Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Nie od dziś wiadomo, że taki aktor jak Gary może wszystko zagrać.Nawet w największym
gniocie zagra dobrze.Ale nie mieliśmy okazji zobaczyć go w wielu rolach.Tak więc ten
temat poświęcony będzie dla wszystkich aby podawali pomysły na rożne role które jeszcze nie zagrał.

Ja chciałabym zobaczyć go jak by się wcielił w rolę:

*transwestyty-nie psychol ale żeby był śmieszny
*księdza-dosłownie,takiego w czarnej sutannie z białą koloratką
*gościa który jest szczęśliwym facetem ale w wypadku zostaje sparaliżowany i jeżdzi na
wózku inwalidzkim-to chyba mój najbardziej abstrakcyjny pomysł ale wyobrażam sobie
jak by to zagrał
*GARY w roli żołnierza który w domu torturuje rodzinę swoimi zasadami przyniesionymi z
wojska

Tak więc oto moje propozycje :) Wpisujcie swoje propozycje i wyobrażenia w jakiej
chcielibyście roli zobaczyć Gare'go.Piszcie nawet najdziwniejsze role lub bardziej poważne.

Cały czas wyobrażam go sobie w roli kobiety, coś jak pani Doubtfire lub Tootsie, albo ewentualnie wojskowego szkolącego w nietypowy sposób młodych:)

A ja chce żeby znowu zaśpiewał *.*

Cesarski koroner Stefan "Puszczyk" Skellen z sagi o Wiedźminie. Do tej postaci równie dobrze pasuje mi jedynie Geoffrey Rush.

Lord Vetinari w Świecie Dysku - najlepiej w którejś części o Straży Miejskiej. Równie dobrze mógłby zagrać tę rolę tylko Alan Rickman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones