Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman
Dangeris

Zgadzam się, do niczego innego się nie nadaje niż do filmów dla małych dzieci o czarodziejach. Małpeczko :)

Dangeris

ha ha ha:) gdzie nie wejdę to widzę tego awatara i trafne komentarze;) Kto jak kto ale ty potrafisz poprawić mi humor nawet jak dzień mam zjeb...y

wisnia666

Co prawda, to prawda :D

Dangeris

Mój mały szympansiku, najedz się bananów i przestań trollować, proszę.

Pawek_13

Idź do domu, zastanów się nad tym co napisałeś, i wróć na filmweb. Gdyby nie szympans, byłoby na filmwebie nudno. Więc...musimy karmić trolle!

Dangeris

To nie jest aktor jedej roli. Chyba nie oglądałeś nic po za Harym Poterrem z jego udziałem. Jest tyle wspaniałych filmów w których Oldman wspaniale zagrał. Zresztą, myslę ze nie znalazł się w 100Top aktorów na 18 miejscu z byle powodu. A jak masz zaśmiecać forum i wnerwiać innych to odpuść :P

P.S. Widziałes film "Leon Zawodowiec"? Myślę, że nikt tak jak Oldman nie zagrałby czarnego charakteru, który biorąc prochy i słuchając muzyki powaznej wydaje wyrok na rodzinę Matyldy dająć przy tym popis swojej nonszalancji połączonej z rozbrajającym acz prawdziwym stwierdzeniem,

Ms_Paulla

Zgadzam sıe z Mr_Paulla. Dangerıs chyba nıe ogladales z Garym nıc poza Harrym Potterem. On jest wysmıenıtym aktorem. Potrafı zagrac kazda role. To jest czlowıek kameleon. Najpıerw obejrzyj z nım wıecej fılmow, a potem sıe wypowıadaj na temat jego aktorstwa !

6kiki6

;)

Ms_Paulla

...chciałam dodać że małpiszon najadł się bananów i "smrodzi" na wieeeelu tematach...co widać udaje mu się prowokacja czasami....z radości z pewnością skacze po przydrożnych drzewach ;-)

Tamilina

tak, pewnie tak. Ale czasem obowiązkiem fana jest bronić swego idola. :)

Ms_Paulla

Jak najbardziej-podzielam zdanie :-) cóż,takich małpiszonów całe stada i w Polsce i na filmweb'ie ;-) takie ich zadanie....

6kiki6

Twoja klawiatura wytwarza tureckie literki? ;p

xDraught

nieee :) akurat jak to pisałam to byłam w Turcji :))

6kiki6

Kurczę, jak fajnie. Też chciałabym kiedyś tam pojechać. Póki co próbuję podłapać język. ^^

Dangeris

Obejrzyj jeden film danego aktora. Pisz, że nie nadaje się do innych ról.

HeatherSweet

Oglądałem z nim kilka filmów.
Kilka z serii Harrego Pottera i wszędzie grał Syriusza Blacka/

Dangeris

czylı tylko jedna jego role ! Obejrzyj sobıe Leona, Dracule, Stan laskı. Dopıero potem sıe wypowıadaj !!!

6kiki6

Nie oglądam filmów klasy B.

Dangeris

Taa, bo te filmy to naprawdę "klasa B"...

Dangeris

a takie filmy jak Leon zawodowiec czy Piąty element?? w tych filmach zagrał bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie nikogo innego zamiast niego w tych rolach... bez urazy ale ogarnij się bo nie doceniasz naprawde dobrego aktora

użytkownik usunięty
Dangeris

No teraz mnie rozwaliło.Aktor jednej roli czyli Syriusz Black.I powyżej gdy koleżanka 6kiki6 napisała kilka przykładowych filmów ten pisze " nie oglądam filmów klasy B".A właśnie takie filmy są klasyką.I tak to jest the best actor ostatnich 30 lat.A jeżeli u ciebie Justin Bieber,Adam Małysz czy Vitali Klitschko mają 10/10 to coś z tobą jest nie tak.

Przepraszam, mam pytanie, bo nie do końca rozumiem. Nie czytacie komentarzy w wątku czy czujecie się zobowiązani karmić trolla? Czy może wiedząc, że człowiek pisze co innego niż myśli i tak chcecie z nim wejść w jałową dyskusję? Pytam z ciekawości.

Zmora

Właśnie. Dangeris to taka śmieszna maskotka filmwebu, miło mi się czyta jego wypowiedzi. Ale żal mi patrzeć na tych idiotów, którzy oburzają się z powodu jego słów.

użytkownik usunięty
paulinea

Dla mnie ten małpiszon wcale nie jest śmieszny.I dlatego niektórzy z fani Oldmana bronią go.

aaaa i dzięki za to że jesteśmy idotami...

Dangeris

hahaha! DOBRE! obejrzyj chociażby "Leona Zawodowca" :)

Mala_mi94

Obejrzałem, ale jego nie zauważyłem.
W której minucie filmu on występuje?

Dangeris

Minut ci dokładnie nie podam, ale występuje w kluczowych momentach filmu ;)

Mala_mi94

Musiałem go przeoczyć.

Dangeris

już Ci wierzę :P. To jest ten głowny zły bohater tak w ooóle. XD

Ms_Paulla

Ten co ćpa i słucha Szopena?

Dangeris

Hahahahahhahahahhahahhahahahhaahhahahhahahahahahhahahahhhhhhhhahahahhahahaaaaaaa aaaaaaaaaaahahhahahhahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaahhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahhahahahahahhahhah. Ale jajo:) Koleś robi Was w bambo, a Wy nadal się dajecie wrobić.;) Szacun Dangeris, jesteś gość!!!

zygzak7

Może .... ale ja lubię się drażnić. :P

Ms_Paulla

On się bardzo wyraźnie z Wami drażni;) Dangeris, Oldmana może nie lubić, mam to gdzieś, ale pięknie gra na naiwności niektórych użytkowników filmwebu. Doskonale wie, kogo Oldman zagrał w tym całym Leonie. Komentarze typu: "no co ty?", "a widziałeś z nim jakieś inne filmy prócz Pottera?" nabijają mu tylko punktów i dają satysfakcję. Z nim się nie sposób nudzić:) Całe szczęście, zawsze to jakaś rozrywka)

zygzak7

no właśnie. Rozrywka - czy nie dla niej jesteśmy na filmwebie? A podrażnić się z kimś czasem tez dobra rzecz xD

Dangeris

Tak, to ten co ćpa :P :P. Jest tylko małe "ale". To nie Szopen, to Bethoven.

P.S. A to coś Ci mówi xD=
http://www.youtube.com/watch?v=-NjrGk8a49s

Ms_Paulla

Dobra już wiem.

Dangeris

JEDNEJ ROLI !!!!!!!!!???
WHAT?!!!!
Czy jest jakikolwiek aktor który by miał tak wiele, tak niesamowicie różnorodnych, wyrazistych roli jak Gary Oldman. To jest aktor doskonały, gdyby miał zagrać choćby kartofla zrobiłby to genialnie.

Dangeris

http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc Pozdrawiam ...

Dangeris

Głupia małpa.

Dangeris

tak bardzo dużo trolli na filmwebie

Dangeris

Hahahahah to jest najlepszy temat na filmwebie, a no i wiadomix ze Małysz i Kliczko zasluzyli na 10/10 hahaha

taake

Lubie Taake, świetna banda.

Throttlehand

A jak ! TNBM!

taake

dokladnie:) Jestem fanem BM zwłaszcza tego z Norwegi

Dangeris

disagree !!!

Lunasol


Nie zgadzam się z autorem. Co za ignorancja. Obejrzyj sobie Gary'ego choćby w Leonie zawodowcu. Ja się go aż bałam jak oglądałam pierwszy raz ten film. W Potterze nie miał pola do popisu a jako komisarz w Mrocznym rycerzu był wiarygodny i dobrze zagrał, czuć było charakter tej postaci.

IKnowWhatYouAre

No to chyba powinnaśskierowac bezpośrednio do autora wątku a nie do mnie :)
napisałam że się z nim NIE ZGADZAM :)

Dangeris

No , no ... No Głupek :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones