Sam RileyII

Samuel Peter W. Riley

7,9
8 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Riley

Ten aktor wcielajac sie w IANA CURTISA naprawde rozjeb...ł system i brak dla niego tych nagrod jest czyms karygodnym!!! Na zakonczenie dodam ze wsluchiwalem sie w wokal piosenkarza IANA CURTISA i to wlasnie Sam Riley w filmie spiewal naprawde lepiej. Rzadko sie zdarza by aktor grajacy w biografii jakiegos muzyka spiewal lepiej. Wsluchalem sie w wokal Sama oraz jego mimike i gesty... Bylo czuc jak bardzo wzorowal sie nie na samym Curtisie ale wlasnie D.Bowie i M.Jaggerem. Z polaczenia tych 2 muzykow stworzyl aktorski majstersztyk znacznie lepszy od Curtisa. Riley powinien dostac za te role Oscara i Globa bo zagral oraz zaspiewal tak fenomenalnie ze chwilami mialo sie wrazenie ze on sie stal postaca ktora gra. W tym filmie Riley stal sie muzykiem tak doskonalym ze przycmil samego Curtisa. Panie RILEY czapki z glow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

punisher822_filmweb

Sam Riley jest niedoceniany. CONTROL to arcydzieło aktorskie i reżyserskie. Trzymam za niego kciuki. Przed nim najlepsze lata jako aktora.
Zdecydowanie wolę go jako aktora, ale wielka szkoda, że jego zespół, którego był wokalistą zakończył działalność. Zdecydowanie nie zasługiwał on na tak wielką krytykę.
Ciekawa jestem nowego serialu z jego udziałem SS-GB. Premiera miała być na jesień tego roku, ale nie moge znależć żadnej daty premiery. Pewnie będzie dopiero na przyszły rok. Mam nadzieję, że w okolicach styczeń-luty.
Swoją drogą ciekawe czemu nie wypaliła realizacja filmu A DEAD MAN IN DEPTFORD? Riley miał się wcielić w rolę Christophera Marlowe'a.

ignis_2

Polecam Ci swietny western z Rileyem pt.MROCZNA DOLINA. Kawal dobrego filmu...

punisher822_filmweb

Obejrzałam wszystko oprócz nowych premier ( wspomniany wcześniej serial i FREE FIRE - jestem bardzo ciekawa bo trailer obiecujący a i Sama w trailerze widać).
Świetna piosenka do filmu MROCZNA DOLINA - how dare you.
Co do CONTROL to film jest kultowy, nawet wśród ludzi, ktorzy nie znają twórczości Curtisa. Zrealizowany z niskim budżetem, jednak chyba nie był wielkim sukcesem kasowym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones