PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858051}
6,1 5 624
oceny
6,1 10 1 5624
5,0 4
oceny krytyków
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
powrót do forum filmu Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

Przy wybieraniu aktorki ktoś wiedział jak wyglądała Whitney? Ja rozumiem że nie da się w 100% odzwierciedlić pięknej urody Whitney no ale przepraszam bardzo tu chyba zaszła jakaś pomyłka...

_xmen_

Gdybym miał oceniać film po samych zapowiedziach ,to powiedziałbym że ogólnie nie za dobrze to wygląda ,ale filmu jeszcze nie widziałem ,poczekam wtedy ocenie. Ale sama Whitney ,tak jak mówisz ,pewnie można by znaleźć kogoś lepszego.

Bartek_990

Pewnie, ale raczej nie znaleziono. Nie zawsze w życiu chodzi zawsze o wygląd.

michu1945

w filmach biograficznych zawsze chodzi o wyglád XD

idiotka_3

Zbliżony, nie 1:1, Talent na ekranie > beztalencoie z piękna buzią.

Bartek_990

A ja się pytam dlaczego zagrała ją Afroamerykanka, a nie białoskóra kobieta? Toz to czysty rasizm!

kulkad1

Miało być śmiesznie wyszło żenująco.

kulkad1

W sumie racja

_xmen_

"(...) pewnie można by znaleźć kogoś lepszego. (...)", ale raczej nie znaleziono. Nie zawsze w życiu chodzi zawsze o wygląd.

_xmen_

Mi się podoba, piękna aktorka, wystylizowana na Whitney przez co całkiem podobna. Ważne żeby oddała jej osobowość.

carolotta

czy piékna to kwestia gustu, ale stylizacja jest beznadziejna, podkrécenie wlosów Whitney z niej nie zrobiá.

_xmen_

Jest tak podobna, że na plakacie nie pokazują jej twarzy. To zasadzie samo jest komentarzem do tego castingu.

ocenił(a) film na 6
cxap

Ci od castungu powinni dostać złotą malinę :-/

_xmen_

Jestem świeżo po seansie i powiem, że wg mnie świetnie pokazała mimikę i ruch szczególnie w czasie występów. Stylizacja rewelacyjna, zadbali o szczegóły.

blondib28

dla mnie też udana rola, choć bez fajerwerków, a aktorka wydaje się dobrze dobrana pod względem urody

ocenił(a) film na 6
_xmen_

Już nie przesadzajcie ... Aktorka bardzo ładna. Nie wiem czemu,
, co niektórzy tak się zachwycają uroda Whitney...

_xmen_

Miałam to samo pisać. Whitney była śliczna przecież! A ta aktorka... cóż :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones