Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Idealni do charakteryzacji?

użytkownik usunięty

Widziałem Oldmana w kilku takich wydaniach, że nawet go nie poznałem. Mógłby w zasadzie grać każdego nie tylko ze względu na umiejętności, a podatność na charakteryzację. Inny zawodnik jaki przychodzi mi do głowy to Johnny Depp, w sumie mają nawet podobny kształt twarzy. Znacie jeszcze kogoś z tej "branży"?

Deppa lubię i uważam za dobrego aktora, ale najlepiej się sprawdza w dziwacznym makijażu, czyli od sukcesu Piratów w każdym kolejnym filmie. Ta sama lub podobna charakteryzacja, podobne ruchy. Gary to co innego

użytkownik usunięty
dani2706

Oj, przesada. Ja wiem, że panuje hejt na Deppa, ale nie należy modyfikować prawdy. Charakterystyka w Edwardzie, Czekoladzie, Piratach, Sweeneyu czy Alicji mają wspólną co najwyżej bladość, ale tak to jest z Burtonem. Podobne ruchy w Piratach i tym ostatnim czymś to oczywiście kwestia rozrywkowa, jednak Depp filmografie ma dużo większą niż wspomniane.

Inną kwestią jest różnica aktorstwa tych dwóch.

Osobiście go lubię i uważam, że jest dobrym aktorem, ale nic poza tym. Stworzenie postaci Sparrowa to jego ogromny sukces, ale jak odgrywa kolejne role w makijażu to przypomina mi się Sparrow...nie tylko przez makijaż, ale też przez ruchy. Jak oglądam Oldamana to mam wrażenie, że każda jego postać jest grana przez innego aktora. Dlatego tak napisałem :) a to, że jest hejt na Deppa też zauważyłem..szkoda trochę, bo aktorem jest dobrym a za role Jacka szacunek i uznanie mu się należy.

Chciałem założyć taki sam temat :D
On w każdym filmie wygląda inaczej i prawie nigdy się nie orientuję że to on. Jest świetny! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones