Bela Lugosi

Béla Ferenc Dezsõ Blaskó

8,0
1 559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bela Lugosi

Co sądzicie o osobie Beli Lugosiego? Możecie też wpisywać jaki film s tych staroci jest ciekawy uwagi.Pozdro.

użytkownik usunięty
agusia370

Widziałam go kiedyś w jakimś filmie, ale nie za bardzo kojarzę, w którym, natomiast muszę powiedzieć że dla mnie jest jak najbardziej interesujący, szczególnie jego spojrzenie.

Fajnie Carrie że się wpisałaś bo myślałam ze nikt już się tu nie wpisze i mam nadzieje ze ktoś jeszcze tu zajży i się wpisze. Jeśli byś chciała pogadać to pisz na gg 6029494.

agusia370

agusia błagam Cie korzystaj ze słownika ortograficznego!! :/

użytkownik usunięty
phi__

Nie masz się o co przyczepić? Każdemu może się zdarzyć jakiś błąd...

Przepraszam, już więcej nie upomnę kogoś w kulturalny sposób, że pisze jak analfabeta. Wybacz mi.

użytkownik usunięty
phi__

Jak chcesz, to możesz sobie się obrażać, ale z tym analfabetą to naprawdę przesadzasz. Poodwiedzaj sobie tematy o Dodzie i takich tam, to dopiero poznasz praktyczne pojęcie analfabetyzmu.

Wiem co masz na myśli już raz odwiedziłam stronę podobnej gwiazdy i powiem jedno, było to traumatyczne przeżycie uświadomić sobie jak głupi potrafią być ludzie pisząc "rze" :| No z tym analfabetą przesadziłam ;p. agusia nie umywa się do ludzi piszących na innych forach, ale można czasem sprawdzić jak sie dane słowo pisze:)

btw. Bela Lugosi to idealny wampir, te oczy..

użytkownik usunięty
phi__

Rzeczywiście, Lugosi był świetny. Zresztą nie bez przyczyny jest legendą. ;-)

Sorry analfabetą nie jestem, każdy może się pomylić.

agusia370

Kwestia analfabetyzmu została już wyjaśniona ;) nie drążmy tematu.. ;p

agusia370

Ja uwielbiam typ kina jaki uosabiał Bela Lugosi(w przeciwieństwie do większości populacji) i polecam parę pozycji, np. Dracula, Zabójstwa przy Rue Morgue, Syn Frankensteina, Duch Frankensteina (osobiście wolę ducha), Porywacz ciał(!) i Phantom Creeps.
Dobrze też obejrzeć te Eda Wooda, ale tu po prostu trzeba lubić takie filmy ;)
Pozdrawiam ;))

P.S.
Szkoda, że te filmy są tak mało rozpowszechniane.

mmedepompadour

Ja obejrzałam tylko Dracule z panem Lugosi. Specyficznie mówi, jest bardzo charakterystyczny i nadaje klimat temu filmowi.
Mam pytanie co do filmow, które wymieniłeś.. Czy "Syn Frankensteina" i "Duch Frankensteina" są do siebie podobne?:P

phi__

W sumie te filmy są wszystkie do siebie podobne, ale wydaje mi się, że w "Duchu..." jest jakoś 'więcej' Bela Lugosi. To tylko moja obserwacja ;p
Pozdrawiam ;)

mmedepompadour

mmedepompadour,a co sądzisz o samej osobie Beli? Ja niestety żadnego filmu poza Draculą nie oglądałam, ponieważ są mało dostępne, a szkoda :/ Sądząc po opisach to ciekawą fabułe ma "Raven", "Black cat" i "Porywacz ciał".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones