PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119516}

Zatańcz ze mną

Dance Me to My Song
7,5 152
oceny
7,5 10 1 152
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

jeżeli ktoś zaczyna temat od słowa obrzydzenie to ma chyba problem i jest narcyzem...Rezyser pokazał prawde o losie ludzi niepełnosprawnych, jezeli kogos to brzydzi to widac ze jest dla tych osob nie tolerancyjny...Dobrze opowiedziana historia czasami przypominająca mi kino hiszpańskie...pokazywanie rzeczywistości takiej jaką jest..jak dla mnie 10\10 także dzisaij rano zone europa

dawid18milczar

Pamiętam gdy około 10 lat temu widziałem ten film właśnie na tym kanale zone europa (teraz CBS Europa). To prawda, że wymaga on wrażliwości, zrozumienia drugiego człowieka i zwyczajnej empatii czyli umiejętności postrzegania świata czyimiś oczami. Film prawdziwy, na pewno ukazał to co miał ukazać nic więcej i nic mniej i uważam że jest jak najbardziej na miejscu taka produkcja. Życie ma też inne odcienie ale najważniejsze umieć żyć pełnią życia na swoje możliwości i główna bohaterka to udowadnia że nie godzi się na zamknięcie niczym w podwójnym więzieniu - we własnym ciele i własnym domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones