Agenci NCIS (2003)
Agenci NCIS: Sezon 8 Agenci NCIS Sezon 8, Odcinek 23
Odcinek Agenci NCIS (2003)

Łabędzi śpiew

Swan Song 43m
9,0 236
ocen
9,0 10 1 236
Agenci NCIS
powrót do forum s8e23

odcinek 8x23

ocenił(a) serial na 10

Scena z windy <3 to było tak kochane, że myślałam, że się popłaczę... I ZIVA PŁAKAŁA!!!
Biedactwo. Ten odcinek był tak kochany, że brak mi słów. Ciekawe czy Berret zginie. Nie
mogę się doczekać kolejnego odcinka!!! A Wy? Jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 9
elcia3

Ta scena w windzie była tak niemożliwa...i że Ziva? Nie pomyślałabym. Obrót spraw ciekawy, a po promo do 8x24 tym bardziej nie mogę się doczekać. Będzie się działo. A w sumie, to już się dzieje :D

ocenił(a) serial na 10
Marga

Jak oni mają zamiar ją uśmiercić to ja kończę z tym serialem! Nie będę go oglądać bez nij. Mam nadzieję, ze Tony zdąży!!!

ocenił(a) serial na 10
elcia3

Odcinek super i ta scena w windzie i wogole. Podoba mi sie jak w NCIS oni sa taka kochajaca sie rodzina :)
Ziva ma byc w sezonie 9, bo Cote podpisala kontrakt :D wiec nie musisz sie martwic :) Ja tez sie na poczatku obawialam ze zginie!!

ocenił(a) serial na 10
kati97

dzięki kati :d uspokoiłaś mnie choć wciąż boję się, że zginie ktoś z naszej 6 czyt. (Gibbs, Tony, Ziva, Abby, McGee lub Ducky). Pamiętam, że było coś, że Cote ma jeszcze kontrakt, ale z tego co wiem to Michaelowi się kończy :O!!!! A co jak chcą nam zabrać Tony'ego!!!!????

ocenił(a) serial na 10
kati97

Przed chwilą oglądałem promo odcinka 24. Ten świr będzie miał Zivę. Już nie mogę doczekać się środy.

ocenił(a) serial na 9
house90

Link do promo:

www.youtube.com/watch?v=gaoOihwPgRk

W 13sekundzie widac jakby dwie osoby z zakrytymi glowami. Czyzby Barret i Ziva?

ocenił(a) serial na 10
elcia3

Odcinek genialny. Szkoda mi Franksa, fajny gość z niego był, mógł zginąć Vance. Scena w windzie była wzruszająca. Za to końcówka była dramatyczna, aż musiałem zapalić z wrażenia. Ciekawe czy zginie Barret. Na początku jej nie lubiłem, ale teraz wydaje się ok.

ocenił(a) serial na 9
house90

Zgadzam sie. Odcinek bardzo ladny. Pelen glebszych emocji. Franka wygladal na schorowanego staruszka, wiec taki koniec dla niego byl pewnie lepszy niz agonia na szpitalnym lozku. Jak sam powiedzial, byl przygotowany na ostatania walke.
Czy Barret zginie? Ciezko powiedziec. Bardziej prawdopodobne ze portowy zabojca uzyje jej jako przynety na kogos.

Goltor

Przepraszam a skąd macie napisy??

ocenił(a) serial na 10
maka4_2

ja sobie tłumacze.

house90

rozumiem no niestety ja muszę czekać na napisy. Moja znajomość angielskiego nie jest az tak duza

maka4_2

powiem tak odcinek super. Ciekawe czy zginie Berret, Ziva wydaje mi sie być coraz słabsza zaczyna mieć ludzką twarz. Na początku śmierć bliskiej osoby nie robila na niej wrażenia

maka4_2

Odcinek jeden z lepszych, no przynajmniej końcówka :)
Za to ostatni odcinek serii zapowiada się epicko !
(ktos moze to pod spodem wziasc za spoiler )
Co do tego, ze ma zabić Zive jest to kompletnie nie prawdopodobne.
Wydaje mi się, ze będzie wręcz przeciwnie. Fakt Ziva zostanie porwana, ale przeciez
gdyby miał ją zabic, zrobiłby to na miejscu.On działa w jednym schemacie i tego sie trzymał z wyjątkiem
ostatniego odcinka.Chociaz i tu jak wiadomo został zmuszony do zmiany planu działania.
Myśle,ze porwie Zive na zasadzie ' Ja jestem szkolonym zabójcą, Ty tez jestes zabójczynią, jestesmy
tacy sami ' Nie sądze by chciał jej zrobić krzywde.
Patrząc z innego punktu to dlaczego Ziva? Ona nie dostała zadnego awansu kosztem kogos innego(czy mi się wydaje?),
a jak wiemy to jest motywem PZ.

ocenił(a) serial na 8
Nataliia64

to był najlepszy odcinek z całej serii. zgadzam się z wam że scena windzie i koncowka byly genialne:)

ocenił(a) serial na 10
elcia3

Odcinek .. Mistrz świata, najlepsze pożegnanie jakie Jesse Stern mógł dla nas napisać. Scena w windzie, brak mi słów, najśliczniejsza scena Tony'ego i Zivy! *.* Tylko szkoda mi Mike'a, uwielbiałam go. :< A sam wątek P2P mordercy bezbłędny. Słowem - jestem zachwycona. I jeszcze jedna rzecz - czy ktoś jeszcze ogarnął, że Ziva w tym odcinku nie ma gwiazdy Davida?

ocenił(a) serial na 9
Zee_vah

chyba trochę przesadzacie....

ocenił(a) serial na 10
Zee_vah

Rzeczywiście nie miała gwiazdy :o

ocenił(a) serial na 10
paciax

No nie miała...ciekawe dlaczego...Ale dla mnie i tak dialog z 9x12 ( końcówka ) jest cudowny ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones