PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014473}

Zaproszenie

The Invitation
4,6 5 840
ocen
4,6 10 1 5840
4,0 5
ocen krytyków
Zaproszenie
powrót do forum filmu Zaproszenie

Ja chyba czegoś nie ogarnęłam ale czemu ta Evie miała zastąpić tą Emmaline? Bo ona umarła ale czemu?

ocenił(a) film na 4
ninagwiazda

odcięła sobie głowę w pierwszej scenie

ninagwiazda

może by oznaczyć jako spoiler?

Ola_Kortus

Zapomniałam i teraz nie mogę ani edytować ani usunąć tego kom.

ocenił(a) film na 5
ninagwiazda

Bo myślała że jest ostatnia z rodu tych Alexandrów czy coś i przerwie ten główny motyw filmu. (nie mam jak oznaczyć jako spoiler ale w sumie to główny wątek fabularny)

ninagwiazda

A wiesz, że spoilery się oznacza?

ja0lek

Tak wiem. Zapomniałam i teraz nie mogę ani edytować ani usunąć tego kom.

ninagwiazda

Proszę oznaczyć SPOILER! Można zepsuć innym całą przyjemność oglądanie filmu . Pozdrawiam

cleousia

Tak wiem. Zapomniałam i teraz nie mogę ani edytować ani usunąć tego kom.

ocenił(a) film na 4
cleousia

Nie przesadzajcie z tym spoilerem. Przecież to się dzieje w pierwszej minucie filmu xd

ninagwiazda

Niepoważna jesteś?

ada1981

Wtf?

ninagwiazda

Nie kajaj się tak. To pierwsza minuta filmu. Nic nie zaspojlerowałaś.

ocenił(a) film na 2
ninagwiazda

Ten paździerz był tak beznadziejny, że żaden spoiler niczego tutaj nie zniszczy. Fabuła to klisza pierdyliarda filmów o tej tematyce. Ze śmiechem byłam w stanie przewidzieć co się zadzieje w kolejnej minucie. Dialogi rodem z harlequinów (nasz Dracula wygląda nawet jak mokry sen gospodyń domowych). Aktorsko też dramat. Naprawdę Zabawa w pochowanego to przy tym arcydzieło (polecam, zacny film). Tutaj nie ma nic. Pustka, fabularne dno, klimatu zero, przewidywalność do bólu, emocje jak na grzybach. Polecam jedynie na jakiś babski sabacik by się przy tym czymś pośmiać z kumpelami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones