Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Nie wiem dlaczego, ale nie lubie tego aktora. Gra dobrze ale coś mnie zniechęca do niego.

Szajba

Szkoda, że go nie lubisz... A jakie filmy z Oldmanem oglądałeś, że doszłeś do takiego wniosku?

Scarlett_2

Sporo, a zwłaszcza 5element i Batman początek.

Szajba

Z pewnością nie trafiły Ci się filmy, w których prezentuje szczyty swoich możliwości. Sięgnij po "Sid i Nancy", "Leona", "Draculę" czy "Wieczną miłość". Ja mogłabym tak wymieniać i wymieniać, jak dla mnie znakomitych ról ma Oldman na pęczki ;]

Lady_Snape

Ja Gary'ego pokochałam po "Leonie"! Wcześniej widziałam z nim "Piąty element", ale tam mnie nie powalił swoją rolą... choć musze przyznać, że z biegiem czasu się do niej przekonałam...;)
A jak ktos chce się pozachwycać grą Gary'ego to najbardziej polecam "Wieczną miłość"! Wspaniały film, wspaniałe aktorstwo i wspaniała muzyka...;D Do obejrzenia "Draculi" też gorąco zachęcam...;)

Szajba

Czasem tak bywa, ja np. nie lubie Nicole Kidman, chociaz ma wiele swietnych rol, po prostu nie moge na nia patrzec...
Ja uwielbiam Oldmana, bo jest po prostu niezwykly :]

Szajba

Boże co ja napisałem :/ Obejrzałem jeszcze więcej filmów i stwierdzam, że aktor genialny i jednocześnie go dodaje do ulubionych.

Szajba

wstydz sie synu wstydz bo zbładziłes ale w pore odnalazłes prawde buehehe :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones