Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman
Anaissa

Prawdopodobnie Dhrracula :) Ale jest też Leon, Szpieg i doskonała kreacja Syriusza Blacka.
Właśnie zauważyłam: zmienili mu zdjęcie! Wygląda świetnie.

paulinea

leon chyba

Anaissa

Dla mnie to zawsze pozostanie czarny charakter nr 1: "Leon", "Air Force One", "Piąty Element", "Prawdziwy romans", "Zagubieni w kosmosie", czy nawet "Dracula". A najlepszy był chyba faktycznie w "Leonie", gdzie serio powinien dostać Oskara albo chociaż nominację. Wg mnie to jeden z najbardziej niezasłużonych "braków Oskara".

kocurr

Brak oscara za role w "Leon" to jest jedna z tych rzeczy które niepotrafie ogarnąć mózgiem;)Pozdrawiam.

Berith7777

Nie przejmuj się, my też tego nie ogarniamy. :D

Wladca_Snow

Hehehehe-dzięki-to zdanie bardzo optymistycznie mnie nastawiło na cały dzień.Pozdrawiam.

Anaissa

"Leon"

Anaissa

Z tych, które widziałam: Dracula, Norman Stansfield i Beethoven - to moje top 3 tego aktora.

Anaissa

Dla mnie rola Normana Stansfielda w Leonie Zawodowcu, potem Dracula i Piąty Element.

Anaissa

Sid Vicious - ogląda się jak oryginał.

Anaissa

gary najlepszy jest w stanie laski kapitalny film pozniej swietny w krwawy romeo,dracula,leon zawodowiec i szpieg

użytkownik usunięty
Anaissa

W ''Leonie zawodowcu''.

Anaissa

Leon zawodowiec

Anaissa

E V E R Y O N E ! ! ! ! ! ! ! ! !

Anaissa

Stansfield:)

Anaissa

Prawdziwy romans i Hannibal :)

Anaissa

Gordon z Mrocznego ...

jacek123

Tak sobie myślę, że gdyby miał mnie ugryźć taki Drakula - nie miała bym nic przeciwko ;) W roli świrów - jest nieprzeciętny. Szkoda tylko, że niedoceniony i trochę dał się zaszufladkować w tych świrach...

Anaissa

Dla mnie na zawsze pozostanie Jimem Gordonem z Batmanów !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones