Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

który lepszy? Wiem, że to inne, że tak powiem typy aktorów, ale jak myślicie kto ma większy talent aktorski?

użytkownik usunięty
jose_11

Dla mnie Gary Oldman, niech ten facet dostanie wreszcie Oscara! W "Leonie Zawodowcu" fenomenalny!

Czemu miałby dostać teraz Oscara za film z lat 90? Da się tak?

weekendowy_filmowiec

Da się dostać honorowego oscara za całokształt :)

paulinea

Po 18 latach?

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

można, można, ale czy ja powiedziałam, żeby dostał Oscara za Leona?

Ano racja.

weekendowy_filmowiec

Trudne pytanie, obaj aktorzy są wielce wybitni. Swoją droga żadna nagródka w postaci Oscara czy czegokolwiek innego nie przedstawi talentu Oldmana. Jest dobry bez tego.

Srać tam na oskary.

Oldman, zdecydowanie lepszy... Aktor tej klasy nie potrzebuje Oscara, choć byłoby miło gdyby został jeszcze uhonorowany czymś z europejskiej półki :)

jose_11

Gary choć Sean'a też uwielbiam.

użytkownik usunięty
HeatherSweet

eee no niestety ale Sean uważam jest lepszym aktorem, chociaż Gary'ego-mojego-przyszłego-męża uwielbiam jako aktora.

też Sean

jose_11

Gary

jose_11

Gary ;)

użytkownik usunięty
jose_11

100 razy Gary :).

Oldman i Penn grali nawet razem w filmie State of grace. Tam lepiej wg mnie wypadł
Gary ;) Ale Sean to też świetny aktor.

jose_11

Pena lubię ale Oldmanowi może buty pucować !

jose_11

Dla mnie są na takim samym poziomie, każdy z nich ma na swoim koncie genialne kreacje. Tak jak zawsze była kwestia, kto jest lepszy Pacino czy DeNiro, Hopkins czy Nicholson, tak teraz mamy Penna i Oldmana i żadne z tych trzech sporów jak dla mnie rozstrzygnięty być nie może. Weszli do najwyższej ligi i utrzymali się w niej i niech w niej siedzą jak najdłużej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones