PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014473}

Zaproszenie

The Invitation
4,6 5 729
ocen
4,6 10 1 5729
4,0 5
ocen krytyków
Zaproszenie
powrót do forum filmu Zaproszenie

Jakos nie pasowal do niej i granej przez nią postaci. Jakby na siłę chcieli zrobic z niej kontrę do całej reszty mieszkańców domu.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniakwarszawski

Ja też nie wiem, czy tylko Ciebie :) mnie nie, nawet nie zwróciłem na niego uwagi. Odróżnienie bohaterki od reszty wystarczająco mocno bazowało na kolorze skory, "plebejstwie", manierach (czy może braku manieryzmu), aby nie trzeba było uciekać się do takich detali.
Zresztą, myślałem, że czasy, kiedy kolczyki, tatuaże itp. traktowało się taj pejoratywnie, raczej minęły :) względnie pasują do ludzi pokroju trzech rodów z filmu, a nie wiem, czy to jest towarzystwo, do którego Ci miło :)

ocenił(a) film na 6
tawindan

Zawsze można uciąć sobie jedną rękę i powiedzieć " jestem sexy".

ocenił(a) film na 5
skibaa10

To prawda, można też uciąć sobie jedną nogę i powiedzieć "przynajmniej nie złamana".

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Kolczyk w nosie jak by była męskim bykiem lub maciorą. Dla mnie to kaleczenie ciała.

ocenił(a) film na 5
skibaa10

Super, że dla Ciebie to kaleczenie ciała. Tak samo zwykłe kolczyki w uszach?

ocenił(a) film na 6
firefoxs1989

Też. Nikomu nie zabraniam, ale po co szpecić ciało. Jeśli ktoś ma ładne ciało to na cholerę sobie robi tatuaż? Może jestem zbyt wymagający albo że sam nie jestem wydziarowany i takie jest moje zdanie, nie wiem.

ocenił(a) film na 5
skibaa10

A to tylko na brzydkich ciałach można coś robić? Od kiedy? Tatuaż i kolczyki ZDOBIĄ piękne ciała w wielu kulturach od wieków.

Kinomaniakwarszawski

Nie próbowano niczego nim zrobić postaci, to aktorka ma ten kolczyk

Kinomaniakwarszawski

Gdyby był ze srebra to by mogła zrobić z niego srebrne kule. Podobno skuteczne na wampiry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones