Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

świetny aktor!!!!
uwielbiam jak gra psycholi!!!
super

karola1609

wspaniały! absolutnie wspaniały aktor! Jeden z najlepszych aktorów w historii kina!

copper94melody

Oldman jest genialny...szkoda że nie dostatecznie doceniony:( Hannibal Lecter-to jest rola którą powinien zagrać:)

Crisys

coś czuję, że gdyby ta rola mu przypadła pół sali filmowej musiałoby ją opuścić... ;) Psychika...

Crisys

Oj z tym się akurat nie zgodzę - nie wyobrażam sobie w tej roli kogokolwiek prócz Hopkinsa.

karola1609

ja też go kocham! niezależnie od tego koga gra jest genialny chociaż jako psychol jest nieziemski ;D
jako Dracula powinien dostać tego cholernego oscara!

Mithra

dokładnie!!!!
niesamowicie wyglądał jako Dracula!!!!!!!!!
również jego rola w "Szkarłatnej Literze" była niesamowita!!
pozdro

karola1609

jako zdesperowany Beethoven!! love!

Nannerl13

jako zdesperowany Sansfield, uzależniony od swoich małych, żółto-zielonych tabletek niczym House od vicodinu, AVE Gary :))

użytkownik usunięty
Fuck_like_a_star

swietny to za mało powiedziane jest poprostu geniuszem!

użytkownik usunięty

ja jako nihilistyczny sid love gary :D :D :D

użytkownik usunięty

Numer 10 na mojej liście top10 aktorów. Nie za psycholów lecz za to, że gra w Batmanie dobrego porucznika policji. Stworzył tam lepszą kreację niż w Leonie czy też Air Force One - gdzie grał złych.

A już myślałem, że nikt nie zna go jako Sida :D Chociaż można to też zaliczyć do roli 'psychopaty' ;)

Hmm, moje ulubione to Leon, Air Force One, Sid & Nancy, Piąty Element... I jakiś czas temu widziałem go jeszcze w dosyć ciekawym filmie, mianowicie 'Ale jazda!' ;)

użytkownik usunięty
Mari

Jak nikt nie zna.. Do Twojej kolekcji ulubionych dołączyłabym jeszcze Draculę

karola1609

On powinien dostać Oscara za Leona zawodowca, a nie dostał nawet nominacji , Skandal !

karola1609

Zgadzam się! Koleś ma talent i umie nim sterować! Super aktor...

Monia_59

Przede wszystkim nagrody MU się należą za "Leona zawodowca" i "Drakulę". ;)
Nie przejmujmy się, Oscara dostało dużo osób, które na nie Ne zasługiwały. Tak to jest w dzisiejszym świecie i chyba zawsze tak było.

karola1609

Tez GO kocham! w każdej postaci, jako ćpuna Sida, ćpuna Stansfielda, wampa Draku, terrorystę, sfrustrowanego kompozytora, lekkiego przygłupa Rosencrantza (albo Guildensterna ;p)...kocham GO w kazdej kreacji, bez wyjątku. kwestia jego uroku osobistego. A co do oskara, to tez nie mogłam się z tym pogodzić, ale cóż... ;/
ostatnio niestety Gray ma spadek formy i nie dostaje roli na jego format i umiejetności...;/;/miejmy nadzieje że niedługo dostanie coś porządnego, wykaże się i dostanie Oskara :D
pzdr. ;)

NieLubieKaszy

I ja go uwielbiam ;)
Strasznie mi sie podoba w Leonie i Prawdziwym romansie...:)

karola1609

oldman to żywa legenda., geniusz.
<br/>

karola1609

O,tak,ja też uwielbiam Oldman`a,jest genialny i to mój ulubiony aktor;)Miara jego talentu jest niewyobrażalna...
A najbardziej podobał mi się jako Dracula^^

użytkownik usunięty
Lucy_88

I tu sie z wami zgadzam :)
Drakula i Norman Stansfield najlepsi !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones