Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Wcześniej Johnny był dla mnie ideałem piękna, partnera, ojca , a teraz?

Poleciał na jakąś kiczowatą less-blondynę. Ładna jest , kojarzy mi się z ze Steward i Johannson na raz.

lew890

Sam widzisz, jacy idole- tacy ograniczeni fani. Jeśli on podnosił na nią rękę, powinien srogo zapłacić. Nieważne, czy ona go prowokowała i aranżowała całe zajścia.

To jest najwyższa cena jaką zapłaci po utracie ''uroku''. Straci fanów, dobre imię. W imię czego.

Wiem dobrze, że Idol ma na nazwisko Depp, ale całe życie od maleńkiego był dla mnie "dipem". Johnny Deep, Depp. Nie mogę przestawić mózgu. Ale to nie tylko mój problem.

ejdziesia

Nie ma to jak babska zazdrość. Depp ma w c**** kasy i nie potrzeba mu kury domowej matki Polki. A Amber ma w sobie piękno, srksapil i pełno erotyzmu. Nabierze zmarszczek, przytyje - rozwiodą się. Tak dziala showbiznes, tak działają pieniądze. Pogódź się z tym.

ejdziesia

NIGDY, nigdy, nie zrozumiem jak ten świat działa, że kobiety szaleją za Deepem. Dobra, nieważne.

ejdziesia

Już po fakcie. Amber rozwodzi się z Johnnym Deepem.

Basia_101

nawet intercyzy nie podpisali, oskubie go :D

użytkownik usunięty
anitajabluszewska

Niech wróci do swojej ex, Tasyi :)

użytkownik usunięty
anitajabluszewska

niezbyt, podział majątku, nastąpi od majątku jaki został wygenerowany w trakcie trwania małżeństwa, nie będzie to mało, ale Depp może spać spokojnie, choć stał się w tym momencie idealnym dowodem na to, że jak "głowa siwieje, dupa szaleje", ośmieszył się

Bo aktorzy, celebryci,itp. którzy żyją jak królowie z milionami są odrealnieni od rzeczywistości. Zawsze znajdą się takie kobiety, którym starszy, nie wyglądającym na swoje lata mężczyzna będzie się podobał. Problemem jest to w show-biznesie zawsze znajdą się takie harpie jak Amber, które wykorzystują naiwność takich mężczyzn. Przecież dziewczyny się w nim kochały po prostu źle wybrał. Kolejny minus tego związku to, że Johnny bardzo zaniedbał się u boku Amber.

użytkownik usunięty
Basia_101

wszyscy się starzeją, jak ktoś pije dużo drinków, pali fajki, bierze narkotyki, to ten proces następuje jeszcze szybciej, aktorzy to jeszcze pół biedy, bo aktorki mają totalnie przechlapane, choć ostatnio okres "używalności" w Hollywood wydłużył się dla nich do 40 tki

Wiek to jedna sprawa. Druga jest taka że kobiety go rozpieściły. Nigdy nie miał trudności z porzucaniem i zdobywaniem kolejnych, a utrzymywany przez lata wizerunek bożyszcza kobiet w każdym wieku sprawiły że stracił czujność. Szczerze? Podziwiam Amber za utarcie mu nosa. Solidaryzuję się z Vanessą Paradis, którą porzucił z dwójką dzieci, oraz z Kate Moss, którą to z kolei porzucił kiedyś dla Vanessy, co na pewno nie pomogło jej uporać się zuzależnieniami. W skrócie - dobrze mu tak.

użytkownik usunięty
Sayuri7

taki Depp na pewno ma 1000 razy więcej okazji do zdrady w ciągu roku niż zwykły facet (dosłownie), ale co to ma do rzeczy, grunt,żeby jeszcze zagrał w czymś ciekawym, a tu widzę PzK nr 5 na horyzoncie

Sayuri7

Amber go pięknie załatwiła. Teraz jeszzcze doszła sprawa o pobicie. Nawet takie fałszywe oskarżenia mogą zaszkodzić Johnnyemu.

Nuno33

Skąd wiesz, że fałszywe?

Kung_Fu_Master

Oskarżenie o pobicie to niezawodny i skuteczny sposób w Hollywood na zniszczenie mężczyzny. Akurat po Amber to widać, że jest modliszką, która była z Johnny'm dla sławy i pieniędzy. Tak szybko jej się Johnny odwidział? Podobnie było z Melem Gibosnem (nie zamierzam negować tego, że Mel jest alkoholikiem). Mel miał nienaganną opinię u boku żony do czasu jak poznał młodszą od siebie dziewczynę, która po krótkim okresie czasu oskarży)a go pobicie. A jeśli Johnny faktycznie ją uderzył albo czymś w nią rzucił bo mu taki numer odstwiła(bo mógł się wkurzyć) to jeszcze gorzej dla niego to może zniszczyć mu karierę.

Nuno33

Z Gibsonem masz rację, jego akurat zniszczyli, wiadomo za co i wiadomo kto. Z Mela taki alkoholik jak z połowy aktorów.

Nuno33

to prawda Amber to oszustka i kombinatorka i świadczy o tym chociażby to że chciala nielegalnie przemycić swoje pieski do Australii, kto tak robi ? teraz kombinuje z Johnnym , ma dziewczyna parcie na kase oj ma.

Lunasol

Uwielbiam ludzi, którzy są święcie przekonani, że znają prywatne życie gwiazd tylko dlatego, że raz w roku widzą ich na ekranie kina :D

lew890

cieszę się że pałasz taką sympatią do ludzi ; )

lew890

Aktorzy to ludzie publicznie, więc poniekąd jakiś wgląd w ich życie prywatne jednak mamy.

Lunasol

Coś mi się wydaje, że Johnny wróci do Vanessy z ,,podkulonym ogonem". Jak widać Vanessa to dobra dziewczyna. Po tym wszystkim co Johnny jej zrobił (zostawił ją i jeszcze bezczelnie zaprosił na ślub jego i Amber) ona go jeszcze broni. Johnny będzie miał taki wstręt do młodszych lasek...zapomniał o jednym Amber nie była jego fanką czy też niegroźną, spokojną dziewczyną tylko modliszką, która dąży do wyznaczonego celu po trupach.

Nuno33

Vanessa go broni ? nie słyszałam. z tego co wiem związek Vanessy i Johnnego juz od dawna nie istniał zanim Johnny związał sie z Amber.
z tego co wiem to Vanessa jest w związaku ale za to Kate Moss jest wolna. Myślę ze Johnny Depp i Kate Moss najbardziej do siebie pasowali.

Lunasol

Podtrzymuje swoje zdanie Amber chcę od niego wydoić pokaźną sumkę.

www.plotek.pl/plotek/1,78649,20149547,vanessa-paradis-broni-deppa.html

Nuno33

fajnie ze Vanessa broni Johnny'ego. tez mi sie wydaje ze Ambre nieźle manipuluje zeby wyciągnąć kase. na szczescie wiekszosc Jhnny zarobil przed slubem z Amber.

Nuno33

widac na odleglosc ze Amber to manipulantka skoro chciala oszukac Aystralisjkie prawo co jej szkodzi oszukac sedziego

Sayuri7

to jak to jest że solidaryzujesz się ze wszystkimi kobietami które perfidnie odbijały Johnnego jedna drugiej
? Johny święty nie jest ale one też nie skoro Vanessa wdała sie z nim w romans gdy byl jeszcze z Kate z kolei Amber kiedy byl jeszcze z Vanessa? troche to hipokryzja.

swoją drogą z tegoco wiem Johnny poznal Vanesse jakis rok po rozstaniu z Kate Moss.

Basia_101

Dziękuję ze mi przypominacie cały czas o tym poście

ejdziesia

Cholera sam nwm juz Johnny był moim ulubionym aktorem którego cenilem również za to ze był por żadnym w miarę gościem jak na gwiazdę Hollywood wieczny outsider.jak zaczął spotykać się z ta amber rzeczywiście zaczął się robić z niego niechluj (podobno myje się raz na miesiąc o zgrozo!!) zaczął chlac (to jest bardziej juz wiarygodne) i cpac koke być może tez to prawda.ale żeby byc damskim bokserem? o ile o piciu i cpaniu sluyszalem ze kiedyś trochę tego nadużywał to o biciu słysze pierwszy raz trudno mi odgadnąć czy ta s*ka lesba amber chce jak najbardziej go oskubac z kasy w zasadzie powinienem wierzyć johnnemu tym bardziej ze Vanessa parafia i ich córka wspierają go przeciwko tych zarzutach ale z drugiej strony jak zaczął pogrążać się w piciu i cpaniu to kto wie czy w amoku mógł się naprawdę dopuścić do rękoczynów ale i tak sadze ze byłby to jednostkowy wypadek a nie ciągle bicie a ty jak założycielko tematu uwazasz jest cos w tym ziarno prawdy?

dj_carlos

Vanessa Paradis*

dj_carlos

A mnie teraz przyszła taka myśl Amber kupiła Johnnygo narkotykami. Przy niej poczuł się wyluzowany, myślał, że ona to akceptuję a to wszystko było falszywe.
Jest takie powiedzenie, że procesy to ulubiony sport Amerykanów. W Stanach mężczyzna w show-biznesie może zarobić więcej niż kobieta, ale też najłatwiej go zniszczyć. Nic tak nie działa popudzająco na środowiska feministyczne jak ,,damski bokser". Amber zniszczyła jego karierę i rodzinę. Ludzie są zdolni do wszystkiego dla pieniędzy.

dj_carlos

I coś mnie się wydaje, że ślub z Amber wziął pod wpływem narkotykowk

ejdziesia

Zgodze sie z tytulem posta w calej rozciaglosci. Johnny stracil przy niej dobra opinie, caly swoj wdziek i jeszcze gotow stracic polowe majatku. Taki sukub mu sie trafil. Aktorka z Amber marna, taka cizia, przewidywalna i nudna.

użytkownik usunięty
dagnymaya

No tak, najlepiej całą winę zwalić na kobietę, a ten Depp taki niewinny... No sorry, ale urok i wiarygodność to on stracił już jakiś czas temu, to jak potraktował Vanessę - kobietę, która oddała mu jakieś 13/14 lat życia.

dagnymaya

Najzabawniejsze jest to że wiele kobiet zapatrzonych w Deepa oburzyła się że lubi takie i są mega obruszone i dają mu ocenę 1 a wcześniej dawały 10 nie ważne w czym grał i jak grał. Szczerze nie znoszę kultu jednostki a do tego urósł Deep.

ejdziesia

zaskakujące jest to ze...Zniszczyła Deepa tak jak niszczyła mężczyzn w filmie ''Wszyscy kochają Mandy Lane'' zupełnie jakby była tą osobą...ale Johnny na nią poleciał i (jak ktoś napisał wyżej) nikt go do tego nie zmuszał, dla mnie też stracił urok .

a co do gry aktorskiej Amber jak dla mnie jest dobrą aktorką tak samo jak Deep w ''wszyscy kochają Mandy Lane'' przebiła wszystko

Harley_Quinn_

sorry *Depp :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ejdziesia

Sam sobie odebrał tę magię. Ktoś mu kazał rzucać partnerkę i dzieci żeby lecieć do blond gwiazdki ?? Zresztą to nie pierwszy raz gdy tak załatwia swoje życiowe partnerki, po prostu do tej pory uchodziło mu na sucho, bo taki czarujący, utalentowany itp. Nareszcie któraś pokazała mu drugą stronę medalu.

_j_w_

dokładnie - a bo to pierwszy raz tak zostawił? pff... teraz jest stary i już kredka do oczu nie zamaskuje jego charakteru ;P

ejdziesia

Wiem, zabrała ją i Deepowi i Deppowi. I dobrze :)

ejdziesia

Matko tak idiotyczny komentarz ma tyle lajków, gdzie ja żyje....

ejdziesia

Depp od początku swoich romansów z aktorkami i modelkami miał problemy - tj jego charakter był problemem, bo kolo notorycznie lał jedną po drugiej, Winonę, Kate Moss... trochę się uspokoił przy Vanessie Paradis, a potem przyszedł kryzys wieku średniego, może pożałował, że stał się karykaturą przez ciągłe odgrzewania Sparrowa w Piratach?
A sama Amber Heard - ani ziębi, ani grzeje, tj jest ładna, niestety nie zapada w pamięć jak chociażby Evan Rachel Wood czy Blake Lively - to ostra konkurencja, ale jej szansą jest rola Mery w solowym filmie o Aquamanie i oby nie spie... tego filmu

diana6echo

Charakter może się zmienić. Przy Vanessie stał się wręcz potulnym barankiem. Sam fakt że Vanessa, już jako jego ex, broniła go przed oskarżeniami mówiąc że nigdy nie podniósł na nią i na dzieci ręki o czymś świadczy. A potem przyszedł kryzys wieku średniego. To co wszyscy wiemy z prasy ewidentnie wskazuje że pani Heard jest delikatnie mówiąc przebiegłą żmiją która zarobiła na Deppie. Ofiara przemocy? Dlaczego nie solidaryzowała się publicznie podczas ostatnich debat, wypowiedzi i marszy kobiet na całym świecie skoro tak strasznie cierpiała będąc w związku z Deppem? Nie rozpatruje jej jako aktorki bo aktorką również jest żadną. Gdyby nie Depp nikt by jej nie znał.

whitestripes_333

polecam najpierw sprawdzić jej social media, a później się wypowiadać, bo jeżeli nie ma się wiedzy na jakiś temat to powinno trzymać się buzie na kłódkę :) pozdrawiam! Jak może być przebiegłą żmiją skoro to on ją bił? o.O I co zarobiła? Wszystko przekazała na akcję charytatywną.. ehh typowe mało się wie, a udaje się wszystkowiedzącego..

jesteseconie

Social media są teraz dowodem na wszystko? Porąbało Cię czy jesteś nastolatką która wierzy we wszystko co zobaczy na Insta? Napisz proszę 1) czy Amber miała jakichkolwiek świadków którzy potwierdzili to że była bita lub którzy widzieli niewłaściwe zachowanie Deppa wobec niej 2) czy u Amber stwierdzono poprzez obdukcję czy inne badanie znęcanie się fizyczne i uszczerbek na zdrowiu? Jak zbierzesz te informacje to mi odpisz, jak nie masz bladego pojęcia - to idź zawracać d*upę na forum komuś innemu. Pani Amber taka pokrzywdzona, tak się udziela charytatywnie, szkoda że ani razu w żadnej akcji dotyczącej przemocy domowej/wobec kobiet. Akcja me too? Cisza. Dalej więc broń panienki.

ejdziesia

jest idealna i doskonała.

ejdziesia

Amebr Heard kiczowata? Piekna, naturalna blondynka z magicznymi oczętami z idealnym cialem, no rzeczywiscie kiczyk wzorcowy hah

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Masz rację , Ja jestem hetero seksualną kobietą , ale od Amber nie mogę wzroku oderwać . Naprawdę mega seksowna i klasycznie piękna kobieta . W dodatku aktorką jest świetną i pięknie jej w każdym kolorze włosów .

NIe dziwota, ze Johnny Depp dostal swira na jej punkcie, w Dzienniku Zakrapianym Rumem jest zreszta taka zabawna scenka, jak Amber wskakuje do wody, a on prawie, ze dostaje wtedy orgazmu na jej widok :)
Jak ktos nazywa ją kiczowata, to chyba ma cos z okiem, albo sam kiczowaty, ale gust :)

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

To prawda. Wiesz każdy ma swój gust, ja też nie zawsze mam nienagannie doskonały. Ale chyba żeby nazwać Amber kiczowata trzeba mieć coś nie tak ze wzrokiem. Jest to moim zdaniem jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood; byc może obecnie najładniejsza. Jest wysoka, typowa klasyczna pięknością, naturalna blondynka, bez żadnych operacji i do tego jest bardzo seksowna . Nie dziwię się że, podoba się panom -jest zjawiskowa.

Nawet ja lubię na nią popatrzeć, jest śliczna. Do tego moim zdaniem jest dobra aktorka, chociaż wczesniejsze filmy nie dały jej zbyt wielkiego pola do popsu . Ale była świetna w roli Mery ,wiec liczę ze wreszcie się wybije .

Masz rację. Widziałam ten film i rzeczywiscie ona wygląda tam niczym syrena czy Wenus w morzu.

Poza tym wkurzaja mnie te pretensje do Amber . Może źle ze za zajętego się wzięła . Ale nie dziwie się ze mu sie spodobała, naprawde. Zresztą facet to nie rzecz, Johnny sam zdecydował zostawić Vanesse i dzieci, to była jego decyzja . Amber do niczego go nie musiala zmuszać. Lepiej ze zostawił Vanesse niż miałby ja unieszczesliwic i być tylko z obowiązku. Vanessa tez ułożyła sobie życie.

Johnny był starszy od Amber i to on miał rodzinę, wiec to jego decyzja. Wiec nie rozumiem tego zwalania winy na nią.
Ja tam ja lubię. Jest zdolna i piękna aktorka i mam nadzieje ze w końcu zacznie grać w lepszych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones