PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858051}
6,1 5 624
oceny
6,1 10 1 5624
5,0 4
oceny krytyków
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
powrót do forum filmu Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

1. Brak prawdziwych faktów, nie pokazno ani jej ani córki, jak brały, nikt kto jest narkomanem , nie wygląda tak czysto i pięknie jak nasza bohaterka na ekranie ..
2. Adopcja .. tez nic o tym nie ma ..
3. Szybkie sceny , szybkie wątki , lecieli z tematami , że trudno było nadążyć ..
4. Mąż pokazany w dobrym świetle, brak mocnych scen z nim w roli głównej..
A przecież nie byli od początku idealną parą...
5. Córka - nie pokazli problemów jakie miała z nią Whitney.. pokazali , ładna i grzeczna dziewczynkę

Film biograficzny powinien być prawdą , czy jest wygodna ,czy nie .. po co robić taki film kiedy najważniejsze wydarzenia się ubarwia a sprawców się wybielaaa...

Kasik69

2. Jaka adopcja? EDIT: A, JUŻ WIEM!

Kasik69

Za to wątki LGBT pokazane aż do przesady wyraźnie

ocenił(a) film na 7
Kasik69

Albo chociaż tak jak to zrobiono w filmie Elvis skoncentrować się silniej na jednym watku( tam była relacja Elvis Polkownik), w Whitney mamy wciśnięte wszystkiego po trochu, moim zdaniem lepiej coś pominąć, ale żeby to co przedstawiono było solidne.

Kasik69

Film potraktowany po macoszemu, temat ledwie liźnięty....

ocenił(a) film na 5
Kasik69

Ten film bardziej przypomina teledysk niż coś w co można się wczuć. Film o Tinie Turner był o wiele lepszy.

Kasik69

Kolejny gość który ma zerowe pojęcie o kinie i biznesie. To są kwestie prawne. Osobiście wolę dostać film który pomija te wątki i skupia się na pozytywach niż brak filmu.

ocenił(a) film na 7
Kasik69

Nie mam wrażenia, że go pokazali dobrze. Od początku był strupem, który tylko zaklejał usta Whitney. Film skupił się na scenie i na jej artystycznych dokonaniach. Tych najważniejszych. I tak ja go traktuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones