Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Ta, nasz Gary kończy dzis 47 latek :)))) Jeszcze troszkę, a 50 stuknie :)

Angel_a

Nawet jak stuknie nie będziemy mu tego wypominać ;)

Angel_a

Oj nie będziemy...;) Jak napisał ktoś na oficjalnej stronie Gary'ego Oldman: on się wcale nie starzeje, tylko robi się coraz lepszy! Z nim to jak z winem po prostu: im starsze, tym lepsze...;)
Na tej samej stronie znajduje się moja praca wykonana specjalnie na 47. urodzinki Gary'ego...;p

sarenka

A jaka to strona? garyoldman.info?
Chętnie pooglądam tę pracę :)

MiladyM

Tak, to ta...;) Tam po lewej stronie jest link do strony z pracami na 47. urodziny! Moja jest pierwsza, ta, na której jest 47 zdjęć... ale ja oczywiście zapomniałam się podpisać...;p Nie jest to nic specjalnego, ale powiem, że wklejanie tych zdjęć i zmienianie im rozmiarów na pasujące, było dość męczące...;)

sarenka

Ale efekt pracy znakomity ;)
Fajne zdjęcia wybrałaś :) Choć ja pewnie na to największe wybrałabym to pierwsze (czarno-białe :D)

Angel_a

Pozostaje nam tylko pogratulować mu znakomitego dorobku, jak do tej pory i życzyć mnóstwa nowych oryginalnych kreacji filmowych! Z cichą nadzieją na może jeszcze jakieś ambitniejsze projekty? W "Więźniu Azkabanu" podobał mi się bardzo, zdecydowanie! Mam też szczery zamiar wybrać się na najnowszego "Batmana" z jego udziałem. No chociażby z ciekawości, czy kolejna część jeszcze bardziej pogrąży filmową legendę Mrocznego Mściciela, po tym jak Schumacher swoją kontynuacją zbezcześcił świetne dzieło Burtona... Chodzi tylko o to, że... wiecie sami... może jak nam się teraz Gary dzięki tym wielkim produkcyjniakom uniezależni finansowo... może powróci do swoich artystycznych korzeni?

Pozdrawiam serdecznie.

Angel_a

Dzięki Milady...;D Wybrałam to zdjęcie na środek, bo uwielbiam niebieskie oczy...;p
Też mam nadzieję, że po tych większych produkcjach przyjdzie wreszcie czas na coś bardziej ambitnego! Nie mam nic przeciwko takim produkcją (o ile nie są całkowitym kiczem), ale też chętnie obejrzałabym teraz jakiś bardziej artystyczny film z Gary'm! Zobaczymy co czas przyniesie...;)
A co do "Batmana"... jeśli zepsuli ten film jeszcze bardziej niż poprzednie (oczywiście oprócz pierwszego - świetnego!), to będzie koszmar!

sarenka

Można się pocieszać, że już gorzej być nie może więc powinno być tylko lepiej ;) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones