Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Stansfield w Leonie to nr 1 zły charakter na planecie!

maklejn

O Stansfieldzie możnaby całe książki pisać wychwalające pod niebiosa talent Gary'ego. Sama chętnie taką książkę bym napisała. ;)
Zgadzam się z Tobą zdecydowanie, ta kreacja jest genialna, a Stansfield to jeden z najlepiej zagranych schwarccharakterów w historii kina, hcoćby dla niego warto obejrzeć "Leona Zawodowca"

Mrs_Chaos

cała trójka zagrała swoje życiowe role w Leonie Portman Reno i Oldman cała trójeczka zagrała genialnie najbardziej niedoceniony film na ziemi żadnej nagrody nic
pamietam jak byłem mały to ryczałem na końcu filmu ;]
jeden z filmów który można oglądać regularnie i nigdy sie nie nudzi ;]
pozdrawiam Cieee

maklejn

Mnie też wkurza, że "Leona..." nikt nie docenił. Wszyscy troje powinni dostać coś za swoje role. Ale przynajmniej widzowie ten film baaardzo docenili, a to się przecież najbardziej liczy, no nie? :D

Mrs_Chaos

i love you

użytkownik usunięty
maklejn

To była genialna kreacja? Ha ha ha !
To byłą kreacja godna złotej maliny, ludzie... opamiętajcie się bo wyczuwam snobizm.
Oldman w "Leonie" cały czas był sztuczny, nie był naturalny, nie zauważyliście tego? Nie ma co go nawet porównywać do Reno, który zagrał bdb, a Oldman to taki typowy hollywoodzki aktor. Gra tam, gdzie są pieniądze.

kwestia gustu ziom :) dla mnie film dzieli się na 3 kawałki tortu pomiędzy 3 głównych aktorów wszyscy trzej świetnie zagrali nikt lepiej nikt gorzej no i też sentyment do filmu działa za malolata balem sie stansfielda typowy psychol :)

Oldman jest niedocenionym aktorem, bardzo dobrym. Do końca życia zapamiętam jego kreację Drakuli oraz Stansfielda z Leona. Jak dla mnie nie jest sztuczny i nienaturalny - natomiast każdy człowiek ma inne odczucia -inny powie że jest do duszy a np. dla mnie jest rewelacyjny, samym spojrzeniem potrafi zbudować atmosferę - w JFK mało mówił , ale pasował do człowieka, którego kreował i nie musiał mówić aby oddać wiarygodność postaci.
Pozdrawiam fanów i antyfanów ;)

Nie, nie zauważyliśmy. Zagrał faceta będącego permanentnie pod wpływem tabletek ze swojego pudełeczka i tak to właśnie wyglądało. Jak dla mnie w tej roli genialny, w innych zresztą też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones