Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

Jego Prawdziwe imię to Paweł Wasilewski.. ! I on jest polakiem bo się tutaj urodził i ma rodziców polaków.

sur28

ur. 23 lipca 1982 roku w New Brunswick, w stanie New Jersey w USA. ale rodziców ma Polaków.

Dodo140

Ja tez sie urodziłam 23 lipca....:D:D:D:D:D

sur28

paul to przeciez znaczy pawel.. wiec jest to jedno i to samo imie ...

sur28

on nie urodził się w Polsce...

MonikaFromComton

ważne że się urodził :P

sur28

Polakiem by był, gdyby wyprowadził się stąd mając powiedzmy 3 latka, a wychował się w Stanach. On urodził się tam, a jedyne co go łączy z Polską to rodzice (Polacy) i dziadkowie. Czyli ma polskie korzenie, ale to nie czyni go polakiem. A Paweł Wasilewski - pewnie dlatego, że Paul to Paweł i dziadkowie go tak nazywają, a Wasilewski - bo tak nazywali się tu jego rodzice i dziadkowie?
Bo powiedzmy przykład - masz rodzinę w Anglii - czyni Cię to Anglikiem? Nie sądzę;)

Hoax

On jest polakiem , co innego gdyby mial rodzine dalsza w polsce albo dziadkow a rodzicow nie ale jego rodzicie to polsacy z krwi i kosci i on jest polakiem w 100% . w angli nie ma rodziny tylko tu wiec to polak tylko ze wyemigrowali za granice

domis3

Dobrze. Ale od małego żyje sobie tam. Urodził się tam, więc krew - to zupełnie inna sprawa. Wychował się z tamta kulturą, z tamtym językiem.

Hoax

No jesli o to chodzi to owszem ; ] Pamietam wywiad jak opowiadal po polsku ze dawniej przed pójściem do sql wszystko mowil po polsku mogl by przyjechac ;)))

domis3

pewnie przyjeżdża z wizytą, ale my o tym nie wiemy.

Dodo140

Odwiedza rodzinę w Warszawie

Hoax

Po pierwsze on urodził się tutaj . ! jest wywiad jak opowiada o tym . ! Do stanów wyjechał jak miał 3 albo 4 lata juz nie pamiętam ;DD.

sur28

Paweł Wasilewski - info z pierwszej ręki ^^ a oto link: http://www.youtube.com/watch?v=8U4RtijjdBA&feature=related
superrr gość B-]

cynamon91

Dla rodziny jest to Paweł Tomasz Wasilewski. Nazwisko zmienił za zgodą rodziny i ma z tego co wiem obywatelstwo Polskie. Po polsku w miarę umie mówić i ma tu rodzinę więc jestem na 100% pewna że Polską kulturę zna równie dobrzej ja Amerykańską. Myślę że to wszystko jak najbardziej czyni go Polakiem.

asiunia_952

Urodził się w Polsce więc jest polakiem nie ważne ile miał lat gdy się urodził. Może i ma obywatelstwo amerykańskie ale jest polakiem. To moje zdanie.

asiabolly

"nie ważne ile miał lat gdy się urodził" - ciekawe;D

Hoax

Sorry nie o to mi chodziło. :P Nie ważne ile miał lat gdy sie wyprowadził. :P

asiabolly

nie urodził się w Polsce, a w USA. w stanie New Jersey.

Dodo140

Urodził się w Polsce a do USA się wyprowadził z rodzicami w wieku 2 czy tam 3 lat ;p obejrzyj sobie wywiad z nim (np. ten gdzie gada po polsku) to sam Ci powie :) ^^

asiunia_952

polską prze małe "p" powinno być..... i Amerykańską też... :P

cynamon91

to żaden dowód, powiedział tylko, że jego rodzice wyjechali do Ameryki mniej więcej, wtedy kiedy się urodził, a skoro wszędzie podają, że urodził się w New Brunswick i tak ma w papierach, to tak było; posłuchajcie sobie, on się zastanawia, kiedy jego rodzice wyjechali, a nie chciało mu się liczyć (albo zapomniał liczby po polsku ;P ), to powiedział, że wtedy kiedy się urodził, ale to mogło być w danym roku, a nie dokładnie w dzień narodzin ;)

sur28

powiedział, że często odwiedza dziadków w Wawie...a jakie teraz mamy święto??? dzień babci i dzień dziadka! hmmm...nie widział go nikt przypadkiem w stolicy? B-)

cynamon91

Każdy może tak mówi. Jak można zapomnieć swojego ojczystego języka? :P

asiabolly

No właśnie to mi się w tym nie podoba. Watpie ze wogóle jeżdzi do dziadków.

asiabolly

Jeśli urodził się w stanach, mieszka tam i tam się uczył to amerykański to jego ojczysty język, nie polski. Więc mógł "zapomnieć" o ile w ogóle można tak powiedziec.

Hoax

Powiem tak. Znam inne informacje i może masz racje ale nie chcę dyskutować na ten temat.

asiabolly

Tak samo jak ktoś gdzieś wyżej zarzekał się, że to że jego rodzice stanowi o byciu polakiem to totalna bzdura. Urodził się za granicą i wszystko zależy od tego czy rodzice zrzekli się obywatelstwa polskiego - by mógł być Amerykaninem. Jeśli ma tamto obywatelstwo (a podejrzewam, że ma - i to chyba logiczne, gdyż zdaje się, że w USA urodzone dziecko otrzymuje natychmiast ich obywatelstwo niezależnie od pochodzenia rodziców) to jedyne co go łączy z Polską to jego rodzina i niezbyt dobre władaniem językiem polskim.

Hoax

http://www.youtube.com/watch?v=8U4RtijjdBA&feature=relat ZOBACZ SOBIE . !! !! ; )

sur28

No i co? Widziałam kilka razy za światłości tego serialu. I jakoś nie dowiedziałam się nic nowego.

Hoax

jak bys nie wiedziała to w polsce obywatelstwo dostaje sie z pochodzenia, nie tak jak w usa. wiec prawdopodobnie ma i polskie i amerykanskie. no i jak dla mnie to jest polakiem, skoro w jego zylach nie ma ani krzty amerykanskiej krwi.

zdruzgotana90

Nauczymy się czytać ze zrozumieniem?? "Urodził się za granicą i wszystko zależy od tego czy rodzice zrzekli się obywatelstwa polskiego - by mógł być Amerykaninem. "

Hoax

To że mówi trochę po polsku to nic nie znaczy a i tak widać że za dobrze nie mówi. Zgadzam się zdecydowanie z zdruzgotana90.

asiabolly

Przepraszam pomyliłam się, zgadzam sie z Hoax.

asiabolly

Dzięki;)

Hoax

rodzice nie musieli zrzekać się obywatelstwa polskiego, aby on mogł dostać amerykańskie...

zdruzgotana90

Nie musieli, ale wtedy miałby dwa obywatelstwa. A jeśli sie zrzekli to ma tylko jedno - amerykańskie.

Hoax

no ale skąd pewność, że się zrzekli?

Hoax

Tylko po co mieliby się zrzekać? Przecież w USA można mieć dwa obywatelstwa, to niczemu nie szkodzi, wystarczy zgłosić dziecko w USC, żeby nadali mu pesel i to wszystko. Że nie mówi za dobrze po angielsku to się w sumie nie dziwie. Moja siostra mieszka w stanach i tam też urodziła dziecko, obydwoje z mężem są Polakami, mały ma dwa obywatelstwa i chodzi do przedszkola. W domu mówią po polsku, ale mały woli odpowiadać po angielsku, chociaż polski rozumie bardzo dobrze, dlatego nie dziwię się, że Paweł może mieć problemy z naszym ojczystym (a poza tym, jak by nie patrzył jest to jeden z trudniejszych języków).

Hoax

można niestety zapomnieć jeżeli ma się mały kontakt z językiem tzn tylko w domu, wiem bo mam kuzynkę która jako maluch mówiła biegle po Polsku teraz ma coraz większe problemy z doborem słów i rozumieniem niektórych. Co innego jeśli ktoś wyjedzie gdy ma kilkanaście lat wtedy zapominanie języka to już raczej jego wybór takie jest moje zdanie. według mnie on mówi super po Polsku .

Asjana_2

Stara się, nic dziwnego że nie mówi prawie po polsku bo jesli nawet w domu u niego mówiło się po polsku to już w szkole tylko po angielsku a większa częśc życia nastolatka to szkoła i znajomi. Nie wiedzialam że pochodzi z Polski, ciekawe kim by był gdyby tutaj się urodził i tutaj został, może 5 aktorem w Czas honoru, takim drugim Zakościelnym?:P Dosyc międzynarodowa ta obsada wampirków, Nina Dobrev pochodzi z Bułgarii, Wesley z Polski, Somerhalder to tez nazwisko raczej nie amerykańskie tylko z jakimis europejskimi korzeniami. Fajnie im się udało.

sur28

nie urodził sie w polsce ; d ale jest polakiem

z00za

Nie jest polakiem skoro ur sie w Ameryce.

asiabolly

gratuluje znalezienia się dzisiaj na mistrzach:D z cytatem nieważne ile miał lat jak się urodził;P

alien_2

Gratuluje mistrzów

Sybelle

Dziękuje bardzo. :P

asiabolly

"Nie jest polakiem skoro ur sie w Ameryce."
TO NAJGŁUPSZA RZECZ JAKĄ SŁYSZAŁAM!!!
Moje dwie córki nie urodziły sie w Polsce, a jednak mają polskie obywatelstwo( wystarczy to zgłosić w USC) ! Posiadają również obywatelstwo kraju w którym sie urodziły. Jedno nie wyklucza drugiego. I nie musiałam sie niczego ZRZEKAĆ!

dublinek88

O czym my tu gadamy i tak nikt nie wie jak jest naprawdę. No chyba że ktoś z was go zna.

sur28

On nie urodził się w Polsce.

Xawier321

Urodził się w Polsce a do USA się wyprowadził z rodzicami w wieku 2 czy tam 3 lat ;p obejrzyj sobie wywiad z nim (np. ten gdzie gada po polsku) to sam Ci powie :) ^^

madzix93

Nie urodził się w Polsce....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones