Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Zachęcam wszystkich chętnych do podpisania 3 petycji z Change.org dzięki którym Amber Heard w końcu może spotkać się z konsekwencjami swoich czynów.


1) https://www.change.org/p/dc-entertainment-remove-amber-heard-from-aquaman-2

2) https://www.change.org/p/warner-brothers-emilia-clarke-to-replace-amber-heard-as -mera-on-aquaman-2

3) https://www.change.org/p/american-civil-liberties-union-aclu-revoke-your-title-o f-ambassador-for-women-s-rights-from-amber-heard


Hollywood w ostatnich latach okazywał duże wparcie dla ofiar wszelkiego rodzaju nadużyć i bezwzględność wobec sprawców tych nadużyć. Z jakiegoś jednak powodu Amber Heard nadal jest bezkarna. Jeszcze raz gorąco zachęcam do podpisania chociaż tylko 1 z 3 petycji. Można zaznaczyć, że nie chce się być bombardowanym wiadomościami od nich. Można podpisać i zapomnieć, jeśli się chce :)

Rouge_fw

A ja nie podpisze. Świetnie tam wypadła. Nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Mery. Już się tak nie gorączkuj z tym wybielaniem Deppa. Ty przecież byłaś tam i widziałaś wszystko i wiesz na 100% ze jest niewinny i jest chodzącym aniołem Hahaha.

IronMannn

No to nie podpisuj. Podpisuje ten kto chce.

Rouge_fw

A jest jakaś petycja odnośnie Deppa? Żeby już nigdy nie oglądać jego facjaty w filmach?

IronMannn

Jak nie chcesz oglądać jego facjaty w filmach to nie oglądaj filmów z nim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IronMannn

Przecież Depp niejako sam się przyznał na nagraniach z ich kłótni, że przemoc między nimi była obopólna, to musi być tak ciężki i toksyczny temat, że tylko oni wiedzą do końca jak było, nawet jeżeli to ona była prowodyrem tego wszystkie to on bez winy na pewno też nie jest. Dorze, że jakoś specjalnie się w to nie wczuwam to nie mam takich problemów jak inni z jakimiś petycjami i mogę w spokoju i z czystym sumieniem oglądać filmy zarówno z nim jak i z nią bez jakichś negatywnych emocji xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IronMannn

Amber jest najbardziej obrzydliwą osobą na świecie, a ty ją bronisz?

pio73

Rzecz gustu, mi tam się podoba, i to bardzo.

Guru_Wyrocznia

Nie chodzi o wygląd... Chodzi o to, że prędzej ufałbym szatanowi, niż niej.... Chociaż może to ta sama osoba tak naprawdę.

Rouge_fw

Ja uwazam że Depp za pewne ma rownie nasrane we lbie co ona i nie nalezy mu sie zadna sprawiedliwosc ;)

AuudreyHorne

Cóż. Nawet jeśli ma nasrane we łbie to na 100% nie bardziej niż Amber Heard oraz ktoś kto twierdzi, że komuś kto jest ofiarą przemocy domowej i manipulacji nie należy się żadna sprawiedliwość i to razem wzięte :)

Rouge_fw

Akurat po Deppie widać ze to niezły psychopata wiec wydaje mi się ze oboje prali się równo a ze Depp ma więcej hajsu to po prostu więcej faktów udało mu się zatuszować. Obleśny typ.

foxyloxy

Brawo. Nie ma to jak oceniać kogoś po wyglądzie ;)

Rouge_fw

https://gwiazdy.wp.pl/johnny-depp-amber-heard-tasma-proces-pozew-650468253136294 5g/4 widac jednak nie był taki święty...

AuudreyHorne

Nie wierzę, że prawie przegapiłam link z tak wartościowej i poważnej strony jak Gwiazdy WP. Tak naprawdę tylko tego mi brakowało żeby zmienić moje zdanie o 360 stopni. Udało ci się mnie przekonać. Cóż za szczęście, że czuwasz z linkiem z plotkarskich stronek...

Rouge_fw

Na pewno 360?

użytkownik usunięty
Phoenix222

Kółko graficzne:>

Phoenix222

To chyba było dla żartów. Chyba...

Rouge_fw

Chyba 180...

Rouge_fw

I Ty będziesz tę sprawiedliwość wymierzać? Rozumiem, że także wobec wszystkich manipulatorów i przemocowców. To bierz się do roboty.
Dla mnie to napiętnowanie Amber H. jest okropne. Kobieta dopuściła się przemocy wobec ewidentnie pijanego i naćpanego męża to trzeba ją zniszczyć? Faceta, który miał na wszystkich polach ewidentną przewagę nad Amber i te przewagę wykorzystal. Udowodniono przecież, że z powodu problemow z erekcją, gwalcił ją butelką. Ewidentnie był to toksyczny i chory zwiazek z obu stron. Uważam, że upublicznienie procesu było skandaliczne - wobec kogo wcześniej to zrobiono...? A tu mamy klasyczne: "dorżnąć s..kę" i robią to właśnie kobiety. Podwójne standardy mnie mierzą. Zastanów się, proszę...

Rouge_fw

Przecież jak okaże się winna to na bank ją usuną z obsady kolejnej części Aquamana więc w sumie nie wiem po co ta petycja. Jeszcze rozumiem gdyby to było w przypadku gdyby ją trzymali pomimo wyroku, ale w takim wypadku gdzie nie ma jeszcze 100% pewności, co do jej winy to już nie. I żeby nie było osobiście uważam, że zarówno Heard jak i Depp są po trochu winni ;)

Laki_Lou

Przecież jest winna, a to że usuną ją z obsady nie jest takie pewne. Kiedy skłamała, że Depp ją bije nie trzeba było długo czekać żeby został wywalony z Piratów z Karaibów. Tymczasem kiedy zostały opublikowane nagranie gdzie przyznała się do bicia go, nie spotkało się to z taką samą natychmiastową reakcją. Poza tym mówi się że w najgorszym przypadku dadzą jej mniejszą rolę. Jeszcze jedna rzecz: nie wszystkie petycje dotyczą Aquamana - jest też petycja o odebranie jej nagrody ACLU. Nie musisz rozumieć po co te petycje. Jak nie chcesz podpisywać, to nie podpisuj.

Rouge_fw

"Kiedy skłamała, że Depp ją bije" powyzszy link dowodzi ze jednak nie kłamała.
Skąd ta Twoja pewnosc ze kłamała?

MaliniaEscobar

Stąd że wszystkie dowody ku temu ku temu świadczą.

Rouge_fw

W wyżej podanym linku jest czarno na białym ze Depp tez ją bił wiec widać ze jesteś zwyczajna psychofanka Deppa która za nic nie dopuszcza do wiadomości ze Jej idol to damski bokser ;)

MaliniaEscobar

Dziecko.. Naprawdę nazywałaś mnie psychofanką ponieważ nie wierzę w winę Deppa? Czy ten wyżej podany link to wiarygodne, niepodważalne źródło informacji? Wątpię.

Amber Heard była kilkakrotnie notowana za bicie swoich partnerów i wiadomo że sfabrykowała dowody jakoby była bita przez Deppa. Byłe żony i partnerki Deppa wsparły go mówiąc, że nie doświadczyły z jego strony żadnej formy przemocy. Na nagraniach sama Amber Heard przyznała, że biła swojego męża.

Taka mała ciekawostka na mój temat: sama jestem ofiarą przemocy domowej i byłam w patologicznym związku. Mimo to nie jestem aż tak głupia żeby wierzyć komuś na słowo tylko dlatego że ani tym bardziej wierzyć we wszystko co przeczytam w Internecie.

Tak więc nie jestem "psychofanką" Deppa która za nic nie dopuszcza do wiadomości że mój idol to damski bokser. Swoją drogą: to, że go wspieram zaraz świadczy o tym że jest moim idolem? Dziewczynko, bez wątpienia to ty tu jesteś tą psychiczną która za nic nie dopuszcza do wiadomości, że ładna kobieta to patologiczna kłamczucha i socjopatka. Tylko pogratulować twoim rodzicom jak cię wychowali. Jestem pewna, że są bardzo dumni ;)

Rouge_fw

Strasznie mi przykro, że doświadczyłaś przemocy domowej. Oby ten, kto Cię krzywdził został ukarany i żebyś trzymała się z dala od takich śmieci szerokim łukiem. Szczerze to nie wiem czy podobne petycje cokolwiek dają. Zawsze bardzo pobłaża się Heard i jej podobnym, a w ostatnich latach to już w ogóle.

android_cc

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Tak - oprawca został sprawiedliwie ukarany i od lat jeszcze z większą ostrożnością unikam jak ognia toksycznych ludzi. Z powodzeniem.

Co do skuteczności petycji: oczywiście to nie jest tak że można sobie stworzyć petycje i to już samo gwarantuje że się wszystko załatwi. Niemniej ta strona ma długą listę petycji które zakończyły się sukcesem, więc zawsze warto spróbować. :) To też jest bardzo podbudowujące, że jednak są ludzie którzy nie łykną wszystkiego jak leci jak ten dzieciuch wyżej MaliniaEscobar.

Rouge_fw

Nie ty tu jestes zeby osadzac kogo to wina. Wez przytocz byle jaki argument a ja ci powiem ze to zwykly smiec poniewaz wzielas to z internet tak samo jak osoba wyzej wziela to z wp, a z ta petycje to juz glupota. Wzielabys sie do roboty i zarobila kupe szmalu a nie psula innym ich dokonania. Liczy sie cel nie droga. Spełniajcie marzenia a ty sie ogarnij.

Quick_Enter

Jeszcze tego brakowało żeby zakompleksiony troll mnie pouczał. Brałeś coś? Lepiej odstaw.
"wzielas z internet". Nie, bynajmniej. Moja argumentacja opiera się na rzeczowych faktach. Nie podsyłam żenujących linków na plotkarskie portale czy inne gówna. Swoją drogą: a skąd taka pewność że nie pracuje i nie zarabiam kupy szmalu? Zdziwiłbyś się i to jak. Poważnie: cokolwiek bierze - odstaw.

Rouge_fw

Ta piłem.... cherbatke z cytrynką. O to zarabianie szmalu to była jakby to powiedzieć przenośnia. Nie mówiłem że zarabiasz mało. Chodziło o to że mogłabyś dokonać czegoś czym mogła byś się pochwalić a nie tracisz czas na niby wyznaczanie sprawiedliwości. Chcesz komuś zepsuć reputację dlatego że jest zły. Kto powiedział że aktor ma być dobry. Jeszcze raz powtarzam zrób coś ze swoim życiem żeby stało się lepsze. Oczywiście nie mówie że jest złe lecz że może być lepsze a nie dajesz mi argumenty że te twoje domyślenia to nie są plotki. Żeby mieć prawdziwe informacje musiałabyś porozmiawać z nimi obojga i przeprowadzić śledztwo, lecz nie wiesz jak było, chyba że ich znasz osobiście to wtedy cofam wszystkie moje komentarze.

Quick_Enter

Akurat jestem skłonna uwierzyć w to że piłeś tylko herbatkę cytrynową. Nie jest żadną tajemnicą, że są tacy którzy nie potrzebują żadnych wspomagaczy. Natura, choroba psychiczna - jak zwał, tak zwał. Miło, że rozwiałeś tą wątpliwość.

Rouge_fw

Rzeczowe fakty... te rzeczowe fakty to jest tylko kropla w morzu dowodów które zebrano w sądzie a Ty chcesz sprawiedliwości dla swojego ulubionego aktora po odsłuchaniu jedynego dowodu jaki wypłynął do sieci. Na którym zresztą Depp przyznaje że oboje rzucali się na siebie z łapami... Depp zresztą sam przyznał się że nadużywał alkoholu i zdradzał Heard wiec jest to pewien rodzaj przemocy psychicznej.

https://m.youtube.com/watch?v=Nhz9PCbnkkQ

MaliniaEscobar

Gorszy od bezczelnego smarkacza jest tylko tępy bezczelny smarkacz. Tak bardzo chce uwierzyć w niewinność Heard, że wejdzie w jakikolwiek link i łyknie we wszystko, co przeczyta.

android_cc

Dobrze że wy wrzystkiego nie łykacie. Jakie dowody by nie wyszły na jaw i tak bedziecie stali murem za Deppem.

MaliniaEscobar

"WSZystkiego", nie "wrzystkiego" Ech... Naprawdę przydałoby Ci się chociaż opanować podstawy poprawnej polszczyzny skoro nie możesz pochwalić się dojrzałością, inteligencją ani wrażliwością. Jakie dowody by nie wyszły na jaw i nie ważne jak bardzo socjopatyczną, okropną kreaturą jest Amber Heard, i tak zawsze będziesz stała murem za tą panią z powodu jej niebrzydkiej buzi. I jak to o Tobie świadczy, co? No nie najlepiej.

android_cc

Liczy sie przekaz a nie bedziesz bledy wypominac innym. Jestes hipokryta. Człowiek popelnia bledy. Ty jestes czlowiekiem wiec popelniasz bledy. Czyli wypominasz komus bledy choc sam/a robisz bledy, a tak przy okazji jak jestes takim profesorkiem polskiego to gdzie twoja nagroda nobla za wybitne osiagniecia w jezyku polskim ktory uznawany jest przez wielu jak rzecz ktora jest nie dla osob madrych lecz dla głąbów którzy nie sa na tyle fajni i przystojni zeby zrobic cos madrego lub pozytecznego.

Quick_Enter

Spytałbym się czy wszystkie klepki w głowie poukładane, ale nie ma takiej potrzeby. A i nie widzę powodu dla którego miałbym nie wytykać żenujących błędów ortograficznych, gdy ktoś je popełnia.

android_cc

Masz do czynienia z dwiema (zgaduję, że o różnych płciach) trollami ;) Nie przejmuj się, prędzej, czy później Amber spotka kara;)
A co do petycji to warto podpisać, bo każdy głos jest ważny, a sama petycja dobrze idzie;) Myślę, że tego typu rzeczy sporo dają. W końcu każdej prawdziwej ofierze należy się sprawiedliwość

Rouge_fw

A ja Ci bardzo dziękuję za te linki. Przyznam szczerze, że są takie aktorki, którym nie można odmówić piękna, ale nie da się na nie patrzyć. Amber jest dla mnie właśnie taką aktorką. Przetrwałam dziennik zakrapiany rumem tylko dzięki Johnemu. Jest naprawdę piękna, ale ma w sobie coś tak odpychającego, to się rzadko zdarza. Kiedy obsadzili ją w Aquamanie wiedziałam, że to będzie droga przez mękę i była. Nie znoszę kiedy wymienia się obsadę w serialu czy filmach seryjnych, a tu się prawie modliłam.

Wyczytałam powyżej, że jesteś również ofiarą przemocy. Naprawdę bardzo mi przykro. Myśle sobie, że takie przypadki jak Amber, robią dla sprawy kobiet bitych i poniewieranych naprawdę wilczą przysługę. Dziwi mnie również co tu obserwuję. Johnego od czci odżegnują tu głównie mężczyźni, a przecież to głównie oni stają w obronie oskarżanych o przemoc panów. Wzywają - i bardzo słusznie - że człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy. A tu proszę, lincz od samego początku i po dziś dzień.

Sara_Draven

To ja Ci dziękuję za bardzo miłe słowa :) Akurat ja sama nigdy nie uważałam Heard za jakąś wielką piękność i od samego początku mówiłam, że ma w sobie coś co sprawia że jest odpychająca. Teraz bardziej niż kiedykolwiek to podtrzymuje ;) To typ aktorki która ani za grosz nie umie grać , ale karierę buduje na urodzie. Myślę że lincz na Deppa od samego początku wynika z tego, że ma niechlubną przeszłość jako narkoman.

Rouge_fw

Amber jest utalentowaną, piękną aktorką, uważam że petycje, to jakiś gówniany akt psychofanów Deepa. Ja czekam na kolejne jej role, bo jest miła dla oka, oraz ma talent.

Rouge_fw

Zgadzam się z tym co mówisz i jak widać ta petycja się jednak sprawdza, bo w gwałtownej liczbie rosną tu głosy :) Też uważam, że Depp jest niewinny, no i szkoda mi po prostu gościa, że się z nią ożenił :(
Też Ci współczuję, że byłaś ofiarą przemocy. Obyś nie znalazła się w niej ponownie. Szkoda mi tych ludzi, co linczują Deppa, ale niestety ta wyrachowana pannica wie, jak się ustawić, a że jest kobietą, to nie było natychmiastowego odzewu. Długi pobyt w więzieniu by jej się przydał :)

Joker_Dzokej

Bardzo dziękuję Ci za miłe słowa :) Bardzo dobrze, że liczba podpisów rośnie. Ona jest prawdziwie wyrachowana i pewnie jeszcze przyzwyczajona do tego, że wiele uchodzi jej na sucho. Gorsze od kłamstw i fabrykowania dowodów jest brak żadnych konsekwencji.

Rouge_fw

Jeszcze trochę, a będzie skończona :) Nawet rodzice Amber mówią, że Johnny „jest aniołem”, a Amber zaczyna plątać w zeznaniach:)

Rouge_fw

A ja mam do Ciebie pytanie, czy tylko jedna petycja wystarczy, by Amber-Sramber wyleci z Aquamana 2, czy potrzeba aż trzech petycji?

Joker_Dzokej

*wyleciała

Joker_Dzokej

Tylko jedna wystarczy żeby wyleciała. Inne petycje dotyczą zastąpienia Heard Emilią Clarke w "Aquaman 1" i odebrania jej tytułu ambasadorki ACLU.

Rouge_fw

To super:). Najlepiej idzie 3. petycja, w której brakuje Ok. 40 głosów,, by była pełna;) Miałaś rację, że one sporo dają jeśli chodzi o odzew publiczności w tej sprawie;)
Dziękuję Ci za te linki
PS.
Pierwsze dwie nie trochę gorzej idą, ale liczba wciąż rośnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones