Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

bo jakos go nie moge znalezc w jego filmografii a umnie stoi na polce DVD. Najlepszy film o kibolach EVER!

J_C_WELLS

Też już o tym kiedyś pisałam tutaj: http://www.filmweb.pl/person/Gary+Oldman-76/discussion/Znikaj%C4%85cy+film-14542 59 ale moja wiadomość pozostała bez odzewu. Najciekawsze jest to, że kiedyś ten film był na Filmwebie (stąd w ogóle się o nim dowiedziałam) i w filmografii Oldmana też był uwzględniony. I nagle... zniknął.

Z ciekawości zapytam - jaką masz wersję? Z lektorem/napisami/tylko po angielsku?

użytkownik usunięty
zieloo

Mogę was zapewnić, że "The Firm" pojawi się już niedługo w bazie - stosowna kontrybucja została już wysłana i oczekuje na wpisanie do bazy ;]

Prawie dwa miesiące minęły, a w bazie filmu jak nie było, tak nie ma...

zieloo

7 lat minęło i nadal nie ma

zieloo

Hej
Mam oryginalna angielską wersję. Do tego napisy. ALe bez znajomosci angielskiego..tfu!..bez znajomosci cockneya, nigdy nie odwiedzeniu angielskich klimatow, nie ma szans aby to ogarnąć. Film dostalem od Dougie Brimsona, jak dorbze pojdzie to bede tlumaczyl ksiazki jego o kibolach angielskich, moze ktos bedzie chcial to wydac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones