Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Niepełna filmografia

użytkownik usunięty

Zastanawia mnie czemu w filmografii Gary'ego brak filmu "The Firm" z 1989 roku? Z tego co pamiętam, wcześniej ta pozycja widniała na jego stronie. A film dość ciekawy nawet z tego powodu, że aktor zagrał tam razem ze swoją pierwszą żoną Lesley Manville. Chyba wypadałoby to uzupełnić ;)

W jego reżyserce brakuje też filmu animowanego "Titan N.E."

Kiedyś "The Firm" było w filmografii, później z niewiadomych przyczyn zniknęło. Było to już zgłaszane kilka razy, nawet obiecywano, że film pojawi się w filmografii, ale z jakichś względów tego nie zrobiono, poprawki odrzucano. Dziwne, jakby ten film nie istniał.

użytkownik usunięty
zieloo

No dziwne to jest... Ogólnie to jest jak dla mnie najbardziej problemowy film z Garym. Przewertowałam cały Internet w poszukiwaniu tego filmu, udało mi się znaleźć go po włosku i rosyjsku. Oczywiście wybrałam rosyjską wersję, niestety jakość obrazu jest fatalna. Jest to dość zastanawiające, bo Gary w Rosji jest popularnym aktorem i nie ma problemów z dotarciem do pozostałych jego filmów na tamtejszych stronach z bardzo dobrą jakością obrazu i dźwięku. Szkoda.

z tego co widzę umieszczona jest tylko wzmianka w serialach w "Screen Two", że gra Bex'a Bissell czyli chodzi o "the Firm", a film można ściągnąć przez torrenty z oryginalnym dźwiękiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones