Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Czemu ma w filmografii Czara Ognia?? Nie było go tam!! (niestety) Była tylko twarz z ognia, wogóle nie podobna do twarzy Gary'ego!! Bu!! Nie było go... Szkoda

marian_ka

Jakby tak się lepiej przyjrzeć, to widać że to jego twarz :P

Kontra

Taaa... tyle go było widać, co nic. I jeszcze ginie w ''Zakonie Feniksa''!!! Nie! Skoro następna część będzie ostatnią, w której występuje, to albo powinno być go w niej dużo Syriusza, albo uznam, że ktoś tu nie ma serca. I tym kimś na pewno będzie reżyser i scenarzysta.

captain_cassidy1912

Dokładnie! Nic, tylko ta twarz w kominku, która nijak przypominała Oldmana. Pewnie w V części, wytną wszelkie kluczowe sceny z nim [tak jak to zrobili w przypadku IV] i zobaczymy tylko scene śmierci Syriusza

marian_ka

A ja dalej mam nadzieję, że w Zakonie pominą tę scenę i Syriuszek nie umrze :D

marian_ka

zauważ, że jest na liście "obsada" (którą ja nazywam listą płac). Zapłacono mu za pokazanie tej twarzy. Rola to żadna, ale brał udział w filmie, co czyni go aktorem w filmie HP

dawid89_

Według mnie w V HP powinna być scena "wspomnien Snape'a" w której musieliby zrobić również młodego Syriusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones