy sneak peak"? Ktoś przetłumaczy to na Polski (kompletnie nie wiem o co tutaj chodzi)

ocenił(a) serial na 10
Pavvelinho

Zwiastun ? Promo, itp ?

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

dokladnie to :)

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

Ok. dzięki.

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

też już nie mogę:) chociaż i tak na pewno ich ze sobą nie połączą ...

ocenił(a) serial na 8
cappy

A gdzie można obejrzeć? Jestem ciekawa chociaż zalążka tego, co sie stanie.

ocenił(a) serial na 6
Aga_95_filmaniak

Chciałem spytać o to samo. :)

ocenił(a) serial na 9
MasterOfCookies

http://spoilersforncis.livejournal.com/

ocenił(a) serial na 10
Aga_95_filmaniak

Będzie się działo tyle, że po obejrzeniu będziecie chcieli już mieć nowy odcinek ! :D

ocenił(a) serial na 6
Ziva_Lovatic

Już chcę...:)

użytkownik usunięty
Ziva_Lovatic

a wiadomo czy w Polsce bedzie tez emisja? czy trzeba bedzie kombinowac ?

ocenił(a) serial na 9

Niestety u nas będzie pewnie za pół roku albo jeszcze później na VOD n-ki. Poza tym w Polsce dopiero skończył się sezon 7 na TVN-ie więc nie tym bardziej nie będzie emisji w ogólnodostępnym kanałem. Jedyną opcją pozostaje internet.

ocenił(a) serial na 10
Pavvelinho

Dokładnie, zostaje internet, bo żadna stacja nawet TVN nie wykupi na razie praw do emitowania 8 sezonu, a co dopiero 10 :<

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

O ho ho...liczyć na naszą tv, to jak czekać na Gwiazdę w Chinach:) tam za wielką wodą już się szykuje 10 a u nas skromne 7... a tak btw, pytanie co Tony mówi do Zivy w windzie??? nie mam pewności :)

ocenił(a) serial na 10
fleur_de_lies

Tony mówi do Zivy : "I thought the earth moved" . Zależy o jaki sneak peak Ci chodzi też :)

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

Chodzi mi o ten moment, kiedy Ziva stoi bokiem po jego prawej str...

ocenił(a) serial na 9
fleur_de_lies

Tak ogólnie, to się bardzo cieszę, co podano regularną obsadę i to z jedną tylko a za to bardzo pozytywną zmianą, Jimmi dołączył do stałej obsady, bo wcześniej nie był do niej zaliczony, prawda??? no i jest pewne, że zobaczymy Fornella:) facet wymiata, a z Gibsem, duet boski :) Fibs ;D

ocenił(a) serial na 10
fleur_de_lies

No dokładnie. Tak, dołączy. No i właśnie to Tony powiedział, co napisałam wyżej :)

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

Season 10 Sneak Peak- tutaj 0.59... Ziva a potem Tony... chyba jednak coś innego mówi...

ocenił(a) serial na 9
fleur_de_lies

a nie.. ok... sorki:) już już :)

ocenił(a) serial na 9
fleur_de_lies

O tak duet Fibbs wymiata. Zwłaszcza ich rozmowy "w sali konferencyjnej" (czyt. w windzie) typu chcesz gumę (tak jak w tym odcinku co sfingowali śmierć Fornella). Szkoda tylko że ten aktor tak rzadko pojawia się w NCIS.

fleur_de_lies

Tłumaczenie zwiastuna na polski w komentarzu http://www.facebook.com/110957158929932/posts/114575995358133 W ogóle najnowsze wieści ze świata NCIS są na profilu http://www.facebook.com/ncis.polska

Po co czekać na telewizję kilka miesięcy lub kilka lat, skoro można mieć 10. sezon wcześniej dzięki internetowi. :)

ocenił(a) serial na 10
Andy_M

No ja właśnie tam czytam wszystko na temat NCIS, sama też czasami coś podsyłam :) O tak, Fornell i scena, z gumą :D

ocenił(a) serial na 9
Pavvelinho

*Teraz zobaczyłem że w tym fragmencie zdania zamiast "tym nie b..." powinienem był napisać "więc tym bard...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones