PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117126}
6,8 132
oceny
6,8 10 1 132
What We Do Is Secret
powrót do forum filmu What We Do Is Secret

Chce zobaczyc ten film ze względu na Shean'a Westa oczywiście ;) Dlaczego na film oddano juz kilkanascier glosow skoro nie wszedl nawet na amerykańskie duze ekrany
?? ;/

użytkownik usunięty
DulceAmarga

ponieważ wiele osób ocenia film już przed obejrzeniem np. ze względu na obsadę :) A ja chcę zobaczyć ten film, ale nie ze względu na Shane'a, choć nie powiem : miły dla oka to on jest, ale bez przesady :)
Pozdrawiam :)

No wiesz...moje oko to za nim płynie ;-)

użytkownik usunięty
DulceAmarga

hihi, rozumie się :) Ale fakt jest faktem, że w SZKOLE UCZUĆ był urzekający i pod względem wyglądu, jak i osobowości :) Moje oko za nim wprawdzie nie płynie, ale mogę chyba powiedzieć, że biega :) Tak czy owak uważam, że mimo swojego wyglądu(wiesz, przez to, że wiele przedstawicielek naszej płci zwraca uwagę jedynie na wygląd ^^) facet ma coś w sobie, potrafi grać i jest jedną z nadziei przyszłego kina. A czy nadzieja się sprawdzi - zobaczymy :) Ja mu tam życzę wszystkiego dobrego :)

Mnie urzeka tez jego głos...śpiewa cudownie...szkoda tylko ze w necie jest TAK MAŁO jego piosenek... =(

użytkownik usunięty
DulceAmarga

tak, racja...Też mi się podoba jego głos(choć pewnie nie tak bardzo jak Tobie :)), a piosenek jest rzeczywiście mało. Wpisując w 'misia'(BearShare'a)jego imię i nazwisko ukazało mi się jakieś jego pięć różnych utworków chyba. Ale wpisując w wyszukiwarkę "Johnny Was", wyszło troche więcej ;)(choć nie wiem, czy on tam coś śpiewa, nie ściągałam sobie, a nie znam się za bardzo ^^)

Też mam Bearshare =] A może mi sie jego glos bardziej podoba?? =P =**

>lol2<

użytkownik usunięty
DulceAmarga

Tobie się napewno bardziej on i jego głos głos podoba niż mnie, toć widać, że jesteś wielką fanką jego wdzięku :D XD

A kto nie jest =P Pewnie ze tak ale chcesz mi poowiedziec ze lubie go tylko za wygląd?! O nie!

DulceAmarga

Skoro mowa o nim to zal mi Shane'a.. jego nowe filmy cos odnosza niewielkie sukcesy :( ale pozostaje nadzieja na rozrośnięcie sie jego kariery,co napewno bedzie mialo miejsce;) a z tego co slyszalam to ten film nie wyjdzie czy co..a szkoda,bo bardzo mi na nim zalezy ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones