Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Ja mam wielka nadzieję, że tak. a Wy jak sądzicie?:)

black_angel17

wow teraz zdałem sobie sprawę, że taki aktor ma TYLKO jedną nominację i do tego w tym roku, kibicuję mu, ma szansę, jedynie myślę, że Dujardin stanowi konkurencję

Pauleta

Straszne jest to, ze tak wiele super rol jest pomijanych przy nominacjach do Oscara. Osobiscie jestem calym sercem za ta nagroda dla Gary'ego :).

gracemarilyn

Oscara powinien dostać już dawno temu, dziwne, że ma na to szansę dopiero teraz. Trzymam gorąco kciuki, choć ma silną konkurencję.

JaOHAL

"Oczywiście Oscary należą do niewielu, które się liczą. Najważniejsza jest sama nominacja, bo o tym decydują aktorzy. Ale potem głosują wszyscy i wynik zależy na przykład od tego, jaką kampanię promocyjną urządzi wytwórnia." - cytat z wywiadu z Meryl Streep.
Także możemy tylko zgadywać...

Corderosa

co tu zgadywać wszystko już rozstrzygnięte - aktor: Dujardin, 2plan: Plummer, aktorka: V.Davis, 2plan: Spencer, jedynie w kwestii aktorki może się zmienić na Streep, reszta dawno niestety rozstrzygnięta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones