Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Mam pytanie: które filmy z Morganem polecilibyście mi? Zakładam, że na pierwszych miejscach znajdą się "Skazani na Shawshank" i "Wożąc panią Daisy" ;) A reszta?

caninha

Oczywiście Skazani na Shawshank, Robin Hood: Książę złodziei, Siedem, Kolekcjoner, Podejrzany, Człowiek pies, Choć goni nas czas, Za wszelką cenę

caninha

Może nie doskonały, ale bardzo dobry film z Morganem Freemanem to 'Danny the Dog', który właśnie ze względu na niego ale i na Jeta Li warto obejrzeć, a drugi który bym proponowała to 'The Bucket List' z Jackiem Nocolsonem-kto nie widział niech żałuje. Oba uważam za wartościowe,szczególnie ten drugi po których zostaje to coś w środku, co daje do myślenia.

HrabinaMonteChristo

Ja bym dodał jeszcze od siebie "Dreamcatcher" bo lubię ten film, "Sumę wszystkich strachów" no i jeszcze "Epidemię" bo to świetny film a Morgan też tam gra.

caninha

Skazani na Shawshank oraz Bruce Wszechmogacy. Wydaje sie ze w obu filmach zagral podobnie, i pewnie tak jest, ale ja po prostu lubie ten jego spokoj.

caninha

Najlepszy film z Freemanem to Zew Wolnosci. Polecam.

użytkownik usunięty
hidanekk13

TOP 13 filmów Morgana Freemana:

1. Mroczny rycerz-----------------10/10
2. Skazani na Shawshank-----------10/10
3. Siedem-------------------------10/10
4. Zabójczy numer-----------------9/10
5. Choć goni nas czas-------------9/10
6. Robin Hood: Książę Złodziei---9/10
7. Batman: Początek---------------9/10
8. Za wszelką cenę----------------7/10
9. Wożąc panią Daisy--------------7/10
10. Wojna światów-----------------7/10
11. Bruce Wszechmogący------------6/10
12. Suma wszystkich strachó-------3/10
13. Reakcja łańcuchowa------------2/10

Co daje mi Średnią obejrzanych z nim filmów...7.53

Obecnie czekam na "Bez przebaczenia" i "Kolekcjonera" ponoc te filmy są świetne.

caninha

zdecydowanie "The Bucket List"...
No i ewentualnie " Kiss the Girls".
Aha! I "Za wszelką cenę"

caninha

Bardzo polecam ,,Chwała" !

alkatraz

Nie będe orginalna pisząc o Skazanych...
Gdy Freeman pojawiał się na ekarnie,wypowiadał swoja kwestie byłam oczarowana.Chłonełam każde jego słowo i ruch.

caninha

i jeszcze WESPRZYJ SIE NA MNIE,starszy film ale naprawde swietna rola Morgana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones