Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
118 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Gra w coraz słabszych filmach... Ted 2?? No błagam...

elo_tu_justina

Ale to tylko taka "przelotna" rola. Poza tym ted2 jest nawet spoko

elo_tu_justina

czemu zawsze wszystkim się wydaje że wielkie role w wielkich filmach czekają na aktorów za rogiem? od czasu do czasu takie gwiazdy jak morgan czy samuel l. jackson - bo na niego też narzekają - muszą zagrać w słabszych filmach

isobel

Freeman czasy wielkich ról ma już za sobą. Cokolwiek nie zrobi, będzie tak zapamiętany.
Według mnie powinien już odejść na emeryturę. Ewidentnie jest już za stary do ról, które odtwarza. Widać to w coraz wolniejszej mowie i poruszaniu się.

marcin261287

no cóż, to samo mówią o Samuelu L. Jacksonie -że czasy wielkich ról ma już za sobą. ale zawsze oboje mogą czymś zaskoczyć. myślę że Freeman gra póki może występować. owszem, ma już swoje lata, a jak już będzie naprawdę musiał przejść na emeryturę to przejdzie, jak Nicholson.

isobel

Raczej wątpię. Jackson, od czasu Django nie zagrał niczego dobrego i jego dobre czasy minęły.
Freeman właściwie ostatnią naprawdę dobrą rolę zagrał w 2004, w filmie "Million Dollar Baby". Ostatnio gra w co raz to gorszych filmach. Role, które z powodzeniem mógłby zagrać aktor o mniejszym dorobku.

marcin261287

może i jest sporo prawdy w tym co piszesz, pewnie zresztą wielu by się z Tobą zgodziło, ale ja i tak wierzę, że Freeman (i Jackson) jeszcze nas zaskoczą ;)

isobel

Jackson jako Nick Fury wszystkich zaskoczy? ;)

marcin261287

oj, oczywiści że nie jako Nick Fury. ja nawet nie lubię Avengers. zagrał tam przyzwoicie , ale nie przesadzajmy. podobno zagrał rewelacyjnie w "Kingsman: Tajne służby" - niestety nie oglądałam więc trudno mi się wypowiedzieć.

isobel

W "Kingsman" zagrał nieźle. Czerpał wielkimi garściami ze swojej roli w "Pulp Fiction", oraz wzorował się poniekąd na super złoczyńcach z filmów o Bondzie.

marcin261287

uwielbiam go w "Pulp Fiction" :) a skoro jak piszesz czerpał wielkimi garściami z tej roli, musiał być rewelacyjny. tym bardziej wierzę że zaskoczy :P

isobel

Też w to wierzę ;)

elo_tu_justina

https://www.youtube.com/watch?v=MzJVH6OdqWo

elo_tu_justina

Ale gra i to jest ważne . Popatrz sobie ilu aktorów (że o aktorkach nie wspomne) z oscarami już dawno nie ma na wielkim ekranie . Streep ze swojego pokolenia chyba jako jedyna jeszcze gra pierwsze role kinowe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones