Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Freeman #5 Brando #6

użytkownik usunięty

Ludzie co się dzieje, Freeman wszedł przed Brando ? Przecież Brando to aktor wszech czasów, nie ma lepszego aktora i nigdy nie będzie. Rozumiem, jeszcze żeby wyprzedził go Hopkins,De Niro,Nicholson,Pacino bo to wybitni aktorzy, ale Freeman ? Nie przesadzajcie, Freeman powinien być koło 50 miejsca, tak samo jak Hanks,Depp i inni aktorzy którzy tak wysoko się utrzymują.

użytkownik usunięty

<ziew>

<ziew>

użytkownik usunięty

Elias zapomniales dodac jak nisko sa Harvey Keitel John Malkovich i Gene Hackman.

;D

Il_cattivo

To ci wyszło

Il_cattivo

Marlon Brando nie jest aktorem wszechczasłów tylko frajerem który nie powinien byc w top 100 ale niestety jest ta łajzanie moge na jego ryja wstretnego patyrzec hahahahahah

Freeman jest świetnym aktorem, mi pasuje jego wysoka lokata. Proszę się nie przyczepiać także do Toma Hanksa spójrz na jego osiągnięcia i się zastanów (2 Oscary i i 3 nominacje!!). Z resztą Bruce Willis też nie ma szczególnych osiągnięć, ale ludzie darzą go wielką sympatią, ja też się do nich zaliczam, i jest w Top 10. Ja za to nie przepadam za Brando, ale szanuje jego talent i 7,5 mu daję.

A ja sie zgadzam.
Morgan Freeman to wybitny aktor, ktory stworzyl mnostwo ciekawych kreacji. Nie bede ich wymienial bo to nie ma sesnu. Brando jest teraz tlustym grubasem a jego nazwisko wiekszosci kojarzy sie glownie z jedym filmem i chyba nie musze pisac jakim.

32ywis

Mi kojarzy sie z wieloma filmami Sir Brando to mistrz aktorstwa i pisanie takich głupot jak "on grał tak samo w każdym filmie nie ważne w jakim gatunku i tak grał źle" to jest tak głupie ze nawet nie muszę pisać każdy kto choc trochę lubi kino będzie szanował Brando za wybitne osiągnięcia aktorskie jak można powiedzieć ze jest złym aktorem albo ze jest taki sam w każdej roli jeśli tak uważa nich obejrzy Ojca chrzestnego potem Czas apokalipsy a na końcu Na nabrzeżach i wiele wiele więcej filmów z mistrzem z całym szacunkiem do Morgana Freemana jest bardzo dobrym aktorem ale w porównaniu do Marlona to jest daleko w tyle i jeśli ktos chce jeszcze raz napisac ze brando jest zawsze taki sam niech przerobi filmografie Freemana w co 2 filmi gra tego samego i tak samo wiekszość albo biednych strych dreczonych przez los afroamerykanów albo znanych uczonych i mądrych profesorów lub tez czasem zagra czarny charakter z calym szacunkiem do wysmienitego Freemana lecz brando zasłużył na co najmniej 2 miejsce za najlepszym żyjacym aktorem Jackiem Nicholsonem ktorego jako jedynego można porównywać do Brando większość z was powie "dzie tam pacino i de niro lepsi od nicholsona" nie prawda oni sa aktorami wybitnymi lecz gorszymi od Jacka co prawda grali w lepszych filmach ale aktorsko sa gorsi zreszta mozna zoabczyc na oscary całej trójki i Nicholsona z taki jak ze niektorych mało znanych filmów potafił "wycisnac" nominacje do oscara to pokazuje jak bardzo stara sie w kazdej roli nawet najmneijszej widac ze kocha to co robi tak samo jak Sie Brando pozdrawiam.

Krzych1

"Brando jest teraz tlustym grubasem"
aaa ... 32ywis tak do twojej wiadomości Marlon Brando niestety nie żyje już od 2004 roku [*]...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

BRANDO WCALE NIE JEST TAKI WYBITNY. głupi stereotyp

użytkownik usunięty

Porównaj sobie filmografie Brando a filmografie Freemana to może zrozumiesz dlaczego tak jest a nie inaczej

no Freeman to wybitny aktor. Potrafi zagrać dobrotliwego Murzyna i... i jeszcze dobrotliwego Murzyna. Chociaż jego wysoka pozycja nie może dziwić- zagrał w kilku bardzo, bardzo popularnych i dobrych filmach i był w nich sympatyczny. Może jakby zagrał kiedyś psychopatę, pedofila, paralityka, kobietę, rewolucjonistę albo chociaż strasznego skur...yna to spojrzałbym na niego inaczej i bardziej przychylnie. A może ma na koncie takie role, bo ja widziałem tylko kilkanaście z kilkudziesięciu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones