https://m.filmweb.pl/forum/inne/Właśnie+przygotowuję+baaardzo+ciekawy+skrypcik+% 3AD,3017276

Rozchodniczek

My nic nie szukalismy, to czerwony rozdawal wszystkim fb.
Sama Tutti pisala, ze MM ja o to podejrzewa. Nie pisala, ze o fote chodzi tylko, ze o cos z MM. Pozniej sie polapalem jak konto TT znowu wyplynelo.

Gozer_Traveler

MM podejrzewała o wyciąganie treści z tajnego forum, a mi chodzi o to, ze kłamiesz gościowi, ze ktoś znalazł prawdziwe konta z facebooka użytkowników i ujawnia prawdziwe dane, chociaż to nieprawda, bo znaleźliście z emką kilka przypadkowych grubasów na fb z różnych miast i przypisaliście je userom.

Rozchodniczek

Dobra dobra, przeciez sam sie przyznal.
Tresci dotyczace konkretnie MM, a tylko ta fota sie pojawila.
My nic nie szukalismy, andrzej to rozdawal.

Gozer_Traveler

Andrzej to rozdawał takim półgłówkom jak ty i emka, bo wiedział że jako jedyni się nabierzecie.

Rozchodniczek

Który Andrzej?

KRCK

Rotaredom

Rozchodniczek

Tak, i specjalnie z innych kont ktorych pozniej juz nie uzywal.
Jak to bylo "chomik ma moja fote"?

Gozer_Traveler

Ty naprawdę nie rozumiesz, że widzieliśmy prawdziwe zdjęcia Tyra zanim zacząłeś biegać ze zdjęciami pana Jacka w awatarze?
i każdy kto widział ten wpis o "przyznaniu się" skapnął się, że Tyr się z ciebie nabijał

sawto1

Sweet też mnie przerazil nie raz ale to na fejsie. Też sprawa obserwowana i badana przeze mnie.

tuttifrutti

Kaska, Ty czesto masz jakies urojenia. Jak nie Zasumitra to Bjolog, Rac a teraz jeszcze Sweet xD

Gozer_Traveler

To nie jest śmieszne ale nie będę tego pisać tutaj.
Jaki zasumitra i bjolog?

tuttifrutti

Pisalas cos o bjologu i swojej znajomej, twierdzilas tez, ze Zasumitra Cie podrabia.

Gozer_Traveler

Nic takiego nie pisałam downie XD

Gozer_Traveler

Lol jesteśmy na portalfilmweb XdS

tuttifrutti

ale co w tym dziwnego? ;P

Gozer_Traveler

Myślałam że na inne

tuttifrutti

xD wypuscili nas zebysmy pobiegali. Zaraz jakis mod lub admin przyniesie nam zarcie i zamknie nas w kojcu xD

Gozer_Traveler

Zrobiło się tu naprawdę ciekawie xD

tuttifrutti

Widze, ze krck szaleje.

tuttifrutti

To wszystko podejrzane towarzystwo. Pozdrawiam serdecznie.

sawto1

A to czasami nie wina filmwebu? Były zgłaszane przypadki zalogowania na cudze konto.

rolnik

Ciężko powiedzieć, wiem tylko, że strona jest często przebudowywana i są błędy czy to w ocenach, znikających notkach, czy blogach. Możliwe, że i do zabezpieczeń wkradł się bubel, który ktoś sprytnie wykorzystał.

sawto1

Już za późno. Instalowali wszystko, co im ten troll kazał. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

to w takim razie możliwe, że to jednak administracja mu konto usunęła, bo rzeczywiście coś świrował z kodem strony

szambelan

Wiedziałam że to błąd no ale cóż hahahaa

tuttifrutti

Teraz proszę mię tylko nie oskarżać, gdy ukażą się Panienki zdjęcia w samych rajstopkach publicznie. Mam swoje dżentelmeńskie zasady.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Takimi rzeczami zajął by się interpol

tuttifrutti

Masz takie zdjęcia?

rolnik

Mam różne zdjęcia

tuttifrutti

Ale takie w samych rajstopkach też?

rolnik

Nie

tuttifrutti

A w pończoszkach?

rolnik

Przestań XD

tuttifrutti

Czyli masz ;P

rolnik

Czekam na kolejną część powieści Mani

tuttifrutti

Muszę w końcu nadrobić tą powieść. Możesz mi wysłać to zdjęcie, coby mi się lepiej czytało.

tuttifrutti

Ma Pani rajstopy z przemytu? Pozdrawiam serdecznie.

rolnik

Może miał dosyć tego gowna ;P

Stresik?

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Ogromny.

Widać.

Kate_Bennet

Jak mnie rozprawiczysz, to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wiedziałem, że na inne znajdę miłość swojego życia.

Czyje ujawnia to ujawnia :D

ramsay2

tych co się na ten skrypt jego nabrali?

użytkownik usunięty
ramsay2

Idź się lizać z andrzejkiem.

Tylko na tyle Cię stać.
Tylko.

użytkownik usunięty
ramsay2

Idź idź dwulicowa szmato.

Wow.
Zaruchaj wreszcie :)

użytkownik usunięty
ramsay2

Wyrimmuj andrzejka.

Pocaluj mnie w dupę, przegrywie.
To Ty okazałeś się śmieciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones