Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

"Wszyscy" chcieli oscara dla DiCaprio i Oldmana,jak w koncu dostali to pojawiaja sie standardowe marudzenia,ze: "Aa, za to to sie nie nalezy| Dostal za calosztalt ,nie za role| Tylko jeczal,przykryty toną tapety" itd itd.. A ja powiem tak,g** prawda! Jednemu jak i drugiemu komplet nagrod - z ocarami na czele za te role sie nalezal..Szczegolnie,ze lepszych rol jakos na horyzoncie u konkurencji w danym roku nie bylo..

Leo mial trudną role,bo rywalizowa z naturą i na jej tle musial wyrazic wszelkie emocje. Super kreacja,do tego skumulowal cale doswiadczenie i pokazal calą swoją dojrzałośc. Wspaniele tez podczas scen mówionych regulowal odpowiednim dla Glassa akcentem. Zasłużone wszelkie nagrody.

To samo z Oldmanem! Nie zgadzam sie z tym,ze makijazysci go zakryli,a on tylko wrzeszczał. Ja tam widziałem twarz Oldmana i naprawde świetną robote wykonaną aktorsko. Od regulacji glosem,poprzez mimike i ekspresje.. Bardzo sie ciesze,ze wszelkie instytucje docenily go zgodnie z moim przekonaniem.

Jeden i drugi na oscara zaslugiwal juz od dawien dawna,a te nagrodzenia wcale nie byly nieuczciwe i pochopne.. Byly w moim odczuciu bardzo sprawiedliwe.

Ps. Z nimi jednym tchem zawsze tez wymieniany byl Norton,i on pewnie jak zgarnie swoją statuetke w przyszlosci,to tez mu sie oberwie,ze "z litosci"... ;)

użytkownik usunięty
mateos8

Odnoszę wrażenie, że dla Ciebie każdy temat jest pretekstem, żeby ponawijać o DiCaprio. To już podchodzi pod termin "psychofana".

Jak na razie to ty jestes moim psychofanem,bo tylko czatujesz na takie posty. Bede pisal o nim kiedy mi sie zywnie podoba,to jest forum i nie lamie tym zadnego regulaminu. Jestem fanem jego talentu,a od zawsze sie wymieniało Leo,Garego i Nortona jednym tchem w pokrzywdzonych przez oscary,to i wyrazilem swoje zdanie..A zreszta,co ja bede dyskutowal z tobą.. Jak ci sie nie podoba to nie czytaj,a ja dalej sobie bede pisal co bede chcial. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
mateos8

To teraz leć i wypoć cos o DiCaprio na forum Karolaka. Liczę na Twoją inwencję twórczą. Oczywiscie nie zapomnij podkreslić, że DiCaprio to "potwór". Ja tam uważam go za całkiem przystojnego goscia, ale Ty na każdym kroku mu w ten sposób ubliżasz. I nie, nie czatuję, tylko "dziwnym zbiegiem okolicznosci" wszędzie trafiam na Ciebie i Twój nieskończony zachwyt dla DiCaprio w tematach z nim niezwiązanych. I nie miej mi tego za złe, ja tylko staram się Ciebie uswiadomić, że osmieszasz się.

Skoro uwazam go za najlepszego,to podaje go za przyklad..Proste. Chyba to jest filmweb z tego co mi wiadomo? .."Uswiadomic mi"..XD ..Czlowieku,wszedzie cie pelno,zawsze masz cos do powiedzenia,skrytykowania..Moze warto wystawic glowe za okno i troche ochlonac.. Wmawiasz mi cos,zaczepiasz..Moze warto spojerzec na siebie. "Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"...

użytkownik usunięty
mateos8

"Moze warto wystawic glowe za okno i troche ochlonac". Weź to sobie do serca zanim znów zaczniesz się spuszczać nad Leosiem w tematach z nim niezwiązanych.

A Cie boli ten Leos XD Dobrze,ma boleć,a ja z przyjemnością bede "sie spuszczal" dalej ;)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones