Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Dostańże w końcu tego Oscara bo zaraz pykniesz w kalendarz.

mayaleto

A zobaczysz, jeszcze cię przeżyje. Wystarczy, że przejedzie cie samochód albo spotkasz grupkę dresów w Polaczkowie.

paulinea

Nie siedze w Polsce, patrz jak mi się poszczęściło!

mayaleto

Ale masz mentalność stereotypowego polaczka. I tak los cię dopadnie. Już widzę ten twój pusty czerep rozmaślony na ulicy.

paulinea

O kurde, ale mi teraz smutno.

mayaleto

Powinno, jeśli miałabyś choć odrobinę moralności w sobie. Naprawdę, radze ci się poważnie zastanowić, co piszesz. Z takich rzeczy się nie żartuje.

paulinea

Z czego? Że Oldman'owi mało czasu zostało? O JAAAA śmierć, no tak. Brak ci dystansu do siebie koleżanko.

mayaleto

Powtarzam, z pewnych rzeczy się nie żartuje. Jak tam twoi dziadkowie, rodzice? Oni też niedługo zaczną wąchać kwiatki od spodu. Cieszysz się?

paulinea

Moja rodzina nie ćpa tak jak Oldman, to był cały kontekst mojego tematu. Ty już się rzucasz, hejka.

mayaleto

Gary Oldman ćpa? Większego pierd*lenia w życiu nie słyszałam. Rzeczywiście jest z tobą coś nie w porządku :) Pozdrawiam z realnego świata.

mayaleto

A i zapomniałam: jeszcze do tego bił swoją żonę słuchawką od telefonu i zamawiał prostytutki ;)

paulinea

R. Fiennes lepszy cygan: akcja w samolocie, basen w hotelu i Bóg wie co jeszcze ;)

Oldman dociągnie do setki i wtedy dadzą honorowego wujka Oskarka ;)

La_Pier

Tyle że mój post to sarkazm i w 100% nieprawdziwe plotki, a twój prawdopodobnie nie :)

paulinea

No nie wiem, przecież Oldman, to też niezłe ziółko ;)

La_Pier

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Na podstawie ról w jakie się wciela?

paulinea

STOP!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/da/Gary_Oldman_at_the_London_pre miere_of_Tinker_Tailor_Soldier_Spy.png

:D

paulinea

Wrzuć na luz. Dziewczyna żartowała, a ty zaraz z pyskiem wyskakujesz. Też uważam, że Oldman jest niedoceniony i niech szybko dostanie oscara bo różnie w życiu bywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones