Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Syriusz = Oldman ?

użytkownik usunięty

No sam nie wiem , lubie go jako aktora ale jako Syriusza sobie nie wyobrażam. Tym razem nie trafili w doborze aktora. Moje zdanie podzielają szczególnie dziewczyny, które sie zawiodły bo oczekiwały bardziej przystojnego osobnika w tej roli :) Jak obejrze film to dopiero stwierdze ...może sie mylę ...

użytkownik usunięty

Całkowita racja
Jako dziewczyna rzeczywiście stwierdzam,że oczekiwałam przystojnego syriusza,jak juz pisałam w stulu Johny Dep,z długimi ciemnymiwłosami o przystojnym wyrazie twarzy.Lecz lubie Oldmana i z chęcia zobacze go w filmie jako Syriusza...W sumie to nie mam innego wyboru:)

użytkownik usunięty

tak Syriusz Black musi Być piękny ,Długie czarne włosy i Twarz Deppa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Black'manka

użytkownik usunięty

Nic nie mam do dodania. Na obrazkach rozdziałów "Zakon Feniksa", "Oklumencja" oraz "Percy i Łapa" Syriusz jest superładny. A w filmie jest troche podobny (bez obrazy) do listonosza z "Kiepskich"...

zawiedziony szczurek

użytkownik usunięty

Myślę,że Deep jest trochę za młody na ta rolę, nawet nie w sensie wiekowym, ale emocjonalnym. Oldman bardziej nadaje się do tej roli, ma syna w wieku Harryego, a poza tym wystarczy spojżeć jak świetnie zagrał zatroskanego i opiekuńczego Beethovena w relacjach do swego bratanka. Poza tym Oldman w "więżniu" nie miał byc przystojny, generalnie jego wygląd zgadza się z opisem z książki, myślę że w 4 części Oldman zadziwi pozytywnie swym wyglądem.

Oldman, Depp czy ktokolwiek inny - i tak pojdę do kina.

Moim zdaniem Depp mógłby grać młodego Syriusza (np. ze zdjęcia śłubnego Potterów) a Oldman idealnie nadaje się na Syriusza znanego nam z III tomu. Wiele osób zapomina że w czasie ślubu Potterów; Syriusz miał już około 20 lat, więc w czasie wydarzeń z "Więznia Azkabanu" ma około 35. Nie widzę powodu dla którego Oldman nie mógłby go grać - moim skromnym zdaniem jest sexy (na swój dojrzały sposób) i idealnie nadaje się do roli "niesłusznie skazanego mordercy" (do wglądu np. "Dracula", "Piąty element", "Leon zawodowiec" czy "Zagubieni w kosmosie").

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne uwagi i argumenty przemawiające za Oldmanem lub za Depp'em. Dodam tylko że o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi to co chce i to co tu napisałam nie miało obrażać uczuć fanów Depp'a... Wyraziłam tylko swoje zdanie i opinię (moją i kilku [milionów] innych osób).

PS. Ilustracje w książce to osobiście i totalnie prywatnie odebrany (przez autora tych ilustracji) obraz Syriusza, więc nie widzę powodów dla których powinniśmy się sugerować jego wyglądem na tychże ilustracjach.
Jeszcze raz pozdrawiam i czekam z utęsknieniem na "Harry Potter i Więzień Azkabanu".

Oldman, Depp czy ktokolwiek inny - i tak pojdę do kina.

Moim zdaniem Depp mógłby grać młodego Syriusza (np. ze zdjęcia śłubnego Potterów) a Oldman idealnie nadaje się na Syriusza znanego nam z III tomu. Wiele osób zapomina że w czasie ślubu Potterów; Syriusz miał już około 20 lat, więc w czasie wydarzeń z "Więznia Azkabanu" ma około 35. Nie widzę powodu dla którego Oldman nie mógłby go grać - moim skromnym zdaniem jest sexy (na swój dojrzały sposób) i idealnie nadaje się do roli "niesłusznie skazanego mordercy" (do wglądu np. "Dracula", "Piąty element", "Leon zawodowiec" czy "Zagubieni w kosmosie").

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne uwagi i argumenty przemawiające za Oldmanem lub za Depp'em. Dodam tylko że o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi to co chce i to co tu napisałam nie miało obrażać uczuć fanów Depp'a... Wyraziłam tylko swoje zdanie i opinię (moją i kilku [milionów] innych osób).

PS. Ilustracje w książce to osobiście i totalnie prywatnie odebrany (przez autora tych ilustracji) obraz Syriusza, więc nie widzę powodów dla których powinniśmy się sugerować jego wyglądem na tychże ilustracjach.
Jeszcze raz pozdrawiam i czekam z utęsknieniem na "Harry Potter i Więzień Azkabanu".

szczeże do roli spodziewałam się kogoś lepszego od Oldmana (nie przepadam za nim..) ale jak obejrze to stwierdze czy sie nadaje..

on kompletnie nie pasuje na syriusza. to jest najfajniejsza postac a oldman nie pasuje

A mnie pasuje i już.
Przecież to ma być przystojny facet, ale po przejściach, nie śliczny jak z obrazka, ale z ciężkimi przeżyciami wypisanymi na twarzy...
A Oldman jest przecież przystojny, jak sobie przypomnę rolę w Szkarłatnej literze... mmmm ;) Co do Johnnego, to... rzeczywiście mógłby być, jakby go trochę przykurzyli charakteryzacją ;)
Nie ma co teraz dyskutować, trzeba poczekać na film :) Wtedy to dopiero na forum zawrzeje ;)

W V tomie wyraźnie było napisane że Syriusz był przystojny, tylko troszke wykończony przez Azkaban, a z Oldmana zrobili "straszydło" :D Byłam na filmie i podobał mi się ale inaczej wyobrażałam sobie Blacka...

Jeżeli któraś z "pań" twierdzi, że Oldman nie jest przystojny, to z pewnością nie jest kobietą- może co najwyżej dziewuszką. Może czas przerzucić się na kreskówki

Johny Deep to mógła zagrać Backa kiedy ten (syriusz) miałby o 10m lat ubytku! Czego wy chcieliście macho z górnej półki? To wy chyba nie czytacie charkteryzacji. Jestem taiego zdania, że napewno w HP i ZF będzie podobny do waszego, hmmm... pięknego osobnika płci męskiej. Popatrzcie lepiej jak zajebiście zzagrał!

Johny Deep to mógła zagrać Backa kiedy ten (syriusz) miałby o 10m lat ubytku! Czego wy chcieliście macho z górnej półki? To wy chyba nie czytacie charkteryzacji. Jestem taiego zdania, że napewno w HP i ZF będzie podobny do waszego, hmmm... pięknego osobnika płci męskiej. Popatrzcie lepiej jak zajebiście zagrał!

Johny Deep to mógła zagrać Backa kiedy ten (syriusz) miałby o 10m lat ubytku! Czego wy chcieliście macho z górnej półki? To wy chyba nie czytacie charkteryzacji. Jestem taiego zdania, że napewno w HP i ZF będzie podobny do waszego, hmmm... pięknego osobnika płci męskiej. Popatrzcie lepiej jak zajebiście zagrał!

Johny Deep to mógła zagrać Backa kiedy ten (syriusz) miałby o 10m lat ubytku! Czego wy chcieliście macho z górnej półki? To wy chyba nie czytacie charkteryzacji. Jestem taiego zdania, że napewno w HP i ZF będzie podobny do waszego, hmmm... pięknego osobnika płci męskiej. Popatrzcie lepiej jak zajebiście zagrał!

Johny Deep to mógła zagrać Backa kiedy ten (syriusz) miałby o 10m lat ubytku! Czego wy chcieliście macho z górnej półki? To wy chyba nie czytacie charkteryzacji. Jestem taiego zdania, że napewno w HP i ZF będzie podobny do waszego, hmmm... pięknego osobnika płci męskiej. Popatrzcie lepiej jak zajebiście zagrał!

użytkownik usunięty
Arabika

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam...ale nie oglądałam filmu i nie będę się wypowiadać. Mam tylko jedną prośbę... wytłumacz mi jak można przeczytać charakteryzację, dobrze? Bo propozycja wykorzystania makijażu filmowego w charakterze lektury trochę mną wstrząsnęła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones