Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Gary Oldman jest niewątpliwie świetnym aktorem i wydaje się być wspaniałym człowiekiem. Tylko
zastanawia mnie jedno- dlaczego tyle razy się rozwodził? Wiem tylko o Donyi Fiorentino, która
podobno wyszła za niego dlatego, że jest aktorem i oskarżała go o pobicie. A jak było z innymi jego
żonami, wie ktoś?

paulinea

z pierwszą żoną rozwiódł się, bo on wtedy pracował cały czas w stanach i prawie nie bywał w domu, więc dali sobie spokój.. z Umą się rozwiódł, z tego samego powodu, bo prawie się nie widzieli. Każde z nich pracowało gdzie indziej. Byli zajęci swoimi karierami ...

paulinea

no, jeszcze roczek z Alexandrą i będzie nowy rekord długości jego małżeństw ;)
jak Gary dostanie Oscara, to pewnie propozycje się posypią i znów rozwodzik.

LoveKiller

nie dramatyzuj tak :) oby tak się nie stało. Nich już bedzie z nią do końca :)

6kiki6

ja nie dramatyzuję, ja analizuję ;p

użytkownik usunięty
LoveKiller

Wiesz co wydaje mi się że już ustatkował się na dobre.Już nie ma tyle problemów co w przeszłości typu alkoholizm.I też jestem zdziwiona że to już 3 lata.Ale bądz co bądz.Jeżeli jest szczęśliwy i jego dzieci zaakceptowały Alexsandrę to spoko.Teraz jest zadowolony bo dostał nominacje do Oscara i Hollywood go polubiło.Tylko teraz marzyć aby odwiedził Polskę.

Ależ ja mu życzę tyle szczęścia aż do porzygu <3 ale on mi trochę wygląda na faceta który lubi od czasu do czasu wypić drinka, wciągnąć kreskę i wymieć żonę. Może się zmienił, może to wciąż w nim jest. Jakikolwiek by nie był, chcę tylko, żeby był szczęśliwy. A jeśli zmienianie żon go uszczęśliwia...

Do Polski nie przyjedzie. Teraz jest 'gwiazdą'.

LoveKiller

No chyba sobie żartujesz. On tyle walczył ze swoim alkoholizmem i wygrał tą walkę. Jeśli on ci wygląda na takiego faceta, to chyba oglądamy inne filmy i zdjęcia. Dla mnie wygląda na wspaniałego mężczyznę, z cechami o których większość kobiet marzy. Twoja ciemnota po prostu mnie poraża...

paulinea

Słuchaj lalcia, już za samo ocenianie SW na 8 gwiazdek powinnam Cię potyrać. Nie należę raczej do typu ludzi, którzy obrzucają wyzwiskami czy obrażają innych użytkowników poza formą 'art of trollo'. Ale serio? Miałam 10 lat kiedy uznałam, że Gary Oldman to najlepszy aktor na tym świecie. Więc mi tu nie pi.rd.ol, że jestem z ciemnoty, bo od 12 nie ma dla mnie nikogo poza Oldmanem. I jeszcze raz wjedź mi czymś takim, to cię tak zgnoję, że nawet moja terapełtka nie będzie w stanie Ci pomóc.

LoveKiller

*terapeutka

użytkownik usunięty
LoveKiller

A co pomarzyć nie można.Wyobraż sobie co by było gdyby przyjechał.Tłumy fanów czekających aby nie zdobyć autograf czy zrobić zdjęcie ale zobaczyć go NA ŻYWO.Tak pozatym życie go przezciez nie rozpieszczało.Czemu niby wyreżyserował film nic doustnie?Pokazał tym filmeme jakie było jego życie.Nie należało przezciez do łatwych.A co do żon może i zmienia ale ma zasadę NIE ZDRADZA JE jak większość mężczyzn.

Oj można, ja sama nie raz marzyłam, że podaję mu jego fotografię a on mi ją z uśmiechem podpisuje :)
Ale jestem realistką pesymistką, więc nie ma nawet co liczyć na to, że on się PL pojawi, a nawet jeśli, to będzie go można co najwyżej w du.pę pocałować. Teraz on należy do Hollywood. Już nigdy nie będzie taki sam

użytkownik usunięty
LoveKiller

Czy ja wiem.Ale nie zapomina również o swojej kochanej Anglii skąd (według mnie) pochodzą najlepsi aktorzy :)A tak na marginesie ciekawe czy wyjdzie ten projekt z garym gdzie ma zagrać danusia stenka?

też uważam, że z Anglii pochodzą najlepsi aktorzy i Australii jeszcze ;)

jaki projekt? Trochę nie na czasie jestem ostatnio...

użytkownik usunięty
LoveKiller

Criminal Empire for Dummy's że film miał być już w 2011r ale zmieniono na 2013. Pisali że Stenka ma zagrać matkę Oldmana. Niby w tym filmie ma zgarać również Borys Szyc.Myslę że to jakiś joke.Z australi tylko lubie Cate Blanchet a z angliii uuuuuu ile by się uzbierało.Wogóle filmy fajne robią w USA ale jakoś aktorzy lepsi są z Anglii.

ach o to chodzi. Bo z tego co wiem, to rola Szyca została ograniczona do tego, że w ogóle nie zagra :D
Oj ja tam lubię Brytyjskie kino, szczególnie komedie ;D i Francuskie kino też jest bardzo dobre. USA to tylko maszynka do robienia kasy ;)

użytkownik usunięty
LoveKiller

Francuskie filmy owszem również są dobre.Ale kiedyś widziałam na necie (nie pamietam stronki) spektakl teatralny.OMG akurat angielski(chyba to był Londyn) wow dopiero jak anglicy grają na scenie.Nasi polacy to mąga się chować.Tam ile emocji było aż ciary przeszły po mnie.W kategorii teatr to anglicy wymiatają.Oj szukam od długiego czasu The Pope's Wedding(Wesele papieża) z Oldmanem.Oj chciałabym zobaczyć ten spektakl.Podobno ta sztuka ukazała jego talent aktorski (liczne nagrody).

jutro Ci poszukam jak chcesz ;) Dla mnie nie ma rzeczy nie do znalezienia :D
dziś mi się już nie chce ;p

użytkownik usunięty
LoveKiller

Z góry dzięki :) Chociaż kilkuminutowy filmik z spektaklu.Tyle szukałam ale kurde nie mogę znaleźć.

do wieczora się odezwę z informacją :D a na yt szukałaś? wiesz, czeba zawęzić grupę do poszukiwań ;)

użytkownik usunięty
LoveKiller

Ile razy szukałam.Najdłużej siedziałam na yt 4h i szukałam do upadłego.Wpisując nazwe sztuki potem rok potem oldaman potem teat potem reżysera.Potem zaczęłam na google szukać Jedynie do czego sie dokopałam to tylko do tej stronki

http://theatricalia.com/play/5cd/the-popes-wedding/production/brx

tylko że tam trzeba się zalogować żeby zobaczyć fotki z tego spektaklu

obawiam się, że tego w internecie nie ma, albo jest baaaaardzo, ale to baaardzo trudno dostępne. Polecam Ci zalogować się na jakimś brytyjskim forum dla fanów Garego i popytać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones