Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Ja to już kiedyś jak coś do kogoś odpisywałem a też nie wiedziałem czy to facet czy kobieta czy może transwestyta to napisałem " Czy mogłabyś/mógłbyś " bo już po prostu zgłupiałem i nie wiedziałem co napisać.. : )
Masakra , co raz tu gorzej z tym portalem..

Siwy1984

Do tego jako utrudnienie całkiem sporo facetów ustawia sobie laski na avatarze, wiem, wiem, to wyraz uwielbienia, ale... dziewczyny też tak robią, a nawet więcej, bo (chyba) nie widziałem dziewczyny z facetem w avku! Jeżeli do tego dojdzie mało męska nazwa, to problem gotowy. Dziewczyny potrafią też mieć "męską" nazwę...

Widzieliście co to za wtopa?
https://www.filmweb.pl/Leb.Pelen.Filmow

Siwy1984

"Przyznam się szczerze że też nigdy o tym nie myślałem w ten sposób.."

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że żeby spojrzeć na moją całościową ocenę tego reżysera, muszę wejść na jego profil. A jak już jestem na profilu, to jedno smyrnięcie kółeczkiem myszy w dół i już mogę na jego liście filmów zobaczyć, że 3 jego filmy oceniłem na 1/10. A więc zabrali użytkownikom całościowe oceny, a w zamian ktoś taki jak ja oszczędza jeden ruch palcem. :-)

"Otóż na samym dole jest takie coś :
ULUBIENI LUDZIE KINA
Władowali tam zwyczajnie sześć wybranych zupełnie losowo ludzi kina (osób) którzy znajdowali się kiedyś w mojej liście ocenionych ludzi kina i tak naprawdę nic z tym chyba nie można zrobić ani tego edytować ani nic.."

A tutaj z wielkim bólem muszę stanąć w obronie tych patafianów. "Ulubiać" ludzi kina można w dalszym ciągu - do tego służy serduszko na profilach osób. I te 6 osób nie jest losowych, tylko to jest 6 ostatnio ulubionych.

Marac

"Ulubiać ludzi kina można w dalszym ciągu - do tego służy serduszko na profilach osób. I te 6 osób nie jest losowych, tylko to jest 6 ostatnio ulubionych"

A no widzisz to teraz mi powiedziałeś coś nowego , bo ja kompletnie o tym nie wiedziałem że to w ten sposób działa.
Pewnie dlatego że po zlikwidowaniu starego sposobu oceniania ludzi kina kompletnie przestałem się tym zajmować i nawet nie zwróciłem na to uwagi..
Dlatego zważywszy na to że nie oceniałem od tamtego czasu żadnych nowych osób to wzięło mi po prostu z automatu ustawiło wybrane osoby z dawnych ocen ludzi kina którzy byli dodani do ulubionych.
Przed chwilą nawet to sobie sprawdziłem i faktycznie jest tak jak napisałeś.
Wiesz ja tak naprawdę po tych "dobrych zmianach" i moich przenosinach na FDB co raz bardziej jestem już jedną i drugą nogą tam , stąd też zdarza mi się takie tutejsze drobnostki przegapić , tym bardziej że niezbyt chętnie tu zaglądam na ten mój nowy profil po zmianach z wiadomych powodów.. : )
Dzięki za Info.

filmweb

W ocenie filmu można teraz wpisywać znaki Unicode np. dywiz, półpauza, ümlaut, polski cudzysłów. Wcześniej nie wyświetlały się poprawnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

UTC, GMT, WET, CET, EET, czas letni, czas zimowy, a teraz także niezwykle osobliwy FWT czyli... FilmWeb Time ;D

https://drive.google.com/file/d/1PeR-S2G4Hi2mbu95VsLwmk97ACO0UeLs/view

Ten czas tutaj płynie zupełnie inaczej, przy czym zupełnie się nie dłuży! O nie! Wcale a wcale :[]
Wydawać by się mogło, że minęły ponad 24 godziny, gdy tymczasem to było (wg czasu FWT;) raptem... 25 minut! ;p

filmweb

Jak ja mam teraz zobaczyć wszystkich znajomych???? Kiedyś można było wszystkich na jednej stronie zobaczyć i sprawdzić kogo się obserwuje a kogo nie, a teraz nic nie widać! Ten nowy profil jest koszmarny! Weźcie to zmieńcie, bo ileż można! Gdzie wy mieliście rozum jak to wymyślaliście? Na pewno nie w głowie.

użytkownik usunięty
filmweb

Czy tylko u mnie widać wyłącznie trzy działy, a mianowicie Filmy, Seriale oraz Portal Filmweb.pl? :D
Reszta zniknęła jak sen złoty.

Nie tylko u CIebie. Tylko w taki sposób ekipa FW potrafi sobie radzić ze spamem :D Wczoraj w tym wątku też jakiś wandal nawklejał postów z tysiącem wierszy, że strona ledwo się wczytywała. Jeszcze wcześniej było to samo w dziale „Inne”, dlatego go usunęli.
Za tydzień forum zostanie wyłączone na kilka godzin zamiast zablokować IP jakiegoś cymbała.

użytkownik usunięty
Insekt6

Ekipa zareagowała tylko i wyłącznie dlatego, że jeden spamer rozniósł swoje kilometrowe śmieciowe wpisy do każdego możliwego działu w setkach tematów, a nawet pod newsami kilka się znalazło. Liczba jego postów sięgała co najmniej 600. Przez jednego debila zostały tylko trzy działy do rozmów. Żenada do kwadratu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Dobrze to ująłeś xD Brakuje tylko żeby okna zabetonować.

SweetArtist

Hehe ;)
Dzięki, ale jak ci 'mieszkańcy' za dużo będą jęczeć, że drzwi mają zamurowane i muszą wyłazić oknami, to i pewnie likwidacja okien ich niebawem czeka...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
movies_2

Wszystkie twoje ciekawostki poszły sobie gdzieś w hen daleko ;d
Jak i moje filozoficzne tematy ;/

SweetArtist

Nom, nieładnie, powinni uprzedzić a nie z dnia na dzień :/
U mnie to o tyle spoko ze swoje teorie pisałem na pewnym fanpagu i mam do nich jako tako dostęp, przynajmniej do tych bardziej logicznych...

movies_2

Ja nie zapisałem nic niestety.. Wszystko przez jakiegoś spamera się posypało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
movies_2

MA-SA-KRA jakaś normalnie!!!

Żeby usuwać problematyczne działy, to nawet bym zrozumiał, ale co zawiniły działy: "gry", "horrory" czy "muzyka"???

DNO!

ZSGifMan

No dokładnie, az dziwne ze działu Filmweb nie usunęli, skoro to oni są największym problemem.

movies_2

To co właśnie się tu stało i co się dzieje od dawna, to jest ich porażka!
Oni przegrali! Nie umiejąc sobie radzić ze spamerami i nie mając na tyle oleju w głowie, by zatrudnić na tyle bystrego programistę, aby publikowanie takich postów nie było w ogóle możliwe ponieśli sromotną przegraną!

Do spamowania są jeszcze 3 działy, a ich dni policzone!
Dokładnie jak przyszłość filmweba...

ZSGifMan

Usunęli też "Nowe technologie", by ich w oczy nie kłuły faktem że coś takiego jak postęp istnieje.
Bo FW działa na odwrotnej zasadzie, ich "postęp" to regres techniczny i likwidacja funkcjonalności.

Ale co im muzyka przeszkadzała, to nie mam pojęcia...
Horror dublował trochę filmy, więc tu może i było to logiczne, tylko szkoda wiedzy zawartej w komentarzach.
Powinni dział nie kasować, a zablokować na stałe możliwość umieszczania nowych komentarzy.
Zamienić go w "archiwum".
W ostateczności też Gry i Muzykę, wtedy przynajmniej byłby dostęp do dawnych postów.
Ale to chyba też przerasta ich umiejętności, ograniczające się do rozpoznania który przycisk, to "Delete" :P

movies_2

Filmweb należy do Illuminatów!
Teorie wygłaszane na tym Fanpagu pisałem tez na Forum Inne na filmwebie.
Musiałem trafić w jakąś teorie która była zbyt prawdziwa (Obstawiam tą ze marihuana jest nielegalna, bo ktoś by mógł ubakać całe miasto i zyskać super moc, względnej super szybkości dzięki masce gazowej) i najpierw Forum Inne było dostępne jedynie przez przeglądarkę, a teraz usunęli całe Forum...
Zostały jedynie filmowe, Serialowe, i portal Filmweb.pl

Dobrze ze to Grupa Tajna na Facebooku i illuminaci nie mają do niej dostępu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
movies_2

Co Ty ćpiesz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Jest jakaś opcja, żeby wyszukać wszystkie swoje komentarze pod filmami? Kiedyś było chyba coś takiego.

Alos

Spróbuj wyszukiwarkę google z:
site:filmweb.pl/film/ "Alos"

Insekt6

Ooo. Bóg zapłać. Znalazłem to czego szukałem. Dzięki wielkie :D

Hehe, ale widzę, że nawet jak dodam sobie do obserwowanych dany temat to i tak nie wyświetla się w profilu w zakładce "obserwowane" :D

Alos

Musi działać. Powyżej jest jeszcze menu z przyciskami „dyskusje o filmach / serialach / grach...”

Insekt6

Też mi się to nawet wydawało logiczne, że tam należy szukać. Mam sobie zaobserwowane dwa swoje wątki i w co bym nie wszedł w sekcji "obserwowane" mam komunikat "Nie obserwujesz żadnych...". Smutek trochę, bo by mi to ułatwiło życie.

Alos

Ciekawe... Właśnie sprawdziłem i akurat *to* u mnie *jeszcze* działa.
Oczywiście nie byłaby to pierwsza funkcjonalność na tym upośledzonym portalu, która u jednych działa a u innych nie...

Marac

No smutek straszny. Dobrze chociaż, że przez gógle da radę jako tako poszukać.

Marac

Dumny hymn filmłeba widział?
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Po%C5%BCegnajmy+si%C4%99+z+forum+ Filmwebu..,3037697#post_15989550

ZSGifMan

Ja oplułem ekran, a Wy???

ZSGifMan

Piękne... Trochę rytm kuleje, ale treściowo w punkt. Zwłaszcza ostatnia zwrotka doebała.

Marac

Widać, że na szybko sklecone, nie wszystko się ładnie scala i rymuje, ale treść po byku jest :]

Alos

skasowanie zakładki " moje wypowiedzi " to jedna z większych bzdur

jaca1969

Skasowali, bo nie umieli ich prezentować.
Nie było chronologii, tylko całkowicie pomieszane.
Tak samo nie można było podzielić na założone tematy, i odpowiedzi na posty innych.
Do tego nie wszystko tam było zapisywane.

Ale i tak szkoda że znikło, bo choć z trudem, to jednak można było coś wyszukać.
A teraz nic.
Na Filmwebie postęp i unowocześnianie portalu polega na kasowaniu wszystkich przydatnych dla użytkownika opcji :/

Montago

niby układały się od najnowszych ale można było wrócić do swojego tematu jeśli chciałeś coś dodać albo wznowic dyskusję .nie każdy spedza tu24 godziny żeby pisać ciurkiem
fakt teraz wchodząc na swój profil już jestem zmęczony a co tu mówić o szukaniu czegokolwiek

jaca1969

U mnie nigdy nie były chronologicznie, wszystko wymieszane na prawie 40 podstronach.
Ale mimo to kilka razy zdołałem znaleźć to co szukałem.
Choć wtedy miałem tylko ok ⅓ z obecnej liczby moich komentarzy, więc i w zakładce mniej było pozycji.

filmweb

Dlaczego na stronie "o mnie" pod sekcją Ludzie kina nie ma opcji "Zobacz wszystkie"? Przecież pod każdą inną kategorią są, więc jaki ma sens usunięcie opcji tylko z tej jednej kategorii? No i jak w ogóle mogę przejrzeć wszystkich ulubionych ludzi kina??

ArucardPL

Bo jakiś bystrzak chciał być koniecznie przed szeregiem i wpadł na pomysł podzielenia tzw. "osób kina" na dziesiątki kategorii, no i w konsekwencji czego nie da się więcej zalinkować do całości! Musisz wejść sobie tutaj:
https://www.filmweb.pl/user/ArucardPL/persons/actors/male
i tam zmieniać bazę swoich ulubionych aktorek, aktorów, reżyserów, itd... i tak aż się znudzisz i zamkniesz wreszcie FW, bo właśnie o to im chodziło! ;p

P.S.
To już było wałkowane.

filmweb

lepiej wkoncu zróbcie porzadek ze znikjacymi ocenami!!

filmweb

Nie istnieje już dział 'ludzie kina'? Chciałem sprawdzić tam jedyny wątek na tym forum gdzie byłem aktywny, i nie widzę, niestety.

matbla2000

Szczerze, to jest to jakas absurdalna sytuacja. Pomimo tego, że nikt nie ma obowiązku do niezmieniania posiadanej strony internetowej, czy przestrzegania jakichś zasad kultury w kwestii traktowania tysięcy ludzi którzy tu piszą, to jednak jest to portal o określonej reputacji, historii i monopolistycznej pozycji. Nie, żeby mnie to jakos obchodziło, ale póki jeszcze mogę się wypowiedzieć, to stwierdzam, że jest to słabe zachowanie. Autentycznie jeśli zamknięcie tę stronę, albo zupełnie zamknięcie komentarze - co pewnie przyczyni się do szybkiej klęski serwisu - to będzie jakos przykro, wchodziłem tu w końcu od podstawówki...rozumiem, że fora upadają, zmiany trendów, itd., ale wydawało mi sie, ze to jest dobrze prosperujący portal. Czyż nie?

filmweb

Czy tylko ja nie widzę, kto mnie ostatnio zwyzywał i w jakiej sprawie? Pokazała się liczba nowych powiadomień, kliknąłem, ale "kółeczko" się kręci w nieskończoność.

Slimak_6

Zdarza się. Spróbuj odświeżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones