Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Ej sorry on tu nie pasuje!!!Ja bardzo podziwiam pana Oldmana ale nie widze go jako Syriusz w Harrym bo zawsze myślałam,ż zagra goktoś w stylu 'Johny Deep' i nie mówie tego bo go lubie wręcz przeciwnie mam obojętny stosunek co do Deep'a,bo przecież Syriusz to taka znacząca postac!!!W'g mnie powinien być przystojniejszy jak sama ksążka mówi,ale bez obrazy może byc no i oczywiście chetnie pójde na kolejna część Harrego w kinach...V tom jest super!!!!!!No i umiera syriusz...:(:(:(:(

użytkownik usunięty

Masz racje !! Ja też szanuje pana Oldmana , Ale Depp był by Idealny !!! Dla mnie i tak Syriusz Będzie przystojny i sexi ( w książce oczywiście, J love him ) Na film nie pójdę , jestem fanką TYLKO książki!!
Radclif nie pasuje mi na Harrego!! A ty jak uważasz?
Black' manka

użytkownik usunięty

ja tez lubie oldmana, jest naprawde dobrym aktorem, ale syriusza wyobrazalam sobie kompletnie inaczej... w dodatku ta charakteryzacja... wyglada jakby mial byc bratankiem filcha albo cos... i popieram ze radcliff nie pasuje, jest beznadziejny, harry mial byc zupelnie inny!

Hehe... A jak ma wyglądać, co? Ciekawa jestem jak ty byś wyglądała gdybyś spędziła ok. 10 lat w więzieniu takim jak Azkaban... Tylko tak z ciekawości...
Oldman, Depp czy ktokolwiek inny - i tak pojdę do kina. Moim zdaniem Depp mógłby grać młodego Syriusza (np. ze zdjęcia śłubnego Potterów) a Oldman idealnie nadaje się na Syriusza znanego nam z III tomu. Wiele osób zapomina że w czasie ślubu Potterów; Syriusz miał już około 20 lat, więc w czasie wydarzeń z "Więznia Azkabanu" ma około 35. Nie widzę powodu dla którego Oldman nie mógłby go grać - moim skromnym zdaniem jest sexy (na swój dojrzały sposób) i idealnie nadaje się do roli "niesłusznie skazanego mordercy" (do wglądu np. "Dracula", "Piąty element", "Leon zawodowiec" czy "Zagubieni w kosmosie").

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne uwagi i argumenty przemawiające za Oldmanem lub za Depp'em. Dodam tylko że o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi to co chce i to co tu napisałam nie miało obrażać uczuć fanów Depp'a... Wyraziłam tylko swoje zdanie i opinię (moją i kilku [milionów] innych osób).
Jeszcze raz pozdrawiam i czekam z utęsknieniem na "Harry Potter i Więzień Azkabanu".

szczerze to mi oldman niepasuje na syriusza. wyobrazalam go sobie wiele razy i nie jest to jego odpowednik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones