Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 283 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

a potem obejrzałam Mentalistę i wpadłam po uszy! Niby blondyn (dla mnie fuu :D), a ma w sobie to coś, co sprawia, że chce się go oglądać więcej i więcej . Aktorsko stoi bardzo dobrze moim zdaniem, z wyglądu mi nie pasował, a teraz miękną mi kolana jak się uśmiecha, choć jeszcze przystojniejszy i seksowny jest jak krzyczy i gra rozpacz/złość.

Fiu_fiu_being

Oglądądałabym Mentalistę, gdyby nie on. Serial ogólnie ciekawy, ale ten aktor mnie tak irytuje, tak strasznie mnie irytuje prawie tak bardzo jak Ian, ten z pamiętników wampirów, coś jest w ich twrzach takiego odpychającego.

Fiu_fiu_being

Ja też wpadłam po uszy :)))) i też po Mentaliście. Wcześniej widziałam go w "Devil wears Prada" i idealnie mi pasował na takiego blond "donżuana" :D

Phony

Bo w Mentaliście się go najbardziej docenia... :)
Ja się poświęciłam i obejrzałam nawet "Ziemię żywych trupów". On po prostu jest genialny!

martar

Ja jestem na etapie uzależnienia i pochłaniam filmy, w których zagrał. Za "Ziemię..." jeszcze się nie wzięłam :)

za to komedie z nim tragiczne (choć może dlatego, że nigdy nie bawił mnie typowo amerykański humor), choć on sam w nich świetny :)

Phony

Przy oglądaniu "Ziemi..." można się trochę pośmiać, sporo przezabawnych scen :D
No, komedie nie są genialne, np. "Daję nam rok" - muszę przyznać, że zawyżyłam ocenę właśnie ze względu na niego.
W "Diabeł ubiera się u Prady", chociaż nie był tam zbyt sympatycznym charakterem, i tak jest moją ulubioną postacią. ;) Nie wiem czy widziałaś "Something New" - film nie jest może zbyt pasjonujący, akcja nie jest jakoś bardzo dynamiczna, ale ogląda się przyjemnie. I nie jest to komedia, więc nie będzie Cię dręczył "amerykański humor". :)

Fiu_fiu_being

fakt przystojny i dobrze wygląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones