PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11838}

Wzgórze Rozdartych Serc

Heartbreak Ridge
7,5 29 930
ocen
7,5 10 1 29930
5,3 3
oceny krytyków
Wzgórze Rozdartych Serc
powrót do forum filmu Wzgórze Rozdartych Serc

Run to the Hills 

ocenił(a) film na 5

Rutyna. Twardziel Eastwood dostaje pod dowództwo ekipę nieudaczników. Mimo wzajemnej niechęci robi z nich prawdziwych żołnierzy i po jakimś czasie się zaprzyjaźniają. Gdy ruszają w bój są już zgraną paczką, której nie straszna żadna wojna. A na końcu powiewa amerykańska flaga i wszyscy się cieszą. I nie rozśmieszajcie mnie- to nie spoilery. Każdy kto widział raz tego typu film będzie wiedział jak to się potoczy.
Popełniłem jednak wielki błąd podczas oglądania i nie róbcie tego jeżeli chcecie mieć trochę większą satysfakcję z dialogów. Oglądałem "Wzgórze złamanych serc" z lektorem. A tutaj cały czas lecą jakieś one linery, cięte riposty, gry słowne oraz powiedzonka. Już na pierwszy rzut ucha słychać że z nie wszystkimi sobie tłumacz poradził. Dlatego warto zaopatrzyć się w wersję z oryginalną ścieżką dźwiękową.

ocenił(a) film na 9
Lucky_luke

A ile znasz innych filmów z EASTWOODEM, w których dostaje on pod dowództwo grupę NIEUDACZNIKÓW, z którymi się z upływem czasu ZAPRZYJAŹNIA i szkoli ich na TWARDZIELI? Bo finish z happy endem i flagą to raczej element typowy nie tyle dla Clinta co dla wielu produkcji amerykańskich. Wymienisz mi jakieś? Bo bym z chęcią popatrzył:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones