Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Wcześniej Johnny był dla mnie ideałem piękna, partnera, ojca , a teraz?

Poleciał na jakąś kiczowatą less-blondynę. Ładna jest , kojarzy mi się z ze Steward i Johannson na raz.

użytkownik usunięty
ejdziesia

Moim zdaniem Amber jest piękna . Nie ma co porównywać jej do brzydkiej Stewart . I to kwestia gustu , bo ja szanuję Johnnego jako aktora , jest genialny . Ale jak dla mnie on nigdy nie był przystojny , nie wiem co jego fanki widzą w jego urodzie .
Poza tym nie był idealnym ojcem ani partnerem . Nie raz nie ładnie traktował kobiety , chociazby Kate Moss której złamał serce .
Zresztą Vanessa urodziła mu dwójkę dzieci i nie wziął z nią ślubu . A z Amber ożenił się błyskawicznie , a z Vanessą która oddała mu kilkanaście lat swojego życia nawet się nie zaręczył . A Vanessa milczała i udawała że , nie chce ślubu , bo kochała Johnnego i chciała mieć pełną rodzinę . Pózniej Vanessa wzięła ślub po roku związku , więc jak widać jednak wcale nie miała nic przeciwko temu sakramentowi .

Po części nie dziwię się Johnnemu ,że poleciał na Amber . Moim zdaniem to piękność absolutna i jedna z najpiękniejszych aktorek . Fakt że , zadała się z facetem z rodziną nie jest godzien pochwały , ale ona była młoda i głupia , bogaty i sławny aktor jej imponował .

Poza tym nie rozumiem tego zwalania winy za cała sprawę na Amber , odebrała mu całą magię ? A może sam ja sobie odebrał ?

Co kochający i idealny Johnny bronił się rękami i nogami , a wiedzma i nierządnica Amber co zrobiła ? Zgwałciła go , czy rzuciła zły urok jakimś Voodo ?e

Johnny był partnerem Vannesy , ojcem dwójki dzieci , gdyby był taki dobry i kochający , nie zdradziłby Vanessy , kobiety którą tak bardzo kochał . Czy zostawiając rodzinę myślał o dzieciach i o tym jak się czują , gdy rozpadła się im rodzina , czy Vanessie która po tylu latach została sama ?

Nie rozumiem tego piętnowania kobiet , że zawsze winna jest kochanka i obrzucajmy ją błotem , a mężczyzna to rzecz , którą komuś można ukraść . Amber postąpiła niemoralnie , ale dużo większa jest wina Deepa .

Był znacznie starszy od Amber , powinien być mądrzejszy i szanować swoją rodzinę . Miał za sobą już sporo romansów z pięknymi kobietami , więc powinien już był siedzieć na tyłku przy Vanessie . Ale zachciało mu się młodej i pięknej dupeczki i poleciał za Amber .Odrzucił wartość jaką jest rodzina .

Poza tym ja wcale bym się nie zdziwiła , jeśli to prawda że , Johnny bił Amber . Gdyby ona była aż tak wyrachowana , a on tak ją uwielbiał i nosił na rękach , moim zdaniem dalej by z nim była . Załatwiałby jej lepsze role itd . A wiadomo że , Johnny lubi sobie ćpać i popić , więc być może był zazdrosny chorobliwie o Amber i nie szanował jej .

Poza tym Amber to piękna kobieta , mogłaby mieć innego popularnego aktora bez rodziny . I ona już przed związkiem z Deepem była aktorką grającą w filach , gdyby była taka zimna bi**h to , z pewnością dawałaby za jakieś dobre rolę reżyserom i Johnny nie byłby jej do niczego potrzebny .

Moim zdaniem zdaniem Amber mówiła prawdę , co nie umniejsza geniuszu Johnnego jako aktora . A nawet jeśli okazałoby sie że , kłamała to wybaczcie ale moim zdaniem dobrze Johnnemu tak , za zostawienie rodziny .
Dostał nauczkę , a Amber Vanessie wyświadczyła przysługę , wreszcie ma faceta który się z nią ożenił i chce spędzić resztę życia . Więc Johnny wyszedł na tym najgorzej .

ejdziesia

Magia ile ciała z beztalencia haha a to dobre

ejdziesia

No i zapłacił wysoką cenę za zaufanie jej. Oby ta kariera po trupach wyszła jej bokiem

ejdziesia

Ona nie jest ani dobra aktorka, ani nie jest ładna. Ot, taka przeciętna plebejska uroda. Bez makijażu i w dresie np nikt nie zwróciłby na nią uwagi. Dziwie się Deppowi, ze się z nią ożenił. Zawsze mi się bardzo podobał, ale przez lub przy tej „babie” jakoś tak trochę zbrzydł i chyba przytył zbyt dużo. Szkoda, bo to jeden z moich ulubionych aktorów. A tej wyrachowanej pindzie życzę końca jej „wielkiej kariery” aktorskiej!!

czarna63

To prawda, przytył i zbrzydł, ale tak to już jest, jak ktoś się nad tobą znęca psychicznie i fizycznie przez lata.
Na szczęście teraz już wygląda dobrze, wrócił do normalności.

czarna63

Co za bzdury. Zbrzydl bo się zestarzał i cpal przez lata, a Amber gdy się z nią żenił wyglądała zjawiskowo. Sama jestem kobietą i potrafię to obiektywnie ocenić. Inna rzecz, że Depp mi się nigdy nie podobał - taki niby przystojny i cool, ale zanadto wymuskany jak dla mnie. Trafiła kosa na kamień.

Awem

Ciekawe co powiesz o obecnej rozprawie i o tym co ona nawywijala

karolusek

Gówniana sprawa ^^

Awem

Szczerze, to bez makijażu Amber wygląda dobrze, ale nie wyjątkowo. Takich kobiet wśród 25latek jest dużo. Więc z tym byciem zjawiskowym to możesz sobie darować. :)

SteelMike

Ja sobie mogę darować, ale cóż ona mogła począć, że wyglądała zjawiskowo. Pięknych kobiet jest wiele, ale wg mnie Amber miała niepowtarzalny urok i blask, podbity pewnością siebie. Inna rzecz co się kryło pod spodem.

ejdziesia

Gość sam się zaorał, a to że trafił na taką sucz, co postanowiła wykorzystać jego popularność żeby ktoś poznał jej nazwisko... No cóż, życie boli, szczególnie jak się nieostrożnie wchodzi w bliskie relacje z nieznajomymi...

ejdziesia

śmiesznie się ta cała nitka zestarzała xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones